може ли 1 и същи човек да ти напраи повторна черна магия?

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот sexygoddess » 22 Май 2007, 19:19

случайно попаднах на този сайт преди малко и реших че ще е полезно ако се посъветвам с вас :) та въпросът ми са:може ли 1 и същи човек да ти напраи повторна черна магия?и лошо ли е вещица да те гледа в очите ? и възможно ли е да се направи магия без допир до човека?ше се радвам да получа повече отговори и съвети :oops:
Аватар
sexygoddess
 
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Май 2007, 18:56

Мнениеот n0angel0s » 22 Май 2007, 19:31

напълно възможно е ..
може редовно да ти скроява коварни ритуалчета..
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот weballergy » 23 Май 2007, 16:06

sexygoddess написа:случайно попаднах на този сайт преди малко и реших че ще е полезно ако се посъветвам с вас :) та въпросът ми са:може ли 1 и същи човек да ти напраи повторна черна магия?и лошо ли е вещица да те гледа в очите ? и възможно ли е да се направи магия без допир до човека?ше се радвам да получа повече отговори и съвети :oops:
1. Да. 2. вещица и без да те гледа в очите може да ти направи нещо лошо. 3. абсолютно е възможно. Можеш да правиш магии на някого от разстояние- само по снимка или с кукла или с какви ли не други методи. Не е4 нужно да те докосват, но в някои случаи им трябва както вече казах снимка или твоя вещ или част от тялото ти- някои използват коса, нокти... дрън дрън.
Аватар
weballergy
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 115
Регистриран на: 18 Юли 2006, 15:16
Местоположение: almost everywhere

Мнениеот sexygoddess » 23 Май 2007, 18:18

ами ако няма допир до мен ? и възможно ли е да я спра да ми прави магии и как?
Аватар
sexygoddess
 
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Май 2007, 18:56

Мнениеот KAT » 23 Май 2007, 18:26

вече го удрям на такова ...квот ми падне, а всъщност си е напълно сериозно това което пиша. Няма черни магии, първо. Можеш да умреш от така наречена черна магия, но не те убива вещицата дето ти е направила магията, ами те убива някой телепатичен дух. Като те гледа в учите вещицата, да усеща се се нещо като енергийно въздействие, ама не го прави тя, прави го пак телепатичния дух. Пробвай да й отвърнеш на погледа и ще видиш колко тя ще се озлоби. Аз съм го пробвал върху циганки работи безотказно. Всъщност озлобява се телепатичния дух дето командва циганката.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот n0angel0s » 23 Май 2007, 18:49

добре де, то т'ва дух го прави..
но от много време се питам за урочасването.. то как бива предизвикано? Аз знам, че е вид негатовна енергия и която като ти се натрупа започва да те боли глава, да изпитваш неразположение и т.н. смисъл причинено от нечия завист, злоба и т.н. .. така ли е както си мисля или ... :?:?:?
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот Earth_dust » 23 Май 2007, 19:46

Здравй, N0angel0s, до колкото знам то е нещо като поток негативна енергия, която ти се изпраща от някой, дето ти завижда. Понякога (даже в повечето случаи) той те урочасва несъзнателно. Случва се и да е нарочно на моменти. Смятам, че не може да се причини по друг начин, например от добронамерена похвала или нещо подобно...Хубаво е обаче, ако си разбрал какво се е случило веднага да намериш кой да ти бае. Не е добре да се преспива ако си урочасан. Освен това не само главоболие и неразположение са "симптомите". Аз като малка подивявах направо. Не можеха да ме укротят и когато искаха да ми баят се дърпах сякаш ще ме колят. icon_eusa_dance .Много трудно успяваха да ме хванат, но ми минаваше мигновенно след това. После вече взе да се проявява като главоболие, чак като поотраснах. Сега, от както се научих да бая, супер рядко ме хваща... :wink:
Ми....това е маи за баенето...Питай нещо ако се сещаш и мога да помогна... icon_salut
Аватар
Earth_dust
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 23
Регистриран на: 02 Апр 2007, 06:52
Местоположение: varna

Мнениеот n0angel0s » 23 Май 2007, 19:52

ми тя майка ми също бае, и това за коетомного ме е яд е че при нея баенето се предева, когато момичето е малко (самите думи) преди да стане жена, така да се изразя.. и тя ме е учила ама нали щот съм малко тъпичко, та сега кат не помня думите и ми е гадну..

а иначе майка ми ми е разказвала за нейна съседка, която била малко луда и само мъжа и можел да се грижи за нея, защото само той можел да я доближи, и майка ми е баяла на дрехите и и след това жената се е излекувала.. от там следва, че баенето не е само за уроки.. нали?!
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот Earth_dust » 23 Май 2007, 20:12

Дали става и за друго не знам... sad11 Би трябвало да помага срещу негативни влияния като цяло, но наистина не съм много сигурна....
Ако те интересуват думите някъде из форума имаше тема с доста варианти. Може да избереш този, който най-много ти допада. drunk
Аватар
Earth_dust
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 23
Регистриран на: 02 Апр 2007, 06:52
Местоположение: varna

Мнениеот n0angel0s » 23 Май 2007, 20:26

мерси много за помоща.. icon_blowkiss
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот Earth_dust » 23 Май 2007, 20:37

За нищо... :oops:
Аватар
Earth_dust
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 23
Регистриран на: 02 Апр 2007, 06:52
Местоположение: varna

Мнениеот KAT » 24 Май 2007, 09:56

Баене angel12.gif
Урочасване angel13.gif
Леене на куршум violent1


Тези три неща са пълни глупости, те са храна за такива едни хора дето вярват в хорските мълви. А бе вярвайте си. На мен ми е баел телепатичен дух и то с цел не да ми помогне ами точно обратното за да ме скапе.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот Earth_dust » 24 Май 2007, 14:24

KAT, слънце, аз не "говоря" неща, за които не съм убедена. Но всеки със своята истина маи..... Аз лично съм се убедила в силата на баенето. Хубаво е, че така силно вярваш в нещо, но недей да отричаш така и това, в което другите са избрали да вярват... icon_occasion ...Все пак не се знае накрая чия истина ще излезе вярна като свърши всичко тука. Отвори се малко за нови идеи(просто съвет де notworthy )...Уважавам твоето менение все пак :wink: .Я по-добре разкажи как стават нещата с тоя телепатичен дух, че не сам наясно.... :wink:
Аватар
Earth_dust
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 23
Регистриран на: 02 Апр 2007, 06:52
Местоположение: varna

Мнениеот KAT » 24 Май 2007, 15:28

icon_argue angry5 angry9 BangHead icon_salut brave


Как ми баел духа ли?Ами събуждам се посред нощ в леглото си и почвам да чувам едно баене, точно както го правят по филмите, отначало дори ми пускат мисълта че дори е приятелско, след кратко icon_argue в моята глава, баенето преминава в заплашително надхвърлящо поне 2-3 пъти идеята за черна магия. И така поне 5 минути. И след това цялата глава ме болеше адски много поне още половин час.

И да се разберем, да не ми пробутате мисълта че някой ми е направил магия и тя ми се стоварила на главата тази нощ.

А забравих да кажа че духът дето организира цялата постановка в съня ми ми показа лицето ми и ми каза че нещо образно казано ме атакува, да си видя тука едни вени на челото как са набъбнали, всеки момент ще се пръснат и ще умра. И сега този даже ми бил и нещо като приятел понеже видите ли ме събуждал и предупреждавал за опасността, а всъщност той го прави всичкото.

some_spirit заявява че няма смисъл от това писание, но то беше написано от неговите ръце.

Някой ако разбере какво точно показват иконките на първия ред ще го черпя една бира.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот n0angel0s » 24 Май 2007, 17:43

КАТ, донякъде си прав, когато 1н човек не вярва в дадено нещо е много трудно да го сполети.. Но не изключвам и мисълта, че е възможно..
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот sexygoddess » 25 Май 2007, 13:43

оле май оттворих цяла тема ма недейте да се карате че ми става гадно!всеки е прав за себе си :единия за баенета ,др с духовете!мерси се пак на сички дет ми обесниха приемам сичке гледни точки за правилни! icon_thanks
Аватар
sexygoddess
 
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Май 2007, 18:56

Мнениеот ChaoS » 01 Юни 2007, 08:37

КАТ, ето ти превод на иконките:
"Баенето и темподобни словесни излияния са гадни неща за тъпите, вярващи на всичко луди, които просто искат да си ударят главата в стената и козируват на телепатичните духове. Ето защо аз избирам своботата и им тегля една майна."
Това прочетох.
Не го подкрепям, да знаеш.
За мен старите методи, предавани от човек на човек, от уста на ухо... Това са едни от най-истинските магически практики.
Защото ги има от много преди да се появим и ние и нашите собствени разбирания и начина по който ние кривим нещата.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот KAT » 01 Юни 2007, 11:07

Chaos - схванал си, но само някои нюанси за иконките говоря. Само едно точно си уцелил за свободата, иначе това за козируването имам предвид нещо друго, пак е в същия смисъл но е друго. Същото важи и за стената. И най-важната иконка е първата тя води след себе си всички след нея. И не става дума за баене и др. глупости.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот ChaoS » 01 Юни 2007, 11:16

::вдига рамене::
Значи става въпрос просто за глупости. ОК!
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM


Назад към Въпроси

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта