Купуване и Продаване на ДУША

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот Arhimikus_NA » 05 Апр 2005, 01:02

Щом е решил да си продава душата, значи знае със сигурност какво го очкава...или се лъжа?
Но защо изобщо ти е хрумнало да правиш това? Какво не ти харесва в нея? Какво те е накарало да направиш тази постъпка и знаеш ли колко губиш?
Или просто си гледал някоя фантасмагориика по телевизията, прочел си някоя и друга легенда, а може би не само легенда и си решил даго направиш....
Моля те, отговори ми. Искам да разбера, ако искаш и на лична.
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот till_it_sleeps » 05 Апр 2005, 05:55

ПАРИТЕ МОГАТ ДА КУПЯТ :

ЛЕГЛОТО , НО НЕ СЪНЯ ;
ХРАНАТА , НО НЕ АПЕТИТА;
ЛУКСА , НО НЕ КРАСОТАТА;
ЕДНА КЪЩА , НО НЕ ЕДИН ДОМ;
ЛЕКАРСТВОТО , НО НЕ ЗДРАВЕТО;
СЪЖИТЕЛСТВОТО, НО НЕ ЛЮБОВТА;
РАЗПЯТИЕТО , НО НЕ ВЯРАТА ;
РАЗВЛЕЧЕНИЕТО , НО НЕ ЩАСТИЕТО;
СМЪРТТА , НО НЕ И ЖИВОТА ;
ПО-ЛУКСОЗНО МЯСТО В ГРОБИЩАТА ,
НО НЕ И НА НЕБЕТО .

Никой не може да ти "даде" щастие-то е вътре в тебе и ти сам тябва да го намериш. Всичко друго е като наркотиците-за секунда политаш и после се сгромолясваш и все искаш още и още. Бъди щастлив, че те има и си това, което си-другото ще дойде от самосебе си.
Но все пак избора си остава лично твой :grin:
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот till_it_sleeps » 05 Апр 2005, 05:59

ПАРИТЕ МОГАТ ДА КУПЯТ :

ЛЕГЛОТО , НО НЕ СЪНЯ ;
ХРАНАТА , НО НЕ АПЕТИТА;
ЛУКСА , НО НЕ КРАСОТАТА;
ЕДНА КЪЩА , НО НЕ ЕДИН ДОМ;
ЛЕКАРСТВОТО , НО НЕ ЗДРАВЕТО;
СЪЖИТЕЛСТВОТО, НО НЕ ЛЮБОВТА;
РАЗПЯТИЕТО , НО НЕ ВЯРАТА ;
РАЗВЛЕЧЕНИЕТО , НО НЕ ЩАСТИЕТО;
СМЪРТТА , НО НЕ И ЖИВОТА ;
ПО-ЛУКСОЗНО МЯСТО В ГРОБИЩАТА ,
НО НЕ И НА НЕБЕТО .


това бтв е копирано, не знам чие творение е, но не е мое :oops:
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот Nikolai » 05 Апр 2005, 14:33

till_it_sleeps написа:ПАРИТЕ МОГАТ ДА КУПЯТ :

ЛЕГЛОТО , НО НЕ СЪНЯ ;
ХРАНАТА , НО НЕ АПЕТИТА;
ЛУКСА , НО НЕ КРАСОТАТА;
ЕДНА КЪЩА , НО НЕ ЕДИН ДОМ;
ЛЕКАРСТВОТО , НО НЕ ЗДРАВЕТО;
СЪЖИТЕЛСТВОТО, НО НЕ ЛЮБОВТА;
РАЗПЯТИЕТО , НО НЕ ВЯРАТА ;
РАЗВЛЕЧЕНИЕТО , НО НЕ ЩАСТИЕТО;
СМЪРТТА , НО НЕ И ЖИВОТА ;
ПО-ЛУКСОЗНО МЯСТО В ГРОБИЩАТА ,
НО НЕ И НА НЕБЕТО .

Никой не може да ти "даде" щастие-то е вътре в тебе и ти сам тябва да го намериш. Всичко друго е като наркотиците-за секунда политаш и после се сгромолясваш и все искаш още и още. Бъди щастлив, че те има и си това, което си-другото ще дойде от самосебе си.
Но все пак избора си остава лично твой :grin:



Нима живота не е само миг от вечността?

Когато си "сам" какво си спомняш?

- красивите мигове
- лошите мигове
- или всичко заедно

Представи си една вечност без "спомени" и с терзания, че по време на твоята материална същност ти не си изпитал толкова много неща.

Написаното по-горе е страшно вярно - но огледай се хората живеят така /разбира се не 100%, а 80 - 90 % от тях/.

АЗ САМ ЕДИН ОТ МНОГОТО.
труден е пътя към съвършенството...
Аватар
Nikolai
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Апр 2005, 12:28

Мнениеот till_it_sleeps » 05 Апр 2005, 17:01

Нима сега нямаш спомени-ТВОИ.
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот Nikolai » 05 Апр 2005, 23:16

Имам но те не са това което искам.

Може би търся нещо по-различно, нещо шокиращо...

Зманли точно какво ще е то.

Но със сигурност знам, че когато го видя ще го позная.
труден е пътя към съвършенството...
Аватар
Nikolai
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Апр 2005, 12:28

Мнениеот till_it_sleeps » 05 Апр 2005, 23:31

вярвай и то ще ти се случи.

пожелавам ти успех независимо как ще се опиташ да го постигнеш. :grin:
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот Shadow Mage » 06 Апр 2005, 00:36

Николай, значи търсиш нещо шокиращо :grin: ? А дали поне мислиш че ще си готов ако те връхлети. Мога да ти предложа едно "шокче" на високо ниво - аз самия не знам дали съм готов за него - обединение в едно на всички твои животи до момента (а може би и на бъдещите ти усл. казано).
Така хем ще преживееш нещо шокиращо, хем може и отблизо да се запознаеш с някой от аспектите на Мардук :smile: .
Ако мислиш че си готов за това - прати ми ЛС да се разберем :mrgreen:
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Vrania Volosia » 16 Апр 2005, 11:32

По въпроса мога да отбележа само, че съм чувала, чеако наистина си дете на Сатан , демоните не ти искат нищо...Добре де..на мен не са ми поискали нищо:)) Нищо не съм им давала..Не сме се разбирали за нищо...Хм...Едва ли ще се окажат коварни братя...:) Смисъл такъв, че в природата няма спор между силите...Никога не е имало...Природата е равновесие...Аз лично смятам, че продаването на душата е мит. Демоните са просто енергиини структори, помощници във вселената, както ангелите...Но явно митовете натделяват над реалноста...
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Wizard » 16 Апр 2005, 13:34

CALIGASTIA написа:По въпроса мога да отбележа само, че съм чувала, че ако наистина си дете на Сатан, демоните не ти искат нищо...
Едва ли ще се окажат коварни братя... :)


Привет CALIGASTIA, определено, не можем да поставим всички Demons под една обща шапка... Не занам за кои демони говориш, но оппределено, когато се обръщаш за помощ към демони от горната йерархия, направо си е задължително да им предложиш награда, за това, че ще ти изпълнят въпросната молба. Друг е въпросът какво ще им предложиш като награда...
Но като предпазна мярка съветвам всеки, който реши да се обръща за помощ към някой висш демон, обезателно да му предложи нещо в замяна, иначее.... получават се непредвидени неща за самия магьосник ;)
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Vrania Volosia » 16 Апр 2005, 13:57

Така е Wizard:) То винаги трябва да има обмяна на енергии, но имаше един планетарен дух - Хадит, която искаше твърде много- да се скарам с майка си и да изпапа енергията която ще се отдели...Мисля, че това е прекалено...Ами досега нищо не ми се е случило...Висшите демони не са ми искали нищо..обикновено аз им правя благодарствен ритуал след ,като си свършат работата и мисля, че така им връщам услугата...Аз така или иначе си имам договор с Сатан-Луцифер...По системата JOS...НО в договора аз просто трябва да се отрека от християнството и еврейството, които са ми чужди, но това не значи да не ги оважавам...Аз уважавам мненията на всички ...А християнитеси сами са си избрали да са такива...Като цяло в христянството има и хубави неща, но аз сма си напатила достатъчно от фанатични евангелисти...По въпроса за Исус имам едно мнениенце при "Спиритуален Сатанизъм" icon_color icon_color icon_color
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Wizard » 16 Апр 2005, 17:17

Ето - ти самата казваш, че си сключила вече договор, "...обикновено аз им правя благодарствен ритуал след, като си свършат работата и мисля, че така им връщам услугата..." Всъщност аз това имах впредвид, ти искаш, а те си взимат, взимат си от твоята енергия, с която ги захранваш, докато общуваш с нея.
Аз обаче си имам свои правила, когато общувам с демоните и така да се каже - всеки си знае работата... ;)
CALIGASTIA, би имала нещо против, да ми кажеш нещо повече за този договор с Сатан-Луцифер по системата JOS? Струва ми се, че ме заинтригува с това.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Vrania Volosia » 16 Апр 2005, 20:00

Нямаш проблем скъпи Wizard:) ето ти цялия превод на договора и обясненията към него:


БЪДИ В СЪЮЗ СЪС САТАН
"Да имах толкова души,колкото са звездите в небето,щях да ги посветя на Мефистофел!"

-Д-р.Фауст


Какво става,когато подпиша формален договор със Сатан?
-Почти веднага нещата започват да се оправят.Сатан започва да се грижи за теб.Дава ти вътрешна сила.Ние ставаме духовно много силни.Докато последователите на религиите от Десния път са звинаги обвързани да се молят и да търсят техния бог,Сатан идва сам при нас.Много пъти ние можем да го усетим.Той идва и ни дава комфорт,когато ние сме притеснени или имаме тежки проблеми.
Той ни подтиква към правилния път,който трябва да следваме зада сме фокусирани и щастливи.За разлика от Боговете на Десния път,Сатан никога не ни обръща гръб във време на беди.

Една добра аналогия/история е тази с християниня,който има сериозен проблем,отчаян е и търси изход.Отива до теле-фона,треперещ и плачещ и избира Рая.Получава сигнал "заето".След малко някой се обажда и го оставя да чака.Те го оставят да си чака.След като сатанистът избере Ада,Сатан му отвръща веднага.
За да направим съглашение,правим формален ритуал.Това се прави по свободна воля.Ние правим избора,противно на това да бъдеш отведен насила във някоя християнска църква и да рецетираш шаблонна молитва пред куп идиоти.

Ритуала за инициация е много личен,освен ако не решиш да извикаш още приятели,за да направите група.
Ще ти трябват:
• 1 или повече черни,сини и червени свещи(колкото искаш,толкова)
• Стерилна игла или бръзнач
• Парче от чиста хартия,достатъчно голяма за да напишеш молитвата дадена долу
• Сух молив,с които да напишеш името си(с кръвта си,като топиш молива в него).
Напиши следната молитва:
ПРЕД ВСЕМОГЪЩИЯТ И НЕИЗРАЗИМ БОГ САТАН/ЛУЦИФЕР И В ПРИСЪСТВИЕТО НА ВСИЧКИ ДЕМОНИ ОТ АДА,КОИТО СА ИСТИНСКИТЕ И ИЗНАЧАЛНИ БОГОВЕ,АЗ(кажи си името тук) ОТХВЪРЛЯМ ВСИЧКИ ПРЕДИШНИ ДОГОВОРИ И СЪЮЗИ.ОТХВЪРЛЯМ ФАЛШИВИЯТ ЮДЕО-ХРИСТИЯНСКИ БОГ ЙЕХОВА,ОТКАЗВАМ СЕ ОТ НЕГОВИЯ НИЩО НЕ СТРУВАЩ СИН ИСУС ХРИСТОС,ОТХВЪРЛЯМ НЕГОВИЯ ГНУСЕН И НИЗЪК СВЯТ ДУХ.

АЗ ОБЯВЯВАМ,ЧЕ САТАН/ЛУЦИФЕР Е МОЯТ ЕДИНСТВЕН БОГ.ОБЕЩАВАМ ДА ГО ПРИЗНАВАМ И ПОЧИТАМ ВЪВ ВСИЧКИ НЕЩА,БЕЗ РЕЗЕРВИРАНОСТ И ОЧАКВАМ В ЗАМЯНА НЕГОВАТА МНОГОКРАТНА ПОДКРЕПА В УСПЕШНОТО ЗАВЪРШВАНЕ НА ПОСТАВЕНИТЕ ОТ МЕН ЦЕЛИ И ИЗПЪЛНЕНИЕ НА МОИТЕ ЖЕЛАНИЯ .

Важно е да се изкъпеш преди всички ритуали,които правиш,това се прави с цел респект.
Щом си готов,запали свещите.Вземи иглата и убоди твоят показалец на лявата си ръка,отдели малко кръв и изпиши името си с кръвта.
Кажи молитвата високо или наум.
Сгъни хартията и я запали на пламъка на свещта.Много от нас са останали след това в състояние на медитация,докато свещта изгори.
След края на ритуала,завърши с думите:"така да бъде" .И с едно Звучно:ПРИВЕТ САТАНА!

Често задавани въпроси:
Въпрос:
Мога ли да изпълня ритуала повече от един път?
Отговор:
НЕ!Сатанинските ритуали са истински и обвързващи.Ритуалът се прави ВЕДНЪЖ!
Въпрос:
Аз изпълних ритуала.Много трудно успях да отделя кръв и да го изпиша върху хартията.Все още ли е валиден договора?
Отговор:
ДА!!Количеството кръв не играе тук никаква роля.Това е само формалност.Каквото е в сърцата ни и каквито са били намеренията ни е много по-важно от това какво количество кръв сме вложили в подписа.
Въпрос:
Мога ли да изпълня ритуала обратно в някоя по-късна дата?
Отговор:
Сатанинските ритуали,за разлика от тези на другите религии са реални и постоянни.Аз получих писма от много малко хора,които са били объркани и подтиснати от християни.Един човек беше изпълнил обърнат ритуал.Какво стана?Сатаната го изостави.Изцяло.Християните са измамени.Те вярват,че техния "бог" е обичаш и "прощаващ".Всъщност това е злобен,изпълнен с омраза към всички човешки същества подтисник.Когато някой е свързан със Сатаната,той винаги е под негова закрила.Той се грижи за нас и ние започваме нов живот,грижите,които другите имат,вече изчезват.Нещата не са съвършени,но са много по-добри.Сатаната не насилва хората,той просто ги изоставя сами да изпитат мъченията на врага.
Тези хора ми писаха отново след няколко месеца,те са молили Сатан да ги вземе обратно.Врагът не беше направил нищо за тях.Те много съжаляваха,че са се отвърнали и бяха отчаяни,искаха да се върнат.
Въпрос:
Аз съм непълнолетен,моите родители ще ми причинят големи проблеми,ако ме хванат да изпълнявам Сатанински ритуал.

Отговор:
Ако няма никакъв начин да изпълниш ритуала без това да бъде опасност за теб,можеш да го изпълниш във твоят Астрален Храм.Може да изпълниш ритуала,когато пораснеш.Изпълняването на посвещението в астралния храм е също валидно.Сатан е много разбиращ и загрижен към тийн-ейджърите които са непълнолетни и под контрол.
Въпрос:
Аз съм непълнолетен,живея във християнски дом със моите родители,които ме насилват да ходя на църква и да изпълнявам християнски ритуали.Ще се ядоса ли Сатан?
Отговор:
Да,ти можеш да изпълняваш ритуала.Сатан разбира.Дотолкова,доколкото ти си лоялен към него във сърцето си,той няма да ти се ядоса.Тези които са под 18 години не са свободни.Не е нужно да откриваш твоята връзка със Сатан към никого.Каквото е в сърцето ти,това е най-важно.Сатан ни съветва във Ал-Джилвах да не откриваме нашата религия на никой не-сатанист,това ще ни навреди по много начини,особено на тийнейджъри.Просто отхвърли християнския "бог" във съзнанието си ако си насилен да изпълняваш някой от боклучийските му ритуали.Сатан разбира,че това е много опасно,в някои случаи дори и животозастрашаващо за тийнейджъри,които живеят във фанатизирани християнски семейства,че е опасно да разкриеш съюза си с него.

icon_color icon_color icon_color
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Fallen_Star » 17 Апр 2005, 14:02

parwo iskam da se izwinq 4e pi6a na latinica no prosto nqmam kirilica
iskam da zadam edin vapros ; pri wedmaj sklu4en dogowor s dqwola ima li pone minimalen 6ans dogowora da se razvali,i ako ima nqkakaw 6ans po kakaw na4in se izwar6wa towa
Аватар
Fallen_Star
 
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Авг 2004, 11:52
Местоположение: поморие

Мнениеот Wizard » 17 Апр 2005, 17:37

Ако става дума за теб самата - спокойно нищо не се е получило ;) Обикновено не може случаен човек да призове Дявола, каквото или който и да означава това. Нужна и много сериозна потготовка, умения, воля, здрав разум и... късмет ;)
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот CimeriaS » 17 Апр 2005, 18:47

Wizard написа:Ако става дума за теб самата - спокойно нищо не се е получило ;) Обикновено не може случаен човек да призове Дявола, каквото или който и да означава това. Нужна и много сериозна потготовка, умения, воля, здрав разум и... късмет ;)

Говориш прибързано.А откъде си сигурен,че тя е "случаен човек",или... къде е споменала,че е била сама или че не е имала нужната подготовка,умения, воля, здрав разум и... късмет?:Рр ;)
Аватар
CimeriaS
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 04 Мар 2005, 00:33
Местоположение: Бургас

Мнениеот nikoj » 17 Апр 2005, 19:25

Тук срещнах няколко мнения, които малко ме смутиха. Споменвам ги за непосветената публика. Едното:
wizard написа:Привет CALIGASTIA, определено, не можем да поставим всички Demons под една обща шапка... Не занам за кои демони говориш, но оппределено, когато се обръщаш за помощ към демони от горната йерархия, направо си е задължително да им предложиш награда, за това, че ще ти изпълнят въпросната молба. Друг е въпросът какво ще им предложиш като награда...
Но като предпазна мярка съветвам всеки, който реши да се обръща за помощ към някой висш демон, обезателно да му предложи нещо в замяна, иначее.... получават се непредвидени неща за самия магьосник.

Това не е така. Изглежда администраторът на сайта коментира материя, която не му е в компетенцията. Действително при всяко действие има обратно противодействие, но това не значи, че демон може да изисква каквото и да е било дори от най-жалкия човек. Пълното подчинение на хората е част от тяхното божествено наказание :grin:

Второто:
CALIGASTIA написа:Какво става,когато подпиша формален договор със Сатан?
-Почти веднага нещата започват да се оправят.Сатан започва да се грижи за теб.Дава ти вътрешна сила.Ние ставаме духовно много силни.Докато последователите на религиите от Десния път са звинаги обвързани да се молят и да търсят техния бог,Сатан идва сам при нас.Много пъти ние можем да го усетим.Той идва и ни дава комфорт,когато ние сме притеснени или имаме тежки проблеми.
Той ни подтиква към правилния път,който трябва да следваме зада сме фокусирани и щастливи.За разлика от Боговете на Десния път,Сатан никога не ни обръща гръб във време на беди.


CALIGASTIA от своя страна коментира десния път все едно е запознат с него. Очевадно е, че това не е така. Ако прочетете достатъчно по въпроса ще установите, че той е по-добрият избор. Но всеки сам избира по кой път да поеме :grin:
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот Wizard » 17 Апр 2005, 21:54

nikoj написа:Това не е така. Изглежда администраторът на сайта коментира материя, която не му е в компетенцията. Действително при всяко действие има обратно противодействие, но това не значи, че демон може да изисква каквото и да е било дори от най-жалкия човек. Пълното подчинение на хората е част от тяхното божествено наказание


Виж сега г-н Никой, не е нужно да правиш умозаключения, на които сам не си вярваш. "Демон не може за изисква...." ами г-н Никой, той не те пита дали да си вземе или да си изисква, ТОЙ просто го ПРАВИ!!! Опитай и ако успееш да призовеш някой Демон от висшата йерархия, тогава пиши такива "компетентни" мнения. Така няма да ми се налага да правя излишни обяснения.
Ето защото от такива многознайковци като Теб е необходим такъв сайт и такъв форум като MagicGate-Bg.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот EliKarim » 17 Апр 2005, 23:27

Wizard написа:"Демон не може за изисква...." ами г-н Никой, той не те пита дали да си вземе или да си изисква, ТОЙ просто го ПРАВИ!!! Опитай и ако успееш да призовеш някой Демон от висшата йерархия, тогава пиши такива.... .



Абсолютно! Няма Демон, който да се подчини без да иска нещо в замяна или направо да си получи исканото като направи с дръзналия да го призове това, което не бихте искали и да си представяте. Уизард е прав, при тези от Висшата йерархия нещата са доста сложни. Убедена съм, че ако някой "новак в областта" опита да призове високо стоящ в йерархията демон, той въобще няма да се отзове, а ще се яви негов подчинен, но "достатъчно силен" демон. Тук не говорим за "действие и противодействие", а за очаквано поведение на демона и достатъчната подготовка на евокатора за да се справи с неговото подчиняване.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Vrania Volosia » 18 Апр 2005, 09:29

Ей, Ей :) Господин Nikoj:) чакайте малко..Откъде сте сигурен, че Левия път, за който говоря е видите ли пут на някакви дето са великите черни магове...Моя пут на Лявата ръка е обида от това, че повечето хора на дясната са някакви отвлечени, забравили земята хора, които се имат за толкова духовни,че започват да не виждат нищо около себе си, освен извънземни и тме подобни...Вместо да помагат, те дразнят...Поне мен и нашата система...Напълно добре запозната съм с тай наречения десен пут...именнно затова пеях левия:) по-земен е а аз не сикам да витая из облаците...аз съм реалист:) И не се надявам на обещания за рай и тем подобни...награди...Имам какво да научиш от левия, но има и какво от десния...Чудя се само защо 2 пътя...Ерата на Водолея не е дуалистична! Абе опомнете се хора...няма добро и зло...Всичко е тук в главите ни и нийде другаде... icon_bduh
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

ПредишнаСледваща

Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта