Как да "опитомим" дракон?

Една от най-силните магии - магията на Дракона. Всичко свързано с драконите и Драконовата магия.

Модератор: EliKarim

Мнениеот nishtoto » 25 Окт 2006, 10:59

Опитаи в безлуна вечер,открии на небето кьде се намира сьзвездието дракон.Запомни го в детаили.после влез в медитация.Сьсредоточи се в 3 око.Докато не почустваш топлината на изльчването нишо не прави,а когато прозореца се отвори представи си конфигурацията на сьзвездието Дракон.Но за да влезеш в контакт трябва да изльчваш любов.Засмукването става доста бьрзо и силно.В сьзвездието има портал кьм тяхната Вселена.Никакьв страх.Ако си готова ще бьдеш допусната.Не го први сама.Да има човек до теб които трябва да те следи и в даден момент да те заземи ако трябва.В случаи че се забавиш повече от 28 минути.Ако ли не, опитаи през Сириусните портали.Но там може би само ще ти покажат и кажат по-точно как стоят нещата.Всьщност това е енерго инф.структора от много виш разряд които ние виждаме като Дракони.Те са и учители и пазители едновремено и нямат нищо общо с това което тук ние знаеме.Пожелавам ти да успееш и да си готова за това.Ако си готова няма да имаш проблеми.Всьщност те преценяват.
Аватар
nishtoto
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 02 Сеп 2006, 18:47

Мнениеот OneTwoMany » 25 Окт 2006, 12:06

Благодаря за отговора. icon_thanks icon_thanks icon_thanks Но смятам че парво ще понауча малко за тях и после ще го изпробвам.
Love`s only enemy is time.
Аватар
OneTwoMany
 
Мнения: 7
Регистриран на: 16 Окт 2006, 20:23
Местоположение: Сливен

Мнениеот nick » 25 Окт 2006, 15:32

@ OneTwoMany започни с медитациите, аз лично ползвам една с която влязох за първи път. Не е никак лесно. Всичко е огромно.
стига се до една порта и ако те преценят я отварят както вече ти написа nishtoto .
те избират, а не ти.

желая ти успех
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот AryanSun » 25 Окт 2006, 17:42

За опитомяване на дракон не знам,ама аз се заех да търся
своят драконов близнак/двойник.Всички имаме такива във
различните измерения и светове-било то ангелски,било то
извънземни(даже дадох една медитация и обясних принципа
на това),призовавал съм демоничния си близнак...

Интересно е като се слееш с въпросния близнак,но най-напред
трябва да го откриеш.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот ZefaS » 25 Окт 2006, 18:30

Как да го открия?
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот FireSun's Viking » 25 Окт 2006, 18:41

Кое от всичко което изброи ариеца искаш да откриеш?
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот ZefaS » 26 Окт 2006, 07:34

Моят демоничен близнак.
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот goldengragon » 09 Яну 2008, 19:49

Как така ще опитомиш дракон...сори мой човек,но това е немислима постъпка!Се едно да отнемеш свободата на свободата.Тези създания са създадени свободни,за да бъдат свободни...това според мен ще си е жестокот!Ти лишаваш от свободата нещо толкова силно,величествено и...свободно,само за да получиш повече сила и защита за СЕБЕ СИ.Според мен това дори е егоистично ban1
Аватар
goldengragon
 
Мнения: 7
Регистриран на: 09 Яну 2008, 19:38

Мнениеот ZefaS » 09 Мар 2008, 14:56

По не знам каква логика решихме,че за да имаш приятел дракон(така да го наречем), първо трябва да го намериш, да му се преклониш,да го опознаеш и т.н.

И аз незам по каква логика icon_badgrin Мен ме намери дракон и ми помотна в страшно труден момент. Дойде сам без да съм го викал. Дори не бях чувал името му и въобще не подозирах за съществуването му. Името му ще запазя в тайна :wink:
Определено трябва да покажеш уважение пред драконите. Дори си мисля, че именно заради това ТОЙ дойде при мен ми помогна.
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот n0angel0s » 09 Мар 2008, 18:11

Бях чела в така наречената драконология, има ритуалче, в което АКО кажеш правилно заклинанието, което е на драконов език си имаш дракон за 9 мес. (сега до колко това заклинание работи.. не искам да пробвам).АКО ли не е*аси фламбето :D
Аз самата съм имала близка среща с огнен дракон ииииии да си призная чесно, радвам се, че не ме изпепели.. хах.. от тогава много се запалих по тези създания, но все още не знам от къде да започна. Както знаете не мога да почна ссссъсссс.. ъммм.. материал от по-висшо ниво.. апсурд! :( :( :( :( :(

Бях чела някъде в 1но др форумче, за т.нар. Драконова медитация.. Добре ли би било да започна с нея? .. Макар че после сигорно ще мириша на пърлено.. бахаха
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Предишна

Назад към Дракони магия

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 0 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 0 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта