Купуване и Продаване на ДУША

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот Nikolai » 03 Апр 2005, 12:37

Възможно ли е това? Прави ли се в България?

Къде и кой го практикува? icon_badgrin
труден е пътя към съвършенството...
Аватар
Nikolai
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Апр 2005, 12:28

Мнениеот nikoj » 03 Апр 2005, 13:10

Само кажи на кого искаш да я продадеш и ще ти намерим метод :grin:
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот Wizard » 03 Апр 2005, 14:18

Зависи от коя страна ще погледнеш въпроса. Има ритуали, които са с такава цел - да си продадеш душата на Дявола.
Може да ти звучи странно и доста отнесено това понятие, но съм виждал какво представлява такъв човек, който извършваше непрекъснато "сатанински" ритуали, и в един момент този човек буквално прегря...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Nikolai » 03 Апр 2005, 14:30

Ритуалите добре.

Въпросът е какво ще получа срещу нея и за какъж период от време.
труден е пътя към съвършенството...
Аватар
Nikolai
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Апр 2005, 12:28

Мнениеот Nikolai » 03 Апр 2005, 14:32

nikoj написа:Само кажи на кого искаш да я продадеш и ще ти намерим метод :grin:


А кой ще "плати" повече??????????
труден е пътя към съвършенството...
Аватар
Nikolai
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Апр 2005, 12:28

Мнениеот nikoj » 03 Апр 2005, 14:45

Nikolai написа:
nikoj написа:Само кажи на кого искаш да я продадеш и ще ти намерим метод :grin:


А кой ще "плати" повече??????????


Зависи от сделката. Не е казано, че трябва да продаваш душата си на дявола. Бог също купува души. Друг е въпросът кой от тях какво дава срещу един живот изживян в негово име.
За самата "продажба" може да се направи и без ритуал. Ако решиш да ставаш демонопоклоник, харесваш си някое томче по демонология (Гоетия върши работа) и си харесваш демон, с който да сключиш сделката. Искаш нещо, което той може да ти даде и от този ден започваш да живееш в негово име. Почиташ го, правиш му жертвоприношения, призоваваш го. Така ще получиш това, което желаеш.
Сделката с бог се сключва на същия принцип.
А само една вметка. Най-великата жертва – това е саможертвата. Продажбата на душата е именно това :grin:
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот till_it_sleeps » 03 Апр 2005, 17:45

Ами едно ми е много интересно-каква е разликата дали си продаваш душата на ангел или на дявол-какво се опитва да ти отнеме единия и какво другия. И дали после гледаш по същия начин на нещото, за което си се жертвал или вече не ти пука ами само те е яд, че си се прецакал :smile:
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот EliKarim » 03 Апр 2005, 18:35

Има голяма разлика в призоваването на ангел и демон. Ако някой тук опита да призове ангел и ритуалът бъде сполучлив от първия път...шапка му свалям. Нещата тук са сложни и изискват дълги приготовления...
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот till_it_sleeps » 03 Апр 2005, 19:13

може ли малко повече подробности ако на някой му се занимава? не че съм се засилила да призовавам, просто ми е интерсно :roll:
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот Nikolai » 03 Апр 2005, 21:35

nikoj написа:
Зависи от сделката. Не е казано, че трябва да продаваш душата си на дявола. Бог също купува души. Друг е въпросът кой от тях какво дава срещу един живот изживян в негово име.
......
......
А само една вметка. Най-великата жертва – това е саможертвата. Продажбата на душата е именно това :grin:


Кой от тях дава - пари, успех, власт, жени и всички останали земни удоволствия?
труден е пътя към съвършенството...
Аватар
Nikolai
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Апр 2005, 12:28

Мнениеот Nikolai » 03 Апр 2005, 21:40

Eli написа:Има голяма разлика в призоваването на ангел и демон. Ако някой тук опита да призове ангел и ритуалът бъде сполучлив от първия път...шапка му свалям. Нещата тук са сложни и изискват дълги приготовления...



А как стои въпросът с демоните? По-лесно ли е? Има ли гаранции, че ще изпълнят обещаното?
труден е пътя към съвършенството...
Аватар
Nikolai
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Апр 2005, 12:28

Мнениеот EliKarim » 03 Апр 2005, 23:23

Не мисля, че има нещо лесно в магията. Ако искаш ти да правиш това, мисля че би си навлякъм само неприятности защото изглежда не си наясно с цялата операция. Гаранции????
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Марио » 04 Апр 2005, 08:57

Николой,един съвет:Престани да се занимаваш с глупости(защото за тебе това са глупости) преди да е станало твърде късно.

Като гледам какви ги ръсиш стигам до извода,че незнаеш много,а това от своя страна може да ти изиграе лоша шега при бъдещи действия.Демек се осъзнай:)
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Wizard » 04 Апр 2005, 10:35

Mario, по-Внимателно с тези заповедни изречения към Nikolai - ако не можеш да му помогнеш, то тогава не му пречи. Като се изказваш от позицията на все знаещ и все можещ(!), то поне си обоснови отговора с нещо конкретно, с някакви факти, така че да ти повярвам и аз, че това, което казваш има някакъв резон...

Не се подвеждай Nikolai от такива словестни "нападения" - питай за всичко, което те интересува по отношение на демонологията, ще намериш и съответните отговорите...

КОЙТО ИЗПИТВА СТРАХ, НЕ СЕ ЗАХВАЩА С МАГИЯ, А КОЙТО ПРЕДИЗВИКВА СТРАХ У ХОРАТА ЧРЕЗ МАГИЯТА - Е ГЛУПАК!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Марио » 04 Апр 2005, 13:21

Wizard написа:Mario, по-Внимателно с тези заповедни изречения към Nikolai - ако не можеш да му помогнеш, то тогава не му пречи. Като се изказваш от позицията на все знаещ и все можещ(!), то поне си обоснови отговора с нещо конкретно, с някакви факти, така че да ти повярвам и аз, че това, което казваш има някакъв резон...

Не се подвеждай Nikolai от такива словестни "нападения" - питай за всичко, което те интересува по отношение на демонологията, ще намериш и съответните отговорите...

КОЙТО ИЗПИТВА СТРАХ, НЕ СЕ ЗАХВАЩА С МАГИЯ, А КОЙТО ПРЕДИЗВИКВА СТРАХ У ХОРАТА ЧРЕЗ МАГИЯТА - Е ГЛУПАК!


Започнахме с обидите а Уизард?Много добре :mrgreen: Стигам до извода,че отдавна си искал точно това да направиш,но грешката ти е,че не оцели точния момент.

Не използвам никакви заповедни изречение,на никого незаповядвам!Просто му дадох СЪВЕТ на Николай.Както виждам не е запознат мноо мноо и за това му давам съвет да не прибързва с нищо.

Не се изказвам "от позицията не всезнаещ и можещ!",никога не съм твърдял,че нещо мога,явно ти мислиш така,за което благодаря.

А ти Уизард какво искаш?Този Николай да си провали живота ли?

Кой от тях дава - пари, успех, власт, жени и всички останали земни удоволствия?


Това Уизард какво ти говори на тебе?На мене ми говори,че въпросния Николой е (временно) заслепен по отношение на живота.
Николой не е това начина да постигнеш всички тези "земни удоволствия."

Е Уизард ся как ще ме обидиш,ще ме наречеш олигофрен ли?
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Nikolai » 04 Апр 2005, 16:40

MaRiO написа:...
Кой от тях дава - пари, успех, власт, жени и всички останали земни удоволствия?

...
Това Уизард какво ти говори на тебе?На мене ми говори,че въпросния Николой е (временно) заслепен по отношение на живота.
Николой не е това начина да постигнеш всички тези "земни удоволствия."
...


Акой е този начин. Кажи или завеки замълчи.

/малко в старинен стил - но не ми се ти сърди/

Судоволствие ще те послушам ако той ми донесе това което искам.
труден е пътя към съвършенството...
Аватар
Nikolai
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Апр 2005, 12:28

Мнениеот Марио » 04 Апр 2005, 17:43

Еми купаш си тези две книжки и това е.В едната ще видиш начина на призоваване,а в другата ще си избереш дадено същество.След тва действаш.
http://helikon.bg/book.php?book_id=25259
http://helikon.bg/book.php?book_id=24239
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот nikoj » 04 Апр 2005, 20:57

MaRiO написа:Еми купаш си тези две книжки и това е.В едната ще видиш начина на призоваване,а в другата ще си избереш дадено същество.След тва действаш.
http://helikon.bg/book.php?book_id=25259
http://helikon.bg/book.php?book_id=24239


:lol: За щастие на Николай, дори да ги прочете, ще му е трудно (да кажем невъзможно) да ги използва. На пръсти се броят хората, които могат да управляват духовните същности :mrgreen:
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот Nikolai » 04 Апр 2005, 22:56

nikoj написа:
MaRiO написа:Еми купаш си тези две книжки и това е.В едната ще видиш начина на призоваване,а в другата ще си избереш дадено същество.След тва действаш.
http://helikon.bg/book.php?book_id=25259
http://helikon.bg/book.php?book_id=24239


:lol: За щастие на Николай, дори да ги прочете, ще му е трудно (да кажем невъзможно) да ги използва. На пръсти се броят хората, които могат да управляват духовните същности :mrgreen:


Да но човек се учи страшно бързо ако има цел. :grin:
труден е пътя към съвършенството...
Аватар
Nikolai
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Апр 2005, 12:28

Мнениеот EliKarim » 05 Апр 2005, 00:31

Бъди мнителен и не се впускай доверчиво към всяка попаднала в ръцете ти книга. Работата с демоните изисква доста внимание и предпазливост. Ако е нужно препрочитай пак и пак...
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Следваща

Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 11 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 11 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта