Призоваване за изпълнение на желание

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот Nac » 27 Ное 2005, 11:48

Ето един ритуал който съм изпитал с успех:

[align=center]Призоваване за изпълнение на желание[/align]
[align=center]Изображение[/align]

В продължение на 9 дни,започвайки от петия ден след първата четвърт на Луната,трябва да запалите тамян в чест на силите,
покровителстваще странстващите души казвайки молитва за успокоение на душите им.
За същата цел запалете свещ в чест на духовете покровителстващи тези души,за тяхното собствено спокойствие - за изпълнение на намислените желания.
От време на време правете такива паления и в чест на гениите - със същата цел.

Три нощи подред (с изключение на петък) запалете огън и го обиколете три пъти в кръг. Вземете тамян, хвърлете го в огъня, мислено умолявайки богинята Хеката
да ви помогне в намисленото желание или начинание. Застанете до огъня гледайки на изток и кажете с поглед,вперен в луната и звездите,следните думи (наум):

[align=center]"О,Хеката! Богиньо на Небесата, Богиньо на Земята и Прозерпина в Хадес:о,майко на сенките! О, висша царице на армията на мъртвите, не изпращай срещу мен своите легиони.О, Хеката! Направи добро,като ги накараш да ми служат. О,тайнствена Хеката! Велика Богиньо на призоваванията. В, огъня посветен на теб, ще гори в твоя чест тамянът. О, тройна Хеката, велика богиньо, пристъпваща в заклинания, нека твоята божественост дойде при мен, твоята мощ да ме обгърне, и небесата да не се противят! В името на Хеката! О, Гений владетел на ветровете! В името на Хеката! Души на страдащите мъртъвци! В името на Хеката! О, души,вълнуващи се в ниските слоеве, бъдете мои помощници, моята сила, моята войска. Помогнете ми за изпълнението на...(изрича се желанието)."[/align]

Казвайки желанието,обиколете отново три пъти около огъня и хвърлете в него отново тамян.
След това хвърлете в огъня къшей хляб и малко вино в името на всички страдащи души.Кажете следните думи:

[align=center]
"В името на Хеката,в тишината на нощта, аз призовавам въздушните легиони и войските Куобсоб. На едни аз предлагам благовоние, приятно за тях. На други давам хляб, който те жадуват. На трети давам вино,за което мечтаят. Затова, докато блестят могъщите звезди над мен и моята предизвикана и поддържана сила действа като владетел в пурпурна одежда, твоят слуга, о, Хеката, ляга да спи с доверие в осъществяване на намисленото желание (изрича се желанието)."[/align]
Аватар
Nac
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 01 Сеп 2005, 21:54

Мнениеот Nac » 28 Ное 2005, 19:33

Хм,не бях запознат с този вариант на призоваването.
Подозирам че това трябва да е оригинала,защото в другото се споменава и бога баща.
И мерси за красивото оформление :)
Аватар
Nac
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 01 Сеп 2005, 21:54

Мнениеот Slayer fest'06 » 14 Авг 2006, 13:27

Сега знаете ли коя фаза сме и кога точно трябва да се почне:)!
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот ROTWEILER » 14 Авг 2006, 14:20

Днес е 21-ви лунен ден,3-та фаза,мисля 4е на 27.08.2006 е 5-ти лунен ден след 1-ва 4етвърт.:))
Аватар
ROTWEILER
 
Мнения: 8
Регистриран на: 25 Юли 2006, 22:21

Мнениеот Cath » 27 Апр 2011, 08:29

Струва ми се, че тук липсва някакво мнение, но как да е, исках да питам някой дали е наясно с произхода на този ритуал?
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София


Назад към Лунна магия - Хеката

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 0 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 0 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта