Магия за пращане на сън - страст, кошмар, поука, сплашване

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот hekata_ehnaton » 15 Юли 2006, 16:33

Дано успееш :) И аз отначало не разбирах идеята с възглавничката :)
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот hekata_ehnaton » 15 Юли 2006, 20:15

Аз лично не съм чувал, а - пробвал съм да насоча собствения си сън - не става! :(
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот alistar » 15 Юли 2006, 20:19

и при мен не става,ама като се сетя опитвам да си го внуша и накрая ако стане,няма да съм сигурен в резултата:)))
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот wolf_kohen » 06 Дек 2006, 08:58

Абе то в магията нещата не винаги стават толкова конкретно колкото искаме... при мен резултата беше че човека на който го пратих - е аз малко модифицирах ритуала... - е мислела за мен през цялото време, но не ме е сънувала :?

Магията е малко, като светкавицата има начало и край, но тя сама избира най-лесния път по който да мине, както и времето в което ще се прояви. Правейки магия ние създаваме напрежение и когато енергията стане достатъчно силна, тя се проявява в материалната матрица по най лесния възможен начин, спазвайки указанията на магията. Така че конкретни резултати... доста е относително. Магьосникът създава буря, и светкавици ще падат там където е бурята, но точен час не може да се каже, както и не може да се каже точното място на попадение на всяка една светкавица, но знаем че светкавици ще има и те ще падат там където има буря ;-)
IEHVI ADONAI HEILII
Аватар
wolf_kohen
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 109
Регистриран на: 27 Апр 2006, 22:43

Мнениеот Villy » 13 Дек 2007, 23:14

И на мен ми се получи мн добре ритуалът. Човекът ме беше сънувал и мн се беше зарадвал :)
All woman, pure predator...
Аватар
Villy
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 08 Дек 2007, 20:59
Местоположение: Pazardjik

Мнениеот alana_lire » 26 Май 2009, 17:25

8) хммм,мн полезен и хубав ритуал...а сег аимам и повод да го пробвам,но искам да питам-лошо ли ще е ако последователни дни го правя ритуала,в смисъл,аз може и да не знам дали са ме сънували?
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот Nemezius » 26 Май 2009, 18:21

alana_lire написа:8) хммм,мн полезен и хубав ритуал...а сег аимам и повод да го пробвам,но искам да питам-лошо ли ще е ако последователни дни го правя ритуала,в смисъл,аз може и да не знам дали са ме сънували?


Какво е това "аз може и да не знам дали са ме сънували"? Правиш го и толкова- не търси страстно резултатите. Ако се получи- добре; ако не- драскай и пращаш този опит по дяволите и минаваш нататък ;)
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот alana_lire » 26 Май 2009, 20:23

Nemezius написа:
alana_lire написа:8) хммм,мн полезен и хубав ритуал...а сег аимам и повод да го пробвам,но искам да питам-лошо ли ще е ако последователни дни го правя ритуала,в смисъл,аз може и да не знам дали са ме сънували?


Какво е това "аз може и да не знам дали са ме сънували"? Правиш го и толкова- не търси страстно резултатите. Ако се получи- добре; ако не- драскай и пращаш този опит по дяволите и минаваш нататък ;)

въпросът ми беше относно това,4е ще пращам сън на 4овек ,с който ве4е си нямам вземане-даване и надали ще узная дали ритуалът е станал....та попитах,има ли проблем ако го направя няколко последователни пъти?
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот I.P.S. » 12 Ное 2009, 08:04

Много хубаво ритуалче тая седмица ако намеря време ще го пробвам :)
А ти кой си ?
Аватар
I.P.S.
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 38
Регистриран на: 17 Юни 2008, 07:19

Мнениеот magic girl » 17 Ное 2009, 19:09

Аз искам да попитам може ли да се използва друго вместо лавандула,понеже цяла седмица търсих по магазините и аптеките и се оказа че я няма в наличност по складовете и просто от месеци не са я получавали?
Аватар
magic girl
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Сеп 2009, 06:03

Мнениеот Nemezius » 17 Ное 2009, 21:40

magic girl написа:Аз искам да попитам може ли да се използва друго вместо лавандула,понеже цяла седмица търсих по магазините и аптеките и се оказа че я няма в наличност по складовете и просто от месеци не са я получавали?


Няма лавандула? Не отдавна си намерих лавандула насипно в билковата аптека до лъвов мост- като се тръгне по мария луиза в посока ЦУМ- 2-рата пряка мисля се падаше вляво- на 50 метра от кръстовището, ул. "Поп Богомил".

Иначе лавандулата може да се замени с няколко други битки според случая, като в този- с роза.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Anselma » 10 Дек 2009, 00:03

hekata_ehnaton написа:Взимаш лавандула и розмарин, ушиваш малка възглавничка, без значение от какъв материал и я пълниш с памук, лавандулата и розмарина. На един лист написваш какво точно искаш да сънува.
Подготовката на мястото за ритуала:
1. Пред себе си трябва да имаш икона на Св. Богородица;
2. На север - купичка с пръст;
3. На изток - запален тамян (или ароматна клечка за медитация);
4. На юг - запалена свещ;
5. На запад - купичка с вода;
6. Огради мястото, на което ще провеждаш ритуала със свещи;
7. Пред иконата на Бодородичка сложи купа с вода, в която ще потопиш възглавничката;

Ритуала:
Сядаш в кръга. Заставаш на Север и медитираш върху Силите на Земята. Призоваваш ги на помощ; после правиш същотото със Силите на Въздуха на изток; на Огъня на юг и на Водата на запад.
След това вземи листа с написания сън и го пъхни във възглавницата заедно с розмарина и лавандулата.
Зашиваш възглавничката, и си представяш обекта как започва да сънува.

Молитвата (казва се, докато потапяш възглавничката):
"Света Майкко, Божествена,
аз стоя пред твоясвещен храм.Този човек да не слуша или учва, моите думи да гъделичкат и заглушават ухото. Св. Майко, Божествена, изпрати сън, събуди съзнанието. През хеговото въображение той живее, страстта така свободна става. Свята Майко, Божествена, изпрати му твоя омаен дъх, изчисти праха, прескочи границите. Носи моето послание чрез зова на духовете."

ПОтяпяш възглавничката и медитираш върху това, как обекта получава съня. След това задължително благодариш на Силите - топваш пръстите си в пръстта, пускаш ги през тамяна, топваш ги във водата и гасиш свещта. Пускаш стихиините покровители да си ходят, целуваш Бодородичка и прибираш ритуалното място.


Аз зная подобен на този ритуал, той е за изпращане на послание в съня.

ДА ИЗПРАТИШ ПОСЛАНИЕ В СЪНЯ

Внимателно помислете какъв сън искате да получи другия човек. В първите дни на Новолуние слагате един планински кристал в чаша с изворна или светена вода и оставяте навън цяла нощ, да се огрява от лунните лъчи. На другата вечер в бяла тензухена торбичка напъхвате по шепа изсушени бял равнец, мащерка и пелин. Слагате чисти бели чаршафи и после напръсквате хубаво леглото с водата. Сядате на леглото, като държите торбичката в ръце, и се концентрирате върху човека и посланието, което искате да изпратите. Правите това спокойно, "откъснато" и по възможност продължително. След това пъхате торбичката с билки във възглавницата си и лягате да спите, като заспивайки визуализирате съня, който искате да изпратите, все едно, че го гледате на филм.
Anselma
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 29
Регистриран на: 29 Ное 2009, 23:05

Мнениеот anakonda79 » 15 Дек 2009, 22:10

Същият ефект може да се получи и без билките кристала и мокрото легло... Просто загасяте лампите, изключвате телевизора, палите благовоние ( аз използвам ванилия ) Лягате си освобождавате се от всякакви мисли и енергии натрупани през деня, и започвате да си " филмирате" ( визуализирате ) съня който искате да изпратите. Не знам дали действа ако е с лош замисъл но съм го пробвала с приятеля ми когато беше на 400 км. изпратих му послание колко го обичам и как си представям моментите в които сме заедно. Успех на всички и не забравяйте магията трябва да е в помощ на хората а не в тяхна вреда :)
skype: mariq123489
Аватар
anakonda79
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Дек 2009, 21:24
Местоположение: България

Мнениеот Anselma » 15 Дек 2009, 23:57

Тук става дума за магия.

Разбира се, че и само с визуализация могат да се постигнат някои неща, но билките, кристалът, лунната светлина, действията имат своето магическо значение и роля.
Anselma
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 29
Регистриран на: 29 Ное 2009, 23:05

Мнениеот Lord Voldemor » 16 Дек 2009, 00:59

Анселма,при менталната магия почти няма нужда от никакви ,,аксесоари'',освен някои ,,дребни''стимулатори(една свещ или мелодия е достатъчна),за да се превърне визуализацията в реалност.Камъните,билките и пр.стават излишни,по-точно отпадат.Визуализация=реалност-без посредници и помощтни материали :wink:
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Anselma » 16 Дек 2009, 01:16

Визуализацията, за да работи, има свои закони. Магията също.

Но за да не стават излишни спорове, ще те помоля да изтриеш описанието, което съм дала. Заменяме го с ментална магия.
Anselma
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 29
Регистриран на: 29 Ное 2009, 23:05

Мнениеот kimbo » 12 Сеп 2010, 12:49

Точно от това имах нужда и мисля довечера да изпълня ритуала имам да изпратя послание на човек за сплашване с който няма как и при най доброто ми желание да разговарям лично, за това решението е само чрез този ритуал.
Имам един единствен въпрос. Вероятно мога да повтарям ритуала и да изпращам на този човек, различни послания но може ли или има ли проблем ако за една вечер извърша ритуала 2 пъти по отделно като изпращам послание на 2 ма различни човека?! или е по добре да е в друг ден?!
Също така относно възглавницата след ритуала какво да я правя? в Случаи че изпращам послания на Петкан и запазя тази вазглавница след 2-3 дена при същия ритуал и изпращане същото послание на Петкан мога ли да използвам същтата възглавница както е готова и е за него или целта е да се започне от начало и да се направи съвсем нова възглавница?
Относно пръста взех нормална пръст от Земята всичко друго го имам и е подготвено в нас, може ли някой да ми напише точно финалната част със какви думи или чант да благодаря на всички стихии и Богородица да затворя успешно ритуала. Всичко друго силна воля, мисъл и концентрация и вяра в това което ще правя е повече от голяма Абсолютно сигурен съм че ще изпратя посланието което искам, тъй като съм събрал доста енергия в мислите си ако мога така да се изразя. От ритуала разбрах че не е нужно снимка или имена на човека а е достатъчно само да го визуализирам ясно и точно.

Мерси предварително
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Мнениеот kemal86 » 11 Юни 2012, 12:05

Не ме разбираите погрешно,не сам расист не деля хората ! Тези които са с друга религия как да процедират ?
Аватар
kemal86
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 06 Юни 2012, 07:45

Мнениеот degagement » 12 Юни 2012, 00:49

Призови Лилит :)
Конкретно за да навестя някого на сън е незаменима.

Но аз изрових десетки нейни ритуали от нета и от тях си подбрах инвокации, чантове, заклинания, идеи и т.н., за да си създам собствено усещане за начин на действие. Отделно изчетох де що мога за нея.

Или пък виж теб коя същност те хвърля в ужас, очарова те жестоко и усещаш подходяща.
Сънищата изискват изключително ниво на осъзнатост или нещо здраво разтръсващо, за да получиш достъп до предизвикване на нещо конкретно.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот kemal86 » 16 Юни 2012, 10:44

Благодаря degagement ! Прости невежеството ми но какво е Лилит и действа ли ? Аз искам да пратя сън на един който много вреди на едни хора,за да се стресне и да престане !
Аватар
kemal86
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 06 Юни 2012, 07:45

ПредишнаСледваща

Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта