Гадаене с вода

Тук можете да пишете за всякакъв вид гадания, които не са опоменати в другите раздели на форума.

Модератор: Cath

Мнениеот runner413 » 21 Ное 2007, 17:19

И какво ти пусна камъка във водата и тя не помръдна?!Хммм , много странна е тази вода :P
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Vivka » 21 Ное 2007, 17:20

;D помръдна,но има само вълнички не и кръгове
Аватар
Vivka
 
Мнения: 7
Регистриран на: 19 Ное 2007, 18:15
Местоположение: Sofia

Мнениеот runner413 » 21 Ное 2007, 17:24

Е неможе в кръгла чаша да пуснеш камък и да не се получи кръг , преди малко няколко пъти пробвах и винаги се получават кръгове.....
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Vivka » 21 Ное 2007, 17:34

Пробвах със сила и стават много балончета дето не мога да ги преброя и изчезват много бързо.Както и да е ще е съвпадение ако познае.
Аватар
Vivka
 
Мнения: 7
Регистриран на: 19 Ное 2007, 18:15
Местоположение: Sofia

Мнениеот MrFaust » 21 Ное 2007, 20:10

Вивка , хайде сега да те върнем на уроците по физика (елементарна физика ) от училище ... Та така , кажи какво разбираш ти под концентрични кръгове , 'щото за мен , а и за останалите това са точно тези така наречени "вълнички" , които възникват с епицентър мястото където камъчето попада във водата ... А що се отнася до балончетата - пф , някой да ти е казал да метнеш със сила ? Логично е просто да го пуснеш във водата и да преброиш ... хм ... "вълничките" ...

... и ... Рънар , няма значение ако ще и дванадесетоъгълник да е чашата , а не кръгла ... Формата е без значение , защото концентричните кръгове , затова се наричат и кръгове , се разпространяват с епицентър и переодичност под формата на кръгови вълни , до достигането им в случая до ръба до чашата , след което пак по същия начин се връщат ... Същата работа са и вълните във водосборните басейни като морета , езера и прочие , само че в доста по-мащабен план ... ;)
In hoc signo vinces
Аватар
MrFaust
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 99
Регистриран на: 13 Авг 2007, 20:36

Мнениеот BallFace » 03 Юни 2008, 09:39

Аз знам какви кръгчета трябва да се получат, ама се сменят страшно бързо а и понякога само става някаква вълничка и....Ще си поиграя малко.Сигурно ще стане, няма как иначе :wink:
Между другото наистина водата има много голяма сила.Изчел съм много статии относно тази тема icon_occasion
Аватар
BallFace
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 06 Апр 2008, 08:12

Предишна

Назад към Гадателство

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 0 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 0 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта