Странен символ в чашка с кафе

Тук можете да пишете за всякакъв вид гадания, които не са опоменати в другите раздели на форума.

Модератор: Cath

Назад към Гадателство

Мнениеот ilusia » 22 Яну 2008, 16:01

Гледането на кафе никога не ме е интересувало особено силно. Имам една приятелка , която да го наречем така , носи известни сили и дарби у себе си но не ги развива . Тя има съседка, която понякога ни гледа на кафе и не мога да се оплача - познава. Оня ден лаф мухабет , кафенце хахо , хихи и тя на шега вика дай да обърнем чашките ( иначе гледа на обикновени карти) обърна ми чашата и имаше светъл кръст на стената. Но долу каза , че е абсолютно убедена , че вижда знак. Знакът ми го нарисува . Проверих го , същият е като руната Кеназ , Кан , Кен или К. Свързва се в тарото на търсещия с картата Любовниците. Но тя каза , че както е знака вътре имам кръгче а отгоре над самата руна малко ромбче.
руната е това но без третата черта, по средата.


Изображение
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот venus » 22 Яну 2008, 18:39

Картинката е на руната Алгиз.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот KaFFe^ » 22 Яну 2008, 18:43

На мен ми се беше показало подобно преди година. Беше малко по "рошаво" в горната си част където са двете линии. Казаха ми, че това е ключ към ново начало и успехи. Преминаване в нова фаза, по - добра от сегашната. Може да има друг смисъл при теб. Да изчакаме още някой да се изкаже ;)
Аватар
KaFFe^
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 60
Регистриран на: 03 Апр 2005, 14:44
Местоположение: Far Far Away

Мнениеот mandragorko » 22 Яну 2008, 19:05

имам нещо интересно по въпроса,стига да говорим за руни.ако е руна,то тя е точно Ал-гиз/Ол-гиз.Какво за нея ли:инстиктивна и вдъновена защита,способност да се защитава аурата и да се засилва решителността.Руническата сила на тази руна е тясно свързана с инстинкта за самосъхранение,а самооцеляването е основния защитен механизъм.Ние,хората сме снабдени с такъв механизъм,намиращ се във всеки от нас.Носим и друго защитно влияние,което идва от самия извор на силата и е въпрос на вдъхновение.нашето оцеляване не зависи само от инстинкта за бой или бягство,а се основава на творческата мисъл,която привидно идва от "нищото".Руната има точно такова проявление.Може да се използва,за да се изгради щит около човека и да се стпи по-здраво на земята.Силовото поле на руната действа като защита.Пази на всички нива-физическо,емоционално,умствено и духовно...
ilusia,сестро мисля, че нещата са благоприятни за теб,подсказва ти се просто че ще ти се наложи да разчиташ на себе си много силно...
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот ilusia » 22 Яну 2008, 19:43

Както казах , не е руната на картинката. Подобна е , но не е същата , просто тази не я намерих никъде из интернет. В моята книга , пише , че руната която е подобна е свързана с любовта . Но както вече казах отгоре има ромб , а вътре кръгче.
Мандрагорко , брате ... от де те познавам ? И ти за коя руна говориш , за тази , която поставих като картинка ли ? Това не е символа в чашката , просто визуално най-много се доближава.
А иначе... знам знам... сестра ми ме посрещна по телефона с думите " Сестра ми дупе да ти е яко налага се да почваш работа " йейй
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот KaFFe^ » 22 Яну 2008, 21:58

Опитах се да направя модел на тва което е било, не е мн точен ама исках да стане и хубав. На това ли прилича

Изображение
Аватар
KaFFe^
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 60
Регистриран на: 03 Апр 2005, 14:44
Местоположение: Far Far Away

Мнениеот ilusia » 23 Яну 2008, 09:51

Всъщност много силно се доближава , единствено ромба е цял. Кръгчето е вътре в "чашката" Имам предвид роба е над нея
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот KaFFe^ » 23 Яну 2008, 09:54

радвам се ако съм помогнал, хайде някой да го тълкува сега !
Аватар
KaFFe^
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 60
Регистриран на: 03 Апр 2005, 14:44
Местоположение: Far Far Away

Мнениеот ilusia » 23 Яну 2008, 10:00

опс и тва не е толкова полеато , двете черти от страни са по остри и долу също е по отсечено
уф не съм особено добра в пайнт ма нещо подобно беше
Ъм... да да знам кви асоциации предизвиква , но силно се надявам да не е това в близките 2-3 години :mrgreen:
Изображение
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот Magic_Soul » 23 Яну 2008, 18:40

не мога въобще да я видя ако можеш някак си го увеличи
Аватар
Magic_Soul
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 106
Регистриран на: 29 Дек 2007, 20:07
Местоположение: s0fiq

Мнениеот ilusia » 23 Яну 2008, 18:59

като цъкнеш върху нея , О, чудо , Мили Боже става голяма :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот Magic_Soul » 23 Яну 2008, 19:08

оооо верно бе laughing1
Аватар
Magic_Soul
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 106
Регистриран на: 29 Дек 2007, 20:07
Местоположение: s0fiq


Назад към Гадателство

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта