лунна магия с кукла

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот damnameneus » 20 Фев 2008, 19:00

[align=center]Лунна любовна магия с кукла[/align]
[align=center]Изображение[/align]
Честно казано не си спомням дали съм поствал тази магия, но ако не съм то е пропуск, защото обредът е интересен. Превод е от руски.

Взимат се нокти от човека, от косата му, омесват се с восък и се прави негова фигурка. С изворна вода се пръска фигурката и се казва името му. Завива се в парче плат от негово бельо, после от риза и отгоре посипи прах от обувките му. 3 пъти се казва:
[align=center]„Ти /името, на бог принадлежи твоята душа, а на мене принадлежи ми ти плътта!” – 3 пъти[/align]

По пълнолуние излизаш на място, където имаш видимост към луната взимаш в ръце фигурката и казваш:
[align=center]„Лей се кръв, течете сълзи, свещта се запали, сърцето заби, небето се разтвори, земята се отвори. Изправи се стълб от земята грешна до небето господно. Та ангелите да изтръбят името на /име/ 33 пъти и ще бъде възроден той от восък до тело за моето дело. И ще стане той моя сянка и ще ми бъде верен като псе. Както тлее свещта от восък, така и той /име/ да тлее единствено по мен /име/!”[/align]

Казвайки това си поднасяш фигурката към сърцето, това се прави 7 пълнолуния и след това се скрива фигурката на сигурно място.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот mechkenceto » 04 Мар 2008, 10:36

и.. после какво се прави с куклата? :oops:
brum,brum,brum...
Аватар
mechkenceto
 
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Фев 2008, 14:03

Мнениеот Cath » 05 Мар 2008, 08:17

скриваш я на сигурно място. четете малко...
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот silver sea angel » 02 Апр 2008, 12:24

Този любвен ритуал е в пртивовест с правилата на "бялата" магия, едно от кито гласи: не се намесвай в чуждата свбдна воля. Този вид "любвни" магии имат страшни пследици след опр. време, които може да завършат и фатално.
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини

Мнениеот sasho 142 » 02 Апр 2008, 13:33

и защо реши, че това е бяла магия?
.
Аватар
sasho 142
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 83
Регистриран на: 04 Фев 2008, 14:12

Мнениеот damnameneus » 02 Апр 2008, 16:42

Бяла любовна магия в която да се споменава име на човек или да се цели директно въздействие над него няма и не е имало, без значение с какво и как се прави.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот MrFaust » 03 Апр 2008, 21:35

silver sea angel , какво е това чудо "бяла мягия" според теб ... И изобщо кое прави една магия "бяла" , "черна" , "зелена" , "пембена" , ако щеш - не е ли това което ти и определяш за добро и зло ? ... А сега , ако можеш обясни кое е добро и кое зло ... Защото докато едно нещо е добро за тебе - то не е такова за другиго , мнението и възгледите на единицата или цялото общество дори , не са миродавни ...
In hoc signo vinces
Аватар
MrFaust
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 99
Регистриран на: 13 Авг 2007, 20:36

Мнениеот silver sea angel » 06 Апр 2008, 13:22

Първо пределно ми е ясно, че понятията "бяла", " черна" и пр. магии са относителни. Прав си като казваш, че ти опр. енергията на магията. А сега да отг. на вапрса ти. Войната м/у дброто и злото съществува от както свят светува. Когато над света е властвал мрака какво е имало? НИЩО пъле хаус никакъв ред, след кат мрака е бил ''победен'' от светлината постепенно всичко започнал да се подрежда появила се ХАРМОНИЯТА. Светат започнал да влиза в рамки и опр. ред. Така дброто и злото започнали своята борба, но и заедно те поддържат равновесието. И ако това равновесие бъде нарушено насила последиците са ужасни. Като искаш приеми отг. ми сметниме за невеж това е моето мнение не карам никой да мисли като мен всеки си знае най- дбре все пак този фрум е човек да си каже мнението, а не да клати глава като папагал и да се съгласява със всичко.
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини

Мнениеот Cath » 06 Апр 2008, 13:36

борба между доброто и злото за мен просто НЯМА. нищо не е само добро или само зло, всичко е ... всичко. ;) баланс, хармония, уравновесяване на везните. опитай се да ми кажеш една риба или едно дърво добро или зло е? а и хаоса, мрака и побеждаващата го светлина звучат някак странно догматично, да не кажа христиански.

колкото до самата любовна магия - да повторим урок номер едно : всеки си има глава на раменете, за да мисли. така или иначе всичко се връща.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот silver sea angel » 06 Апр 2008, 15:00

И аз точно това казах. Всеки си знае най- добре и както казваш ти всичко се връща.
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини


Назад към Лунна магия - Хеката

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 0 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 0 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта