В началото Създателят на света започна да мисли и реши че въпреки големите си способности ще направи светът със труд и усилие. Започна да чертае и измисля. И направи първите най прости "същества" клетките. Това беше революционно както ние измислихме компютъра. След това разработи различни клетки за различни функции. И нкарая измисли първите същества членестоногите. Непрекъснато усъвършенстваше моделите за душата и измисли насекомите, след това животните и накрая човека. Но всяко същество което изживяваше живота си по най добрия начин преминаваше във по висша форма. Душата беше частица от Него която той отделяше от себе си и вдъхваше живота и съзнаието на организмите. Целта беше да се занимава. Всички същества бяха вегетараинци хранеха се със листа, прашец на цветята които също са микрокомпютри с цел да бъдат средата на живот на съзнателните души. Тези от хората които ставаха най добрите той ги правеше ангели след това архангели и накрая богове като самият Него. Повечето от тези богове решиха да създават собствени светове. И така и стана с благословията на Господаря на Вселената. Направиха чудни светове където просто се живее за удоволствие. Но имаше богове които решиха да променят световете и да ги "обогатят" със свои собствени същества. Така се появиха защитните и нападателни механизми в по новите модели които вече бяха по сложни. Викът от осиротели майки чиито деца били изядени от новите същества достигнал небето. Бог погледнал и видял че цялата земя псотъпвала развратно. Тогава създал системата за наказание карма която наказвала всеки грях т.е отклонение от стандартите на законите на вселената. Защото тези богове се смесвали с хората нещо абсолютно забранено. Понеже били със много свръхспособности(като рентгеново зрение) те бързо открили как да се забъркват смеси и отвари от различни ингредиенти и да лекуват хората които се разболявали. Научили хоарат как да убиват и да ядат месо. Така светът паднал в ръцете на Азазел който се обявил за негов собственик. Тогава Бог решил да унищожи светът и изпратил един свой архангел Сатана който се родил като Ной и потопил светът с вода.
Измрели всички същества освен добрите и останали само върховете на планините. Такъв свят и до днес същестува. Всеки остров се управлява от един бог и той прави всичко там. Строи, прави храна и т.н. Тогава Азазел нападнал нова.Земя където живеели току що създадените Адам и Ева. И ги накарал да съгрешат. Тогава един друг архангел казал че ще спаси бъдещото човечество чрез вяра в него. Но за начало трябвало да се създаде егрегор който да защитава грешниците от страдание.
Тогава Бог заповядал да почнат да се принасят жертви на олтар. Кръвта е точно това нещо с което да се подсилва егрегора.
Той се родил първо като Моисей а след 4000 години като Исус Христос когато вече егрегора действал и му помагал. Моисей казал на БОг(когато бил на планината Синай 40 дни и нощи че ще предпази хората от наказание за греховете след като се покаят. И че ще изчиства кармата. Когато се родил на Земята той лекувал хората бил изсцелител. Докато Сатана ги накзвал за деянията им. Тези които неуспеел да накаже в сегашният им живот оставял наказанието за следващият. Исус обаче неизпълнил писаното от пророците т.е да спаси Израел от удара(унищожението на Ерусалим 70 г след него) затова Бог се оптеглил от него като накарал хростиянското духовенство да обичат парите и разкоша. Така го злепоставил пред Вселената. Той трябвало да води войни и да пролее много кръв за да се наложи вече без подкрепата на Бог.СЕга Бог се отегли и от Израел и вече не го интересува като народ, затова го предаде на хомосексуалистите които стават все повече и повече в Израел. Най великите от хората му се родиха в България новият Израел аз като Соломон. Фолкпевицата Камелия е била царица Естир. Слави Трифинов е бил Саул. Азис е бил пророкът Самуил какъв срам за него.. Петър Първанов е бил цар Езекия. военачалника на Давид Йоав е Бойко Борисов. Маг Ивелин Иванов Йоан Кръстител. Мардохей приятелят на Камелия Цветин.Цар Йосия е царят Симеон 2. Ако ме попитате телепатично ще ви кажа и за другите. Цар Асуир е самият Бог. АПостол Петър някакъв маг Васил АПостол ЯКов пастор Лдмил Ятански от църква блага вест и т.н. Азазел е бащата на Исус Христос т.е Отец той иска хората да съгрешават безнаказано. Затова синът му Исус обича грешниците който е архангел Михаил. ..