Магия на разстояние. Може ли да се прави или разваля?

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот sasha » 29 Май 2006, 21:45


Имам проблем с човека с който съм от почти от две години, но който живее далеч в чужбина. Общуването ни беше основно чрез интернет, не бяхме се виждали няколко месеца и двамата чакахме с нетърпение поредната ни среща. Една нощ, когато обсъждахме предстоящото ми пътуване, в 1.30 той отиде до кухнята за чай и с това връзката ни прекъсна. Разговорът беше мил и нормален.Нищо необичайно. Просто спря да пише. На всички мои въпроси казва, че ще отговори друг път, но и отказва да прекъснем отношенията си завинаги. Сякаш в една минута го замениха с друг човек. В пълно недоумение съм. Ходжата от Долни Воден ми каза ,че върху него има "много силно въздействие"(думите са негови), но не може да направи нищо при тези условия - "обектът" живее на 2500 км от мен и нямам личен контакт. Същото каза и една гледачка, на която много хора вярват.
Моля всички, ако някой знае начин, приложим в този случай - да ми помогне. Приемам съвети и упътвания при кого да отида, ако човекът е сигурен. Можете да ми пишете и на е-мейл, ако е лично или са нужни подробности.
Моля, не пишете съвети от рода на "забрави го". Нямам нужда от утешение, а от помощ. Не бих изложила така публично проблема си, ако не беше моя приятелка, която ме убеди, че хората тук са добронамерени и могат да помогнат.
Благодаря за търпението :)
Аватар
sasha
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Мар 2006, 21:10

Мнениеот ABPOPA » 30 Май 2006, 08:17

коя е тази гледачка да я пробвам и аз
Аватар
ABPOPA
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 08 Май 2006, 07:14

Мнениеот sasha » 30 Май 2006, 14:53

Гледачката е Хайрие от село Боян Ботево, Хасковско
Аватар
sasha
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Мар 2006, 21:10

Мнениеот erhan » 30 Май 2006, 14:59

Здравей,предлагам ти да се свържеш с маг Живин.Много силен магьосник е, и съм сигурен че ще ти помогне.Много е тъжно като двама се обичат и се случи нещо такова.Всичко ще се оправи споко. :) Пращам ти кординатите му на ЛС
Аватар
erhan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 56
Регистриран на: 20 Яну 2006, 16:31
Местоположение: sofia

Мнениеот dharma » 31 Май 2006, 21:27

а ти какво знаеш точно за маг Живин?Наистина ли помага?
Аватар
dharma
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 11 Мар 2006, 12:43

Мнениеот erhan » 01 Юни 2006, 05:45

Какво знам ли?Ами че е един от най силните магьосници в момента в България.И да, помага.Но ти сама трябва да се обедиш в това. blob8
Аватар
erhan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 56
Регистриран на: 20 Яну 2006, 16:31
Местоположение: sofia

Мнениеот Arhimikus » 02 Юни 2006, 14:55

Не че нещо, не съм запознат със Живин, но някъде по форум тук, из темите го плюха....
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот sivia » 03 Юни 2006, 08:43

мила ако наистина го обичаш този човек по добре пробваи да направиш всичко сама така ще разбереш и колко го обичаш
СПРЕТЕ ЗЕМЯТА ИСКАМ ДА СЛЯЗА
Аватар
sivia
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 04 Апр 2006, 14:01

Мнениеот erhan » 03 Юни 2006, 10:21

/отговор към съобщението на Wizard/Привет,ОК ще се обоснова.Всеки във този форум малко или много се занимава с магии и много други необикновенни неща/за някой хора/.Аз се занимавам вече 8 години с това,но не съм достигнал това ниво да въздействам на хората от такова голямо растояние.Предполагам и всички вие щом никой не предложи да помогне.Познавам няколко магьосници които знам че са много добри и могат да помагат.Sasha ни помоли за помощ и затова и предложих да се свъже с него.Изобщо не съм целял да правя реклама на който и да било.Мисля че затова сме в този форум да помагаме,щом някой от нас не може предлага помоща на много по силен Магьосник от него.По добре ли е да даваме на момичето разни ритуали или магии които няма да и свършат никаква работа/в неиния случай/,като можем да предложиме вьзможна алтернатива.Знаете ли всеки умее да прави нещо по добре от останалите/това се отнася за всички/и мисля че сме достатъчно големи хора за да се обиждаме.Ще се радвам ако съм внесъл яснота в предложението си към Sasha.ОК Поздрави на всички и късмет ви пожелавам :P
Аватар
erhan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 56
Регистриран на: 20 Яну 2006, 16:31
Местоположение: sofia

Мнениеот Wizard » 03 Юни 2006, 15:55

Ок, erhan, не те познавам (или пък се лъжа), но ти отново не казваш нищо конкретно по въпроса! Затова ти писах на ЛС да се обосновеш с някакви конкретни факти, за да ни убедиш и останалите тук, че живин - маг ли е магьосник ли е, че наистина не е някой шарлатанин.
А относно това, че всеки E по-добър от другия.... запази го за себе си, защото това определено не е вярно, що се отнася до магията!
Определено щом се впечатляваш от въздействия от разстояния - какво ли би казал, ако разбереш, че мога да предизвикам далеч по-значими неща от това, за което пишеш... :wink:





Druido
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот mikaela » 03 Юни 2006, 16:59

наистина обоснови думите си за Живин? изпитвам вече ужас от шарлатани.!!!!!!!!!!!!!angry9
Аватар
mikaela
 
Мнения: 8
Регистриран на: 01 Юни 2006, 10:21

Мнениеот erhan » 03 Юни 2006, 17:32

Здрасти,прав си изобщо не ме познаваш.
Каде са тия далеч по значими неща.
Дай да ги видиме.Защо не писа на момичето че можеш да и помогнеш, а ми се правиш сега на интересен.Знаеш ли как ги обичам такива дето се правят на много знаещи.А относно това че/всеки е по добър от другия/имах в предвид,че на един му се отдават/примерно/да прави и разваля магии на друг да приготвя различни отвари и мехлеми и да лекува различни болести на трети да вижда в миналото и бъдещето.Никого нямя да обеждавам,всеки сам да си реши при кой ще отиде и сам да прецени дали той маже да му помогне.И накрая искам да ти кажа да не ме подценяваш толкова,защото винаги има с какво да те изненадам ОК. :wink:
Аватар
erhan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 56
Регистриран на: 20 Яну 2006, 16:31
Местоположение: sofia

Мнениеот EliKarim » 06 Юни 2006, 18:53

erhan написа:Какво знам ли?Ами че е един от най силните магьосници в момента в България.И да, помага.Но ти сама трябва да се обедиш в това. blob8


Няма най-силен магьосник! В магията има области и начини.....нещата в наши дни са много размити и разнообразни. За пророчицата Ванга например са чували всички, но за маг Живин....едва ли?!

Поне напишете кой е, от къде, каква е магията му...и т.н?!
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот nepoznata » 19 Юни 2006, 11:21

Това, което зная е, ча маг Живин е съпруг на Селена, ако това Ви говори нещо. Ако някой желае може да му изпратя координатите. да ми изпрати съобщение, лично аз не съм ходила при него и не мога да коментирам!
Аватар
nepoznata
 
Мнения: 6
Регистриран на: 16 Апр 2006, 10:11
Местоположение: София

Мнениеот verona » 19 Юни 2006, 12:02

Всички си говорят,но когато някой помоли за помощ се спотайват и си мълчат.Или дават съвети такива каквито и най големия малоумник си ги знае.Но няма нищо чудно в това-каквито сме в живота такива сме и във форумите и на всякъде.Защо да се бъркаме в нещо,което не ни засяга?АКО хората си помагаха живота щеше да е много по различен. ДА АМА НЕ
Аватар
verona
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 22 Май 2006, 12:17


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта