Сайрис, Фафниър, Нейлон, Граел

Една от най-силните магии - магията на Дракона. Всичко свързано с драконите и Драконовата магия.

Модератор: EliKarim

Назад към Дракони магия

Мнениеот FireSun's Viking » 29 Апр 2006, 00:32

Някой да има описание за тези дракони как изглеждат и инфо за тях- Сайрис, Фафниър, Нейлон, Граел , аз никъде не открих. А аки може и пикове.
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот EXARP » 29 Апр 2006, 08:17

ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот Ogneno Drakonche » 29 Апр 2006, 11:07

Първото мисля, че е на испански. И ако не се лъжа съдържанието му се припокрива с последното...
Dum Spiro Spero
Аватар
Ogneno Drakonche
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 09 Апр 2006, 09:15
Местоположение: Между рая и ада, между мечтите и реалността

Мнениеот FireSun's Viking » 29 Апр 2006, 11:17

Мерси много EXARP беше ми много полезно!
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот ZefaS » 23 Сеп 2006, 11:11

ОСНОВЕН ДРАКОНОВ РИТУАЛ

Този ритуал е основа на всички други драконови обреди и заклинания. Отиди на Изток. Със меч или нож в ръка, начертай магически
кръг визуализирайки пламъци излизащи от него. Движи се по часовниковата стрелка и когато се върнеш на Изток,кажи "Нека Силата
на Драконите Запечата Този Кръг". Върни се при олтара. Положи меча си на Драконовия Пентакъл и кажи:
"Дракони на Духа,Най-Висши всред Драконите,Най Силни от всички останали,благословете този олтар със вашия огън. Нека бъдем
едно в тази магия. О дракони,велики и мъдри. "Положи чашата върху пентакъла. Със жезъл в ръка, направи три кръга около чашата
и кажи:"
Вятър, Огън, Земя, докарайте силата тук. Вода от пръстта и морето, пречистена бъди."
Вдигни високо чашата и кажи:
"Draconis! Draconis! Draconis!"
Разпръсни вода около кръга започвайки и завършвайки на Изток. Положи купа със сол върху пентакъла начертай три кръга около нея
и кажи:
"Вода, Вятър, Огън, чуйте моят вик. Сол на земята и морето,пречистена бъди".
Разпръсни малко сол във всеки ъгъл на олтара. Направи кръг около кадилницата и кажи:
"Драконов Огън, Земен Огън, ти си пречистен. Докарай Силата тук."
Направи три кръга около благовонието и билките и кажи:
"Магическо благовоние, благовоние на Силата, събъди драконите от древността. Пречистено бъди".
Пусни малко благовоние в кадилницата и го запали.Положи кадилницата на пентакъла и.След това я вдигни високо и кажи:
"Draconis! Draconis! Draconis!"
След това обиколи кръга с кадилницата по часовниковата стрелка като започнеш и завършиш на Изток. Завърни се при олтара.
Коленичи пред олтара със меча или ножа в двете ръце. Мислено се посвети на драконовите тайни. Дай на драконите своята почит и
любов-толкова силно, колкото можеш. Направи това за няколко минути. След това положи ножа на пентакъла и кажи:
"Погледнете дракони и драконови владетели. Аз съм маг, който търси Драконовата Мъдрост и Магия. Със моя меч (кажете името
му) в ръка, аз навлизам в магическия свят на дракона, не за битка а за познание. Аз ви приветствам, О Древни и Мъдри Дракони,
Моля за Вашата Благословия и Покровителство."
Продължи, държейки ножа/меча в ръка. Когато силата на благословията е приета, положи меча долу. Все още държейки меча в
доминантната си ръка (тази, с която пишеш), вземи драконовия пентакъл във дръгата си ръка и отиди на Изток. Със меча начертай с
меча призоваваща пентаграма и кажи:
"О, Саирис, Владетел на Източните Дракони, Ела и Донеси Силата На Въздуха".
След това иди на Юг и пак начертай призоваваща пентаграма, казвайки:
"О Фафнеар, Повелител на Южните Дракони, ела и донеси Драконовия Огън".
На Запад начертай пак призоваваща пентаграма и кажи:
"О, Нейлондраконов повелител на Запада,ела,донеси силата на Водата три пъти благословена".
И накрая на Север:
"О, Граел, Повелителю на Северните Дракони, Донеси ми Силата на Земята".
Сега е време да извършиш специфичните действия, заклинания и медитации-всичко, което си планувал да правиш със Силата на
Драконите. Когато приключиш, кажи:
"Благодаря ви Дракони, Древни и Мъдри,
Огън, Вода, Небе и Земя.
Че споделихте силата и мъдростта си със мен.
Каквато е Волята ни Нека тъй бъде".
Положи чашата с вино на пентакъла. Пак направи три кръга с жезъла и кажи:
"Чаша на Силата, Чаша на Мощта, Драконова магия, бъди с мене в нощта".
Отпий глътка вино,като запазиш малко за драконите. За да завършиш този ритуал,вземи меча си и и отиди на Изток. Начертай
прогонваща пентаграма със ножа/меча и кажи:
"Вървете с мир,дракони на Изтока и се върнете пак, до следващия ритуал".
Продължи така и в останалите посоки.Върни се пак при олтара и кажи:
"Сбогом, О Дракони на Огъня, Водата, Вятъра, Земята. Заедно ние направихме това. Вървете сега,а щом пак ви повикам,елате
тогава,да ме научите на магия и древната мъдрост. Draconis.Draconis.Draconis!"
С меча се завърти обратно на часовниковата стрелка и изтегли пламтящият кръг обратно.
ПРИЗОВАВАНЕ НА ДРАКОНА
Необходими са: Пентакъл, Чаша Вода, чиния със сол, вино, черна (лява) и бяла (дясна) свещ, нож, жезъл, благовоние, меч, жезъл,
кадилница. Подходящо благовоние: Драконова Кръв (вид смола) или див пелин. Огледало, звънче или гонг и нещо за писане.
Направи драконовия ритуал, описан по-горе и започни Призоваването на Дракона там, където трябва да започнеш специфичните
магически действия. Вдигни меча си в доминантната си ръка а в другата хвани пръчката. С нея удари три пъти по пода,държейки
меча опрян о пентакъла и кажи:
ЕЛАТЕ ДРАКОНИ!
СЪС СИЛАТА НА ВСЕПОМИТАЩИЯ ВИ ДЪХ АЗ ВИ ПРИЗОВАВАМ.
Удари с пръчката три пъти.
ПРИЗОВАВАМ ДРАКОНОВОТО МОГЪЩЕТВО.
(пак удари с пръчката три пъти)
ПРИЗОВАВАМ ВАШАТА ДРЕВНА МЪДРОСТ И УМЕНИЯ.
(пак удари с пръчката три пъти)
ПРИЗОВАВАМ ВАШАТА МАГИЯ,ДЪЛБОКА И СТАРА.
(пак удари с пръчката три пъти)
ЕЛАТЕ ДРАКОНИ, НА МОЯ ВИК ОТВЪРНЕТЕ!"
Ще почувстваш сила, изпратена при теб и дракони, които се виждат слабо. Приеми онова, което ще ти кажат. Сега завърши
драконовия ритуал.

Надявам се да ти е интересно!
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот Aka6a » 26 Мар 2008, 03:13

Премисляй намеренията си преди да предприемаш действия!
Аватар
Aka6a
 
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Мар 2008, 02:14

Мнениеот topsladura » 27 Авг 2008, 20:22

Основния драконов ритуал го знам, на много места съм го срещал, но ми изглежда много сложен. Дори няма къде да го направя. Трябва да чертая с нож, а не мога да дращя пода в нас..
Аватар
topsladura
 
Мнения: 5
Регистриран на: 27 Авг 2008, 14:10
Местоположение: Пловдив


Назад към Дракони магия

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 0 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 0 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта