За оправяне на отношения както любовни така и други

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Poison » 07 Дек 2005, 13:46

Ако ги правиш както ги правя аз не очаквай да стане както искаш. Все не става така. тея работи са за "ония" хора. Дето са в час.
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Sunshine » 07 Дек 2005, 15:20

Poisan а ти можеш ли да ми помогнеш тогава?
Аватар
Sunshine
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Ное 2005, 18:24

Мнениеот Arhimikus » 08 Дек 2005, 13:45

Пойзън, ти също можеш да си от "ония", всеки може да е от тях, само да го пожелае, но на човек му трябва повече практика.
Съншайн, пробвай, не се ограничавай. И ти можеш да направиш магия. Само намери подходящата.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Poison » 08 Дек 2005, 16:04

Съншайн не бих могла защото не се чувствам умееща.

Архимикус, аз се уча и надявам се да мога да твърдя че съм от ония.
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот pirsi » 14 Ное 2007, 06:29

абе то хубаво в хладилника или фризера да се сложи ама там се пипа по често от колкото си мислите не е ли по добре да се скрои другаде например върху гардероба или под леглото
Аватар
pirsi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 01 Авг 2006, 12:56

Мнениеот Macabre » 17 Яну 2009, 12:36

Драга ми Sunshine, и аз имам подобен проблем. С моя приятел сме от 2 години и половина заедно. За тези две години сме "късали " около 20 пъти и сме се събирали. Отношенията ни са доста дълбокино той не иска да го признае и осъзнае, понякога е ставало на въпрос да живеем заедно след време. С триста зора си призна че ме обича. Напоследък много почнахме да се караме и да си прощаваме, аз почнах да правя много жертви и да се сдържам, наложи се да му се моля за втори шанс, даде ми го и аз се сдържах, държах се както иска, и накрая заради едно малко нещо той избухна и ми наговори че съм най големия проблем в живота му, че не иска да е с мен, че иска да си намери друга приятелка и иска да се ожени. Макар че на мен ми е казвал че не иска да се жени. Аз го предупредих че това ще е за последно. Знам че той ме обича и иска да е със мен...работата е там че е инат и не иска да осъзнае и признае чувствата си а аз го познавам по добре от него. Ще търпи и ще се мъчи че мен ме няма но няма да ме потърси...за това и аз имам нужда от нещо което да направя за да го накарам да осъзнае че бъдещето му е с мен.
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот Cath » 17 Яну 2009, 14:39

Macabre написа:да го накарам да осъзнае че бъдещето му е с мен.


Винаги ми е било много странно как ги преценявате тези неща? :roll: ми ако не е с теб? ако наистина си най-голямата грешка в живота му? свободата е нещо свещено, момичета, недейте я отнемайте заради личните си самовнушения или желания.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот The_Dark_Prince » 17 Яну 2009, 14:43

cath знаеш ли че няма такаво понятие като свобода
Аватар
The_Dark_Prince
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 11 Яну 2009, 14:05

Мнениеот Macabre » 17 Яну 2009, 14:55

А знаеш ли какво е да си нерешителен, да те е страх от промяната и да не искаш да рискуваш или да промениш нещо в себе си заради собственото си щастие...такъв е той.. приятеля ми...понастоящем бивш..В моментите когато не се караме направо ме обожава... дори се е стигало и до тема за семеен живот и деца...но когато дойдат тези моменти на спор съм вече безсилна защото той е неконтролируем и е инат. И като пиине малко и говори неща които не мисли....а след това съжалява но ината му му пречи да си поправи грешката...за тези 2 години и половина с него го познавам по добре и от майка му и от него самия.
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот Kotentseto » 17 Яну 2009, 17:10

Macabre написа:за тези 2 години и половина с него го познавам по добре и от майка му и от него самия.


Глупости. Самият факт, че си достатъчно самоуверена да напишеш два пъти такова абсурдно изявление означава, че нито си дорасла за сериозната връзка, която уж описваш, нито пък имаш нужда от нея.
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот Arhimikus » 17 Яну 2009, 19:32

Някой гледа ли датите...?! Изминали са нищо и никакви 3 години... едва ли има смисъл да се дават съвети на Съншайн :) Обаче както виждам тук не става дума за помощ, а става дума за СПАМ...
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Macabre » 18 Яну 2009, 09:05

Котенце, недей да съдиш за човека без да го познаваш, не мисля че от един два поста можеш да правиш такива АБСУРДНИ изявления. Самоувереност не ми липсва...нито съм недорасла...и ДА, имам нужда от нея. Не мога да разбера защо има някои хора в този форум, които винаги искат да правят контра на някого, или да убийдат, тук сме да обменяме знания и опит а не да се нападаме...какво целиш с тея нападки само да попитам??!!
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот Kotentseto » 18 Яну 2009, 10:29

Богове и пантеони!

Какви нападки?! Архи е прав, че оспамваме, но не се сдържах... Заявлението ти наистина е абсурдно. Мир да има, ще го разбереш. Успех ти желая във "връзката" icon_flowerface
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот Macabre » 18 Яну 2009, 11:14

Ами връзката се оправи, мерси за добронамереноста. Един импровизиран ритуал свърши страхотна и бърза работа!
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот Kotentseto » 18 Яну 2009, 11:50

За да не е тотален спам, да споделиш ритуала?
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот Cath » 18 Яну 2009, 15:49

аз не мога да нарека "връзка" нещо, което се дължи на един "импровизиран ритуал". колко истинско, колко романтично... тц тц тц
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Macabre » 18 Яну 2009, 18:35

Абе хора... то направо да му се отще да пише на човек...за кво всички нападате бе???!!! Да не ви нападам аз че правите постоянно постоянно такива коментари....и врузката КОТКЕ не се дължи на един импровизиран ритуал...не ме караите да по4на да гожоря глупости...просто спирам да пиша изобщо!!!!!!!!!!!!!! Усетете се малко!
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот Kotentseto » 18 Яну 2009, 20:24

Оф, ядосах се!
Абе, ти какво очакваш?! Някой като не е съгласен с теб да си мълчи? След като говориш глупости, очаквай резки отговори. Ако знаеш Катерина колко пъти ми е говорила на въпреки... Нито съм се тръшнала да умирам, нито съм загубила комуникация с нея... Аман, от пубертети втора фаза, значи!!!
Нека ти опиша в моите очи какво направи:
1. Съживи тотално глупава тема отпреди две години с неясна цел.
2. Обясни собствената си любовна история, която за мен е обречена на провал. Ако искаш да ти обясня защо, с удоволствие, но вече на лични.
3. Изля малко отрицателна енергия и настояваш строго, видиш ли, всички да са мили и добри с теб...

Събуди се!!!
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот Macabre » 18 Яну 2009, 21:40

За пубертета не знам драга ама ни делят 2 години разлика...и толкожа като си падаш експерт в отношенията обясни ми как до сега не се е провалила връзка от 2 години и половина???? А и като е стара тема и НЕ трябва да се пише в нея защо не се изтрива...тема е, следователно е за писане, нали така??? А и на мен ми писна тук жси4ки да се сустезажат кои колко поже4е знае от другия и колко нажутре бил с не6тата...а и темата е за проблеми жсе пак, като имам проблем го споделям...нали такажа е целта??? А за отрицателнАТА ЕНЕРГИЯ..НЕ АЗ ПО4НАХ да я изливам!!!
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот galina_dim » 18 Яну 2009, 22:10

Macabre написа:За пубертета не знам драга ама ни делят 2 години разлика...и толкожа като си падаш експерт в отношенията обясни ми как до сега не се е провалила връзка от 2 години и половина???? А и като е стара тема и НЕ трябва да се пише в нея защо не се изтрива...тема е, следователно е за писане, нали така??? А и на мен ми писна тук жси4ки да се сустезажат кои колко поже4е знае от другия и колко нажутре бил с не6тата...а и темата е за проблеми жсе пак, като имам проблем го споделям...нали такажа е целта??? А за отрицателнАТА ЕНЕРГИЯ..НЕ АЗ ПО4НАХ да я изливам!!!


Ей, девойко, я се сопри, ако обичаш. Пубертетът е състояние на ума, не е въпрос на възраст, така че Котето си е съвсем в правото да те определи така. Аз бих добавила, че само писането като ти гледам, не си мръднала от 13-14, но ще ти го спестя.
Времетраенето не е гарант за връзката, ако беше така, нямаше да има разводи. Но като порастеш, ще го разбереш това.
Също така ще разбереш, че животът е до голяма степен състезание.
Като споделяш нещо публично, нормално е то да срещне реакция, нали така? Ако искаш разбиране да получиш, споделяй с психолог, не във форум.

СТИГА СПАМ! Това не е тийнпроблем.нет. Ако ще се коментира по-нататък лИбовта, моля, с приложени ритуали.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 31 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 31 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта