Да забавите времето

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Мнениеот Arhimikus » 25 Окт 2006, 09:28

На дясната си ръка нарисувай пентаграма със синьо мастило. Визуализирай как пясъкът в пясъчен часовник започва да пада все по-бавно и по-бавно. Постави ръката си на челото (до третото око) и кажи:

CORE GO ROUND
POWER BE BOUND
INTERUPT THE NATURE'S COURSE
TIME SLOW DOWN
CAST THE SPELL SAIDTH THIS WORDS


Магията действа докато пентаграмата не се изтрие от ръката ти.
При мен беше така, но на следващия ден времето все едно лети... нали всичко трябва да е в равновесие
:)
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот ekaya » 25 Окт 2006, 10:03

Преди време, особено когато трябваше да зубря големи обеми в кратки срокове, прилагах нещо подобно в нощта преди изпита – демек тази дето никога не стига :)
Онова действаше само за една нощ, като ритуала включваше връщане на стрелките на часовника с толкова с колкото искаш да я увеличиш, ръчен часовник, после думите се изричаха и той се поставяше върху ръката с пентаграмата и се казваше втората част от заклинанието.
С една дума много е подобен и обещавам да поровя в старите тетрадки, за да го намеря.
Това за наваксването също е вярно, преживявала съм го :)
Lasto beth nin. Tolo dan nan galad.
Аватар
ekaya
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 10 Авг 2005, 13:53

Мнениеот ZefaS » 26 Ное 2006, 16:36

Има ли някаква граница до която да злоупотребявам с времето или мога колкото пъти ми се налага да го забавям?
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот Arhimikus » 26 Ное 2006, 19:02

Забавяй го колкото искаш, но не забравяй, че след това всичко ще се компенсира, т.е. времето ще се наваксва ;)
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот B-L-O-T » 27 Ное 2006, 14:45

Изкуствена черна дупка на ръката а ?
:-)
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот bori » 09 Апр 2007, 16:13

4estno da vi kaja,az naskoro napravix taz magiq,no sqka6 vsi4ko si be6e normalno.kakvo moje da ne sum napravila kakto trqbva-nqkoi moje li da mi kaje?Vzex sinio mastilo,o4ertax na rukata si pentagrama,no mastiloto se rqzte4e po tunkite mi linii.POsle kazax zaklinanieto,kato slojix predi tova rukata si na tretoto oko,no ne bqx sigurna 4e tyrqbva6e da dokosvam 4eloto.No moje bi nai golqmata mi gre6ka be6e 4e bqx skepti4no nastroena kum tazi magiq.Vie kak mislite ot tova koeto vi opisax? :wink:

Wizard: Пиши на кирилица!
Аватар
bori
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 04 Яну 2007, 09:31

Мнениеот WandaBlenda » 09 Апр 2007, 20:11

moje bi nai golqmata mi gre6ka be6e 4e bqx skepti4no nastroena kum tazi magiq


Сама си отговорила на въпроса.
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот EliKarim » 09 Апр 2007, 20:24

Понякога недоверието, скептицизма и несигурността могат да развалят и най-добрият и доказан ритуал! Вярвайте във себе си за да имате успех. Знам от собствен опит. :wink:
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот ~RaGDolL~ » 18 Юни 2007, 18:20

Ъъ три въпроса:
1.Синьо мастило?Тоест син химикал,нали така?
2.Когато забавя времето...го забавям само за себе си или го забавям за всички?(струва ми се по-логично да е второто,но все пак..)
3.Да нарисуваш пентаграма с лява ръка върху дясната е лек трудно.Колкото и да се мъча да я докарам свястна,винаги става малко крива.Това би ли прецакало резултата?

:oops:
Аватар
~RaGDolL~
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 19 Фев 2007, 19:55

Мнениеот Arhimikus » 18 Юни 2007, 21:55

1. Да
2. Ако е само за теб, а за другите около теб , няма да има смисъл от магията
3. Не е нужно да си художник
;)
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот AreYouDeadYet » 19 Юни 2007, 12:57

А пентаграма какув трябва да е - обурнат или не?
"Join me in death!"
Аватар
AreYouDeadYet
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 34
Регистриран на: 10 Юни 2007, 06:49

Мнениеот I.P.S. » 05 Дек 2009, 11:07

Простете невежеството ми, но AreYouDeadYet мисля че се подразбира че става въпрос за не обърната пентаграма защото мисля че ако ставаше въпрос за обърната щеше да напише нарисувай обърната пентаграма,а не пентаграма ако греша моля поправете ме ;) :roll:
А ти кой си ?
Аватар
I.P.S.
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 38
Регистриран на: 17 Юни 2008, 07:19

Мнениеот Венера » 21 Апр 2010, 17:00

Току-що направих ритуала и съм безкрайно доволна!Минаха едва 5 минути, а са сякаш 20 :)
Благодаря!
Аватар
Венера
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 14 Май 2009, 11:17

Мнениеот Lord Voldemor » 22 Апр 2010, 00:39

Остществяването в пълна(т.е работеща)форма на този вид ритуал изисква доста задълбочено ниво на самопознаване-култивиране-на специфични качества.На 1-о място,това е способността съзнанието да пребивава достатъчно дълго в състояние на индивидуалният Времеви поток,и ясно осъзнавайки обективните (максимални)негови параметри.В това състояние ,,спомените''се проецират като абсолютно реални,т.е възпроизвезждането им се преживява както в момента,когато обективно са се случили.
След преминаването на тази бариера е възможно да се стигне до операции за манипулиране на времето...
Не трябва да се забравя и изказаното от Архимикус-в Системата всичко се стреми към баланс,и ,,откраднатото''време ще се компенсира в определена ситуация.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Head16 » 20 Дек 2010, 13:46

Днес изпълних този ритуал и съм страшно доволен и изненадан!
Знаех че ще имаме писмено изпитване. Направих ритуала рано сутринта до средата на часа бях написал всичко, а обикновено не ми достига времето, когато погледнах часовника се учудих колко малко време е изминало.
След като се прибрах легнах само за една минута, а изминаха 2 часа. Това за наваксването на времето важи в пълната си сила !

Изтрих пентаграма 3 часа след направата на ритуала.
Аватар
Head16
 
Мнения: 8
Регистриран на: 17 Дек 2010, 15:55

Мнениеот scorpio » 22 Дек 2010, 22:07

Head16 написа:Днес изпълних този ритуал и съм страшно доволен и изненадан!
Знаех че ще имаме писмено изпитване. Направих ритуала рано сутринта до средата на часа бях написал всичко, а обикновено не ми достига времето, когато погледнах часовника се учудих колко малко време е изминало.
След като се прибрах легнах само за една минута, а изминаха 2 часа. Това за наваксването на времето важи в пълната си сила !

Изтрих пентаграма 3 часа след направата на ритуала.



Чудесен е ритуала, да, и аз съм го използвала няколко пъти, после ми е малко странно, докато си вляза пак в ритъм. Благодаря за ритуала! icon_eusa_clap
Аватар
scorpio
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Ное 2010, 21:56

Мнениеот greenmagic88 » 06 Мар 2011, 00:47

аз също го изпробвах :) евала .... научих 5 страници информация за 30 минути...
Аватар
greenmagic88
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Фев 2011, 16:17

Мнениеот Arhimikus » 07 Мар 2011, 10:39

Успях да откиря и другото заклинание, за забързване на времето. Не съм го изпробвал, затова ако някой го направи, нека сподели впечатленията си :)

Начертай пентаграма на лявата си ръка със синьо мастило. Докато правиш това визуализирай пясъчен часовник, които тече бързо. Сложи лявата си ръка на челото (третото око) и кажи:


SANDS OF TIME SHOW ME THY WAY
TURN THE NIGHTS INTO DAYS
ROSE PETALS SO LIGHT AND GRACE
SPEED UP TIME NOW, IN THIS PLACE

При това заклинание важат същите правила, както и при забавянето - оставете пентакъла да се изтрие от самосебе си, до тогава и ще действа. Късмет! :)
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот DaM0NnN » 18 Апр 2011, 20:39

не ми се получава ;xx а и междудругото има ли значение как произнасям заклинанието ?
Аватар
DaM0NnN
 
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Яну 2011, 13:59


Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта