Как да "опитомим" дракон?

Една от най-силните магии - магията на Дракона. Всичко свързано с драконите и Драконовата магия.

Модератор: EliKarim

Мнениеот OneTwoMany » 23 Окт 2006, 14:30

Разбирам, че преди да се правят различни магии трябва да си "опитомил" дракон. Как става това?
Love`s only enemy is time.
Аватар
OneTwoMany
 
Мнения: 7
Регистриран на: 16 Окт 2006, 20:23
Местоположение: Сливен

Мнениеот Марио » 23 Окт 2006, 15:41

Какви различни магии? Какви дракони? Какво опитомяване? Къде си го чула това?
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот ilusia » 23 Окт 2006, 15:54

Няма нищо не взъможно... но трудно ще опитомиш .... дракон.
Те са толкова свободни и диви , че ако сами не искат.... да бъдат " опитомени" няма особено голям шанс. Е винаги има различни маги... но това си е вятър работа...В смисъл можеш да си навлечеш гневът им....
А пък и силно се съмнявам , че ти е нужно " опитомяване"
ако искат да ти служат - перфектно. Ако не искат....
Пли Моли.... изпревари ме и не видях онова което си написала ( напоследък се една след друга )
:mrgreen:
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот Wizard » 23 Окт 2006, 16:56

Става дума за определен ВИД Драконова Магия! Т.е. едно от условията там е да се улови и опитоми този дракон, който ти се яви. Ако това се случи, тогава преминавате към следващото ниво в Магията на Дракона.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот ZefaS » 23 Окт 2006, 17:25

И мен много ме интересува как става опитомяването. Вече съм попитал в друга тема, но никой не ми отговори. Само ми е известно, че трябва да се "посбия" с него, каквото и да значи това.
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот Wizard » 23 Окт 2006, 17:30

Трябва да започнеш да учиш тази магия на Дракона, за да ти кажа какво да направиш. Питаш ме за нещо, все едно да започна да ти говоря за неща, които са точно по средата на този вид магия.
Ако имаш желание, след време може и да те науча на Магията на Дракона... нооо, определено това няма да е на добра воля.

И нека този потребител - Ред Дракон, не си мисли, че Магия се учи без да си вложил и един лев в магическото си образование... Човече, къде има безплатен обяд, да отида утре да похапна... :wink:


П.П. За да опитомите Дракон, трябва първо да го повикате, а след като го повикате, да влезете в двубой с него и ако го победите, той ще ви се подчини.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Arhimikus » 23 Окт 2006, 18:44

Извинявайте че се намесвам но това ми звучи точно като компютърна игра ... icon_flowerface icon_flowerface icon_flowerface
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот nishtoto » 23 Окт 2006, 20:27

До колкото сьм чувал с истинските Дракони можеш да бьдеш само приятел.А тези които са сьздадени от човешката мисьл (защото мисьлта е и форма) с тях можеш и да се пребориш.Но с истинските които са сьздадени сьс самото сьтворение...не знам.Много много преди човешкия род да е бил заплануван дьлбоко се сьмнявам.Дано да успеете.Кьсмет
Аватар
nishtoto
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 02 Сеп 2006, 18:47

Мнениеот some_spirit » 23 Окт 2006, 20:59

опитомяването става обратно, драконът ви опитомява не вие него и после само дракони витаят из съзнанието ви.

Аз поне не съм срещал още енергийно същество което да твърди, че е дракон. Все пак дракона е някакво си животно, а енергийното същество се има за висш разум.
Аватар
some_spirit
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 123
Регистриран на: 15 Окт 2004, 09:52

Мнениеот ilusia » 24 Окт 2006, 12:43

Ми ето какво аз разбрх от цялата ситуация.
АКо бъркам някой да ме поправи.
Уизард казва , че пререди да опитомиш дракон , първо трябва да се научиш на неговата магия. Да го опознаеш. Мен ако питаш трябва и да се преклониш пред него. За да сразиш врага никога не трябва да го подценяваш... напротив нужно е да го уважаваш. До колкото схванах идеята му , би те научил срещу съответното възнаграждение . В което няма нищо лошо - всеки сам решава как да предава знанията си.
Онова което nishtoto допълва и не противоречи по смисъл на думите на Уизард и с което аз съм напълно съгласна е , че има два вида дракони. Онези който са древни , могъщи и са били преди хората властелини на тази земя не можеш да опитомиш. С тях можеш да се сприятелиш и да ти помагат по собствена воля. ( питай ме как- не знам но при мен все си има един дракон )
Другият вид са дракони създадени , чрез мисли и въплатени във форма.
Аз го разбирам като.... вдъхнат живот на макет.
А думите на соме спирит... не мога и да искам да разтълкувам :)
До някъде ги схващам... ма по-добре да не се правя на прекалено голяма врачка :mrgreen:
А моето лично мнение е , че не е особено редно да опитомяваш каквото и да било... най-малкото древни и могъщи , своеволни същества като драконите. Ако се сприятелиш с тях те са безумно предани но и лесно се обиждат. Трябва уважение към тях.
И малко почваш сякаш от главата за краката....Не зная занимавала ли си се преди това с драконова магия.. но защо не почнеш постепенно....
От дребните към по-висшите неща ?
icon_flowerface
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот ilusia » 24 Окт 2006, 13:19

Мила... аз наистина не зная как.
Всичко което ти написах така го чувствам не искам да те подвеждам.
Порови се из раздела :)
А до намирането на дракон....
мисля , че той те намира :)))))
МЕн поне си ме намериха... МА знам ли може би съм ги предизвикала по някакъв начин.
Така , че не искам да те подведа. Така го мисля... пък така ли е , нека някой по-запознат от мен да каже.
За всеки случай мисля , че трябва да прочетеш малко митология и история за тях , да видиш имената им , езикът им , да се научиш да ги уважаваш... а после можеш чак да ги привикваш :)
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот The Red Dragon » 24 Окт 2006, 16:17

@ OneTwoMany ами в града на драконите има всичко от което се нуждаеш. е стига да можеш да влезеш там.
дано успееш, успех
Аватар
The Red Dragon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Май 2006, 12:07

Следваща

Назад към Дракони магия

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 0 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 0 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта