Ритуал за разваляне на магия

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот damnameneus » 02 Май 2005, 22:12

За разваляне на магия
Изображение
Този ритуал не може да претендира за голяма история. Мога само да кажа, че преди време сънувах интересен сън, в който ми беше казан, дано помогне на някой в нужда. Та така, сънувах възрастна жена в черно, която ми казва:
„Както и да разваляше досега, отсега ще правиш така. Вземи пръстена паница, сипи и чиста вода, на три пъти ще сипеш и кажи отгоре:

ЕЛ КАФ МАНУСАПАК МЕН ТИБИЕРЛИ ХИМЕНЕО ЛАРГО ЕС МАНДИГО. МЮРЗАНДА КИФ САРСАРА МИНТАСО КАРВЕНТА МИНТА СКА СТКАСТА ВО ЛИЕМАНТЕ КАРМАНТО ЛИВАНТО ТИВАРБА КАРГА ХЕКАТА ВИНДА ДЕРВОС СИВАН ТРАГУДЕ.
Със силата на Луната, която движи водите, така както в тази вода гасне всеки огън, така да изгасне силата на всяка сила, която мъчи моето тяло и душа! ”


това се казва 3-7 – 9 пъти над водата. Водата се пие и се пръска леглото и прага на вратата.

При мен не е отказал някога, колкото и силна магия да е имало насреща, дано и при вас да е така!
Последна промяна damnameneus на 02 Май 2005, 22:16, променена общо 1 път
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Lunohod » 22 Юни 2005, 14:22

Това е много интересно.И езика е много интересен, специален 8)
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот SOULSICK » 22 Юни 2005, 18:26

вярвам ти сто процентово!!!
не знам защо, но е така!
:)
Everyone is SOULSICK
Аватар
SOULSICK
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 39
Регистриран на: 11 Апр 2005, 21:58

Мнениеот nikoj » 22 Юни 2005, 19:46

Това нещо работи ли срещу ментална атака или демон?
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот damnameneus » 22 Юни 2005, 20:34

Срещу ментална атака да, но срещу демон е друго нещо, въпреки че и това може да се ползва, принципно всяка енергия на богинята подчинява духовете. С това знание трябва обаче да се внимава най вече и не може да се публикува, но скоро ще ви дам един откъс от папирус срещу зъл дух!
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Barak » 29 Юли 2005, 09:00

този ритуал поне според мен и за мен има силно действие и действа веднага
прекрасно е че повече хора имат достъп и не е труден за изпълнение
много се радвам
remotus
Аватар
Barak
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 48
Регистриран на: 25 Апр 2005, 12:26

Мнениеот Poison » 29 Юли 2005, 13:46

Ма не мога да разбера защо трябва думите от заклинанието да се изговарят на този език. Не е ли по-добре да бъдат превеждани. Или в това е силата?
Защото нали още от едно време в църквите са се борили за литургии на свой език. Такъв който да е разбран от всички.
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Barak » 29 Юли 2005, 13:57

Защото нали още от едно време в църквите са се борили за литургии на свой език.

Причината на църквата е доста различна. Повече хора в църквата повече пари..................а и е въпрос и на политическа, църковна и духовна независимост на една държава, която се обособява. Важен елемент при църковната борба(православие) и реформацията(католицизма и протестанството и т.н. на по късен етап)е езикът именно за приобщаване на повече вярващи както и реакция срещу испакските завоевания в северозападна европа и светата инквизиция, които са пренесени и в Америка.
remotus
Аватар
Barak
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 48
Регистриран на: 25 Апр 2005, 12:26

Мнениеот damnameneus » 30 Юли 2005, 15:18

Искам да поясня нещо относно езика и самото заклинание, май някой не е прочел нещо - този ритуал съм го СЪНУВАЛ и насън ми беше казано какво да се казва и да се направи. Беше ми казано от възрастна жена, поне според мен Богинята приело образа на старица. Съжалявам , но не мога да предложа превод, ако ви интересува значението на заклинанието питайте самата Богиня, заклинанието нито съм си го измислял нито съм го препсвал нито превеждал нито нещо подобно.


Нека Тя ви пази и помага!
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Lunohod » 01 Авг 2005, 18:08

Имам късмет , че напоследък ми се отдава да контактувам с бебета на познати, имат невероятен език, толкова са по близо до оригиналите от нас...има какво да се научи :roll: :)
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот Arhimikus_NA » 02 Авг 2005, 08:14

Ако някой има сериозен проблем, с това се разрешава!
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот Sol niger * » 13 Авг 2005, 14:37

Arhimikus написа:Ако някой има сериозен проблем, с това се разрешава!


А кога е най -добре да беде извършен ритуала ? Случайност ли е че днес го прочетох без да имам представа от лунна магия и тази Богиня която наистина ми хареса ?Тя има ли нещо общо с тройния знак :oops: )o( .....

Извинете ме за невежеството по темата.
Аватар
Sol niger *
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Авг 2005, 15:01

Мнениеот damnameneus » 15 Авг 2005, 06:53

За извършването на ритуала няма определено време, а иначе дали е случайно мисля знаеш, че на този свят няма нищо случайно. А дали ти си харесал/а Богинята или Тя теб също кой знае....
Относно тройния знак, да Хеката като Трилика богиня има общо като смислово съдържание и за теб може да символизира и нея, в исторически план обаче този знак не е свързан с нейния култ.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Sol niger * » 16 Авг 2005, 09:37

Благодаря за изчерпателния отговор Аз на същия ден си направих ритуала надявам се успешно icon_eusa_dance Сега ще чакам по-добри времена за мен и моето семейство icon_thanks
Аватар
Sol niger *
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Авг 2005, 15:01

Мнениеот Trismegist » 28 Ное 2005, 18:12

Мисля.Че този ритуал,ще има най силно действие при тебе,останалите трабва да развият нужните качества,за да имат благословията на Богинята,за да ползват ритуала.

Знай смей и мълчи!
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот damnameneus » 28 Ное 2005, 18:59

Майката е майка на всички и когато нейно дете има нужда от помощта и Тя не очаква в този случай то да е умно и развито за да се притече на помощ. Това е заклинание молитва и е най важна откровеността не нещо друго.
Ако обаче някой си мисли че може да работи с този ритуал за други и да прави едва ли не пари с него само мога да кажа тежко му.....
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Uriel Blanchard » 10 Апр 2006, 08:31

Искам да попитам може ли да използвам този ритуал за да помогна на баща ми. далеч съм от мисълта да го използвам за да правя пари с него. Аз смятам че това е погрешно, но искма да му помогна в случай че му е направено нещо.
Аватар
Uriel Blanchard
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 02 Апр 2006, 08:00

Мнениеот damnameneus » 10 Апр 2006, 08:54

Разбира се, опитай, надявам се да помогне, зависи за какво става въпрос разбира се, ако може и с нещо друго да помогна, питай
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Daron`Malakian » 10 Апр 2006, 09:55

Мерси братле!Доста време търсех такова нещо.
Аватар
Daron`Malakian
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 46
Регистриран на: 04 Апр 2006, 11:04
Местоположение: На всеки километър...

Мнениеот nepoznata » 27 Апр 2006, 06:48

Това означава ли, че който не е запознат с материята, за която коментирате, не може да го направи или при него няма да действа? И моля да ме извините, лаик съм:) Въпроса ми е-колко пъти се чете над водата, на кой език и чиста вода аз разбирам изворна или минерална?
Аватар
nepoznata
 
Мнения: 6
Регистриран на: 16 Апр 2006, 10:11
Местоположение: София

Следваща

Назад към Лунна магия - Хеката

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 0 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 0 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта