MagicGateBg.com премести библиотеката си!

Новините в MagicGateBg! Ако искате да споделите с всички нас някаква новина относно магията, важно събитие, можете да го правите тук.

Модератор: debika

Назад към Новини

Мнениеот Wizard » 10 Дек 2007, 12:02

[left]http://www.magicgatebg.com/MG/images/stories/Magic/mg15.jpg[/left][align=justify]Вече можете да ползвате библиотеката, която MagicGate наскоро обнови и създаде за ваше удобство! Надаваме се, че тази библиотека ще бъде още по-полезна за вас, с оглед на това, че ще има вече и книги на български и руски език.
Библиотеката се намира на адрес: www.magicgatebg.com В дясно в Потребителско меню ще откриете линк MG Библиотека. След като се запознаете с инструкциите ще можете да имате пълен достъп до целия ресурс на цялата библиотека. Вероятно е част от книгите да се повтарят на определени места (както и в категориата Index), но с течение на времето ще се приведе всичко в необходимия вид и подреденост.

Относно старата MG Библиотека, която по настоящем се намира във Форума, ще продължи да стои още няколко седмици, след което ще бъде окончателно закрита.

Желаем Ви приятно четене на Магическия ни инвентар! :)[/align]
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Wizard » 13 Дек 2007, 20:38

Значи, трябва да уточня, че регистрацията, която трябва да имате, за да ползвате MG Библиотека е различна от тази, която имате във форума. Регистрирате се в сайта Magicgatebg.com
На този етап не можем да интегрираме никовете и паролите да важат и за сайта и за форума. Може би след време... :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот runner413 » 14 Дек 2007, 10:54

Добре направих опит да се регистрирам , след това получих писмото с връзката но като натиснах на нея ми изписа следното:
Невалидна връзка за активиране на достъпа!

Няма такъв потребител в нашата база данни или потребителя е вече активиран.
Какво значи това?
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Wizard » 14 Дек 2007, 23:06

Изпробвах лично няколко пъти системата - при мен работи нормално, без забележки!
Може да има друг потребител с това име - Пробвайте да се регистрирате с никовете си от форума на MG!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот zaek » 18 Дек 2007, 12:41

Аде сега кажете защо като вляза и се регистрирам пак ми дава само началната страница и нищо друго в МГ Библиотека?
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот venus » 18 Дек 2007, 16:39

zaek написа:Аде сега кажете защо като вляза и се регистрирам пак ми дава само началната страница и нищо друго в МГ Библиотека?


И аз така се мъчих дълго :)
С новия си акаунт трябва да се логнеш на началната страница на сайта - тогаа ще видиш и истинския вход към библиотеката. Логването във форума и логването в сайта са различни неща, се оказа :)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот МагНаско » 24 Дек 2007, 15:31

Всичко си е ОК и си работи 8)
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот Talic » 07 Яну 2008, 19:05

Нз ма според МЕНЕ Wizard да погледне има бъгове тая библиотека !
Не може да СЪМ Регнат в Сайта(не говоря за ФОРУМА, в който пиша тук!) и тъпата библиотека да ми показва само опция: "Регистрирай се"
ХАХАахахаах А най-големия смях е, че сайта съм сиго напраил да ми е на аутологин.. както и да е... и в същото време да ми казва, че не съм...
Вземете си оправете бъговете... т.е. така не ме допуска до Литературата и ме спира в няква степен...
Или добавете допълнителна опция Логин на съмата библиотека щом не отчита логина от основната страница знам ли...

П.П. Дано го видят админите... поста скоро
Живей така, че като умреш и дявола да ти запали свещ.
Аватар
Talic
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 30 Апр 2007, 15:08

Мнениеот venus » 07 Яну 2008, 21:17

Talic написа:Не може да СЪМ Регнат в Сайта(не говоря за ФОРУМА, в който пиша тук!) и тъпата библиотека да ми показва само опция: "Регистрирай се"


Не наричай библиотеката тъпа, моля :)
Активирал ли си акаунта си? Аз имах такъв проблем преди да го активирам. Пробвай с друг браузър също.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот Wizard » 07 Яну 2008, 21:47

Пробвай след като си логнат вече В САЙТА, има бутон "Вход MG Библиотека". Него трябва да натиснеш, той се появява САМО, ако си се логнал в сайта.
Друга вероятност е да си с по-стара версия на Флаш Плеър, трябва да е поне Flash Player 8.
Иначе няма проблем с Библиотеката, работи си на 6 :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Lunohod » 07 Яну 2008, 21:59

Хм...при мен си работи идеално със старата ми регисрация в сайта (отделна от форума)...Търси и намери начина, както се казва... :wink: :)
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот Talic » 07 Яну 2008, 23:29

Логнат съм и в момента е на виж !Изображение

Да ве аз се не знам как се логва..
И аз имам мой сайт и съм админ.. прайте ме на ламер... деа мн раза ТАКА !
като чукна в дясно на бутона, който трябва да ме вкарва в библиотеката! е тва дава, просто не мизачита аццто като съществуващо !
Изображение

А дефакто имам ацц логнат съм!


1-вия път когато за да влена си направих ацц-то си вленах и гледах Материалите..
Днес трябваше да видя нещо.. и ОВИ е то ви проблема !
Живей така, че като умреш и дявола да ти запали свещ.
Аватар
Talic
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 30 Апр 2007, 15:08

Мнениеот Talic » 07 Яну 2008, 23:32

Вижте линковете които не ги отвори сайта... и САМИ се обедете в правотата на думите ми...
Живей така, че като умреш и дявола да ти запали свещ.
Аватар
Talic
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 30 Апр 2007, 15:08

Мнениеот Wizard » 07 Яну 2008, 23:48

Добре си го снимал. Виж В ДЯСНО НА САЙТА има бутон на ePay.bg над него буквално е бутона "Вход за MG Библиотека". След което си в Библиотеката, ако си свалил Флаш Плеър 8. Това е.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Talic » 08 Яну 2008, 00:35

"Човешката простотия няма край" в случая е моята нелеспост, прав си Админе, грешката е моя :)
"1 секунда невниямние и цял живот страдание" < казват хората...

зимам си думите на ЗАД всичко си е БИЛО ФРЕД... аз се опитвам да влена през бутона "МБ билиотека", което било мн грешно... имало си друг бутон за вече логнали се усери.. благодаря - че ми показахте ТОЗИОЧЕЗВАДЕН БУТОН.. Моя грешка

ПП Извинявам се за беспокойството
ППП Може да махнете тези мой мнения в тая тема - Спам са... от моето недовиждане...
ПППП Благодаря
Живей така, че като умреш и дявола да ти запали свещ.
Аватар
Talic
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 30 Апр 2007, 15:08

Мнениеот dezert roze » 17 Юни 2008, 13:27

Моля Ви, регистрирах се, за да влизам в библиотеката но немога да вляза, пак ми показва първата страница. Няма бутон над ePay.bg за да вляза. Имам и Флаш Плеър 8 .
Аватар
dezert roze
 
Мнения: 9
Регистриран на: 15 Юни 2008, 23:29
Местоположение: София

Мнениеот MoonGirl » 15 Юли 2008, 17:45

На мен дори не ми изписва и вход.Само регистрация,а аз си направих такава,също така имам и двете програмки :(
Аватар
MoonGirl
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 17 Ное 2007, 10:56


Назад към Новини

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 0 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 0 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта