Вампири

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот SomoN » 26 Яну 2006, 01:23

Като критик (а и от любопитство) ,Откъде сте сигурни ,че няма Вампири които смучат кръв ? Нима не сте чели Библията на Демоните ?
вътре си има даже и наръчник как да станеш ... а за вирусът ..
Изобщо не е рядко заболяване :) HVV - Human Vampiric Virus
тогава хората минават през един мн интересен процес наречен от учените ,вампирическа кома ,тогава челюстите ти се развиват като ти растът дълги кучешки зъби ,и част от мозъка ти "умира"("Замръзва")
Което води до по малко умъртвяване на клетките ,следователно ,до по дълъг живот ,тогава сетивата им се изострят ,имат силно обоняние и силен слух ,за сметка на зрението си ... Това заболяване се разнася от мишки в Полша ,като са гладни Плъховете ,и има само хора наоколо ,според вас какво правят ? :)
Най-странното от всичко е ,че само 30% от жертвите оцеляват ,останалите 70 % мрат
ARAF.
Аватар
SomoN
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 26
Регистриран на: 22 Дек 2004, 18:26
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот EXARP » 26 Яну 2006, 10:39

В интерес на истината съм я чел и никъде не съм видял да пише такива неща. Дори се твърди че от нея произлизат книги от рода на - ключовете на Соломон(малкия и големия), Еноховата магия на др.Дее, Свещената магия на Абрамелин...и така нататака. Едва ли не всички книги и знания посветени на магията са произлезли от така наречената Демонична библия преведени от магьосници-последователи на тази култура от някакъв извънземен език. Според мен тва са пълни глупости. В тая книга дори не се споменава думата "вампир" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот EXARP » 26 Яну 2006, 10:45

Е...споменава се но само два пъти при един ритуал за инвокация на Дракула... .::потрепва от смях::.
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот SomoN » 27 Яну 2006, 17:16

EXARP написа:Е...споменава се но само два пъти при един ритуал за инвокация на Дракула... .::потрепва от смях::.

Браво ,браво icon_eusa_clap icon_eusa_clap Българска му работа ,половин чс се мъчих да напиша нещо и ти сега искаш да ми пре*беш поста с някакъв ш***н коментар ,който няма нищо общо с темата ?!?? перфектно ... и да ти кажа ,това да четеш между редовете не е модерно ... защото явно някой от вас още не са го усъзнали
Копирам го специално за теб
Invocation of Dracula (Ritual to Become a Vampire)

Dracula, I invoke thee.
Dracula, I summon thee.
Dracula, I conjure thee.
Come forth, Dracula, and manifest thyself
Within this body, this temple which I have prepared.
Come forth, Dracula, and manifest thyself.
Drink of my blood that I may become like you,
That I may become one of the undead, one with the
Forces of Darkness.
Come forth, Dracula, and manifest thyself.
For I have crossed the Gates of Hell and I have become
the Devil Incarnate.
I am Satan; I am Lucifer; I am Belial; and I am
Leviatan.
Come forth, Dracula, and manifest thyself.

(drink from chalice)
ARAF.
Аватар
SomoN
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 26
Регистриран на: 22 Дек 2004, 18:26
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот EXARP » 27 Яну 2006, 17:58

SomoN, просто изказвам мнението си и нямам никаво желание да спорим. За мен този текст е пълен боклук....но тва си мое лично мнение и не го налагам. А за тва че си писал половин час този пост си е твой проблем, както казах нямам никакво намерение да споря с теб и да налагам мнението си
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот SomoN » 28 Яну 2006, 12:16

EXARP написа:SomoN, просто изказвам мнението си и нямам никаво желание да спорим. За мен този текст е пълен боклук....но тва си мое лично мнение и не го налагам. А за тва че си писал половин час този пост си е твой проблем, както казах нямам никакво намерение да споря с теб и да налагам мнението си

Един въпрос ,кога съм поискал Твойто мнение ??? :?
ARAF.
Аватар
SomoN
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 26
Регистриран на: 22 Дек 2004, 18:26
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот EXARP » 28 Яну 2006, 15:53

А бе SomoN тва е форум и имам пълното право да си исказвам мнението и не си ти човека който ще ми каже да не го правя, тъй че icon_censored , ако имаш проблем обърни се към администратора да не си пускам мненията
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот AryanSun » 25 Мар 2006, 11:10

Искам да попитам две неща за вампирите,които лично на
мен не са ми ясни.

ЕДиният е,когато си намерят жертва,щом поискат нещо от нея,
тя се чувства някак "длъжна" да го направи.Познавах един вам
пир,който,щом каже нещо и каже че е така,при все че фактите
са тъкмо на противната страна-всички му вярваха.

Известно е,че хора,които се крият зад алтруизма,зад огромно
то желание да помагат на другите,а те самите са в нужда,щом
се опитат да помагат на други хора,с които не са емоционално
обвързани(т.е. не са техни приятели,близки,роднини)ги подла
гат на енергиен вампиризъм.Така твърди Александър в своята
книга по темата.

Какъв е енергийният механизъм на тези процеси и какъв е начи
на на неутрализиране-особено при първия случай?
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот Cath » 25 Мар 2006, 14:25

не мисля, че точната дума е неутрализиране, а по-скоро предотвратяване. няколко пъти са ми казвали, че съм енергиен вампир, но аз лично подобно нещо не осъзнавам. хипотетично погледнато ако наистина е така, как бих могла да предотвратя нещо което не осъзнавам? от гледна точка на "жертва" трябва най-вече увереност, за да можеш да се справиш със своя "нападател". хората си личат - някои се манипулират лесно, други са силни, но всички те могат да бъдат убедени, че искат да направят нещо. отнема само малко време докато се открие и приложи подходящия подход. но не мисля, че това е енергиен вампиризъм - това е чиста манипулация.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Poison » 25 Мар 2006, 17:03

не мислите ли че вампиризма не е само смучене и теглене на енергия ами и обсебване. нещо като политиците или като пасторите в някои секти например. нещо като психоконтрол от което обаче не схващам те кво печелят. напоследък се замислям за те неща.
не че приравнявам убеденост с вампиризъм ама все повече водачите в училище например дето успяват да влязат под кожата на даскала са вампири. И такива .
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот EliKarim » 28 Мар 2006, 22:10

Пойзън, смесваш умението да убеждавашу да въздействаш и манипулираш с точенето на енергия и сила. Нещата са различни. Виж, за вампиризма има писано доста из форума, влез в търсачката и прочети всички коментари.
Според мен има реален енергиен вампиризъм, има болестно състояние(нужда от кръв), има и легендарен вампиризъм, който всеки вероятно би свързал с върколаците или със спящо тяло в ковчег денем....
за сектите нещата стоят друго яче, до някъде бих се съгласила...
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Shadow Mage » 29 Мар 2006, 00:58

Ели, донякъде съм съгласен с психоконтрола у вампирите - нали за да смучат по-дълго време се нуждаят от това, по някакъв начин да запазяъ колкото се може по-дълго време контакта си с жертвата ... по възможност тоя контакт е реален, макар че не е задължително ... и тогава идва моментът с психоконтрола. Разбира се, стремежът е жертвата колкото се може по-дълго да бъде държана в неведение за ставащото, ако се тегли от някой то да не се стигне до прекалено изтощаване при срещата, за да не се усети жертвата и да се прекрати контакта и с вампира ...
Разбира се, и вампирския магнетизъм има своята роля там, но само с него не е възможно да се запази връзката, особено ако е наживо ...
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот megalodon » 29 Мар 2006, 20:11

heress написа:здрасти аз сам от скоро тук но прочетох интересни мнения и реших да се включа. от известно време на сам изучавам вампирите(енергиини и не само) както и вампирските заклинания и бих искал да знам някой знае ли нещо по въпроса
мерси предварително


Ето един хубав сайт за вампири и въркулаци.
http://s1.bitefight.org/c.php?uid=36375
:mrgreen:
Аватар
megalodon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 31
Регистриран на: 02 Авг 2005, 07:16
Местоположение: NORAD

Мнениеот Vrania Volosia » 30 Мар 2006, 08:21

Защо изобщо говорите за вампирите??? Те са болни хора, които не могат директно да взимат от космичната и слънчевата енергия - по вашему -прана! В най-добрия случай, са хора, които воюват с другите като ги обезоражават чрез изтощаване на енергията!

Единствения начин да се предпазите е да не им обръщате внимание, да не съществуват за вас...Те сами ще се отдръпнат, защото така няма да им предоставяте енергията! Ако ви дразнят, не им обръщайте внимание и така:)

Интересното е, че като някой го смучат, той изпитва болезнено удоволствие и зависимост от това...Получава се явно като при комарите...докато ти смучат кръвта, не усещаш...така явно и с енергийните вампири..можеби пускат "астрален наркотик", който да те баламосва.

Но пука ли ви? Да мрат! Не се опитвайте да ги спасчвате! 99% ще затънете заедно с тях в калта им...
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Vrania Volosia » 30 Мар 2006, 08:26

AryanSun написа:Искам да попитам две неща за вампирите,които лично на
мен не са ми ясни.

ЕДиният е,когато си намерят жертва,щом поискат нещо от нея,
тя се чувства някак "длъжна" да го направи.Познавах един вам
пир,който,щом каже нещо и каже че е така,при все че фактите
са тъкмо на противната страна-всички му вярваха.

Известно е,че хора,които се крият зад алтруизма,зад огромно
то желание да помагат на другите,а те самите са в нужда,щом
се опитат да помагат на други хора,с които не са емоционално
обвързани(т.е. не са техни приятели,близки,роднини)ги подла
гат на енергиен вампиризъм.Така твърди Александър в своята
книга по темата.

Какъв е енергийният механизъм на тези процеси и какъв е начи
на на неутрализиране-особено при първия случай?


Няма друг начин, освен жертвата сама да се осъзнае, че я манипулират...Това е много трудно, но ако някой и помогне, ще се освободи :) Личен опит...
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот nick » 11 Апр 2006, 16:29

някьде имам магия срещу енергиен вамп, ако я намеря ще я постна.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот alpine » 30 Юни 2006, 16:30

Хммм много интересно , сега вече започнах да осъзнавам един странен случай, който мисля да ви споделя:
Имам една приятелка, която страда много от следния проблем - почти всички момчета, с които е ходила и скъсала после им става нещо странно, сякаш полудяват. Дори тя самата се чуди какво им става на момчетата с които е била .... Последният случай беше доста тежък - с момчето бяха заедно 6 месеца и след като скъсаха той стигна до психиатрична клиника, а вече почти година не съм го виждал или чувал. Останалите не са на това дередже, но определено им хлопа дъската (познавам ги всичките), само аз и още едно момче с което сме родени на една и съща дата сме ОК засега ( може по рождение да имаме известна защита от енергийни вампири, кой знае) , въпреки че аз доста тежко го преживях, не бих казал че напълно съм се освободил от нейното привличане (а пък не е някаква особена красавица, дори когато бяхме заевно моите приятели ми се чудеха какво толкова харесвам в нея - дори и аз самият нямам отговор на този въпрос, просто нещо ме привлича) . Някак си усещаш че тая мацка си е взела нещо от теб и нещо те тегли към нея , от друга страна след време нейната компания ти става адски неприятна дори без тя да го осъзнава, само дори когато е наоколо това ме кара да се чувствам дискомфортно и въпреки това искам постоянно да сме заедно. Някъде в един нумерологичен хороскоп бях гледал че личност родена на нейната дата в точно тази година може да има проявен енергиен вампиризъм и тогава започна да ми става ясно каква може би е работата.
Какво ще кажете?
Дали въобще е възможно да й помогна по някакъв начин или по-добре да се отдръпна, за да не завърша и аз в лудница ?
Друг интересен въпрос, който ми хрумва е дали енергийните вампири със свойството си да абсорбират енергия са по-податливи на магически въздействия (в крайна сметка магията представлява най-общо казано изпращане на енергия към определен човек, нали ) ?
Аватар
alpine
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Юни 2006, 21:20
Местоположение: somewhere in Europe

Мнениеот AMON RA » 30 Юни 2006, 22:14

енергийните вампири нападат само хора чиято енергийна защита е слаба, (дали било съзнателно, или не всеки изпада в такава слабост)
В повечето ситуации вампа напада човек от своето обкръжение.
Това е така по простата причина че, когато познаваш даден човек, ти се отпускаш и намаляш наблюдателноста си (в това число пада и енергийната защита на човека) .В се пак говориш (например) с твои приятел и не очакваш той или тя да те наранят.
Така ставаме много лесна плячка.
Колкото до това дали са по-податливи на магически въздействия, отговорът е и ДА и НЕ.
Защо, причината е в това че хранейки се с чуждата енергия вампа засилва своята енергийна защита, което възпрепятства маг. въздействие. Това е за не-то
От друга страна пресищането с различен вид енергии дава предпоставка в някоя от тях да има вече маг. възд. и поемайки от тази енергия съответно поема и магията която е била направена на човека от когото е "похапнал"
ALPINE, нормално е да те привлича въпреки гадното усещане за което споменаваш ти явно си я "почерпил" а веднъж дал ли си нямя връщане даваш пак и пак и пак, и вместо да се чудиш за нея първо помогни на себе си .
КЪСМЕТ (ще ти е нужен)
МАГИЯТА Е ВЪВ ВАС
Аватар
AMON RA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 195
Регистриран на: 06 Юни 2006, 19:58

Мнениеот alpine » 01 Юли 2006, 12:45

Някаква идея как да си изработя енергийна защита от нея ?
А че съм я почерпил, това е сигурно : познаваме се повече от две години, като близо година се виждахме почти всеки ден, почерпил съм я мноооого яко. Обаче аз съм 100% сигурен че тя дори не подозира какво се случва, просто не е човек който съзнателно ще причини някому зло.
Просто се чудя дали няма някакъв начин докато съм с нея да се предпазвам от енергийното "източване", при това да го правя без околните да разберат че има нещо странно ? (защото ако даже се опитам да им обясня за какво става думя и от какви неща се интересувам, моментално ще ме помислят за луд .... за съжаление такива са повечето хора .... )
Аватар
alpine
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Юни 2006, 21:20
Местоположение: somewhere in Europe

Мнениеот AMON RA » 01 Юли 2006, 20:59

Да, това е голям проблем понякога. За съжаление на нея няма как да се помогне, докато тя сама не разбере и осъзнае какво прави.
А колкото за твоата ен. защита ще ти пиша в личните съобщения но някой друг ден, че сега ме понамързява.
МАГИЯТА Е ВЪВ ВАС
Аватар
AMON RA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 195
Регистриран на: 06 Юни 2006, 19:58

ПредишнаСледваща

Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта