Книга на Сенките

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Мнениеот KaFFe^ » 26 Яну 2008, 19:55

Както при всички изкуства, нещата са съвкупност от действия (ритуали) :) Всяко действие си има предназначение и собствен смисъл да бъде извършено ;) Стига философски мнения, това за книгата и магазините ме заинтригува. Виждала ли си такава или само си чувала, че продават ?
Аватар
KaFFe^
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 60
Регистриран на: 03 Апр 2005, 14:44
Местоположение: Far Far Away

Мнениеот Sukkuba » 26 Яну 2008, 19:59

Виждала съм и след като не я намерих повторно започнах да търся по всички книжарници.. Никъде не намерих, освен в един античен магазин. Само че беше прекалено малка и струваше 150 лв.
Аватар
Sukkuba
 
Мнения: 5
Регистриран на: 04 Дек 2007, 13:05

Мнениеот KaFFe^ » 26 Яну 2008, 20:01

Ти за готова попълнена ли говориш, или за празна но украсена и декорирана ?
Аватар
KaFFe^
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 60
Регистриран на: 03 Апр 2005, 14:44
Местоположение: Far Far Away

Мнениеот Sukkuba » 26 Яну 2008, 20:10

Ахах... Абсолютно празна с червена кадифена корица :) Нямаше някакви специални декорации :)
Аватар
Sukkuba
 
Мнения: 5
Регистриран на: 04 Дек 2007, 13:05

Мнениеот KaFFe^ » 26 Яну 2008, 20:58

150 лева са изключително много :) Аз дадах предложение или четох някаде нз вече кво правих да си направим ние 1 такава електронна книга на сенките в сайта или нещо такова :) и всеки да си вписва в определен раздел описано всичко от до кое как защо :)
Аватар
KaFFe^
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 60
Регистриран на: 03 Апр 2005, 14:44
Местоположение: Far Far Away

Мнениеот EvilOne » 27 Яну 2008, 11:34

То вече си има голяма книга на сенките към сайта.Нарича се "Форум"

А относно това че четирите елемента не присъстват в компютъра, съм твърде склонен да не се съглася.Помисли пак
Divide et impera
Аватар
EvilOne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 74
Регистриран на: 25 Юли 2007, 12:18

Мнениеот siskaf » 30 Мар 2008, 19:37

нова съм в занаята и искам да попитам колко трябва да е голяма колко раздела да е или точно кво тряя да представлява .. аз си напраих една цялата орафана да изглежда по страшна ама кво тряя да е точно тряя ли да е в черно
siskaf
 

Мнениеот Arhimikus » 30 Мар 2008, 20:56

Момиче, сигурен съм че само като започнеш да говориш самата ти си по-страшна от Книгата ти на сенките.
Оправи си израза, поразгледай във форума и след това поствай. Мненията ти или са безсмислени, или вече задавш обсъдени теми!
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот I.P.S. » 05 Дек 2009, 10:23

Моята книга я имам в два варианта единия е папка пълна с написана от мен информация в формат PDF а другия вариант е дебела тетрадка, на която корицата е ръчна изработка правена от мен просто защото мога да си го позволя и ми носи удоволствие :) , но ако предпочитате някакви по специални тетрадки специално направени релефни или там каквито предпочитате можете да погледнете в ebay там съм виждал хубави дизайнерски решения само дето може да ви излезе малко скъпичко с доставката :)
А ти кой си ?
Аватар
I.P.S.
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 38
Регистриран на: 17 Юни 2008, 07:19

Мнениеот moon_dancer » 01 Юни 2010, 13:12

На скоро бях на посещение в Турция и там почти във всеки сувенирен магазин се продаваха всякакви видове тефтери,като нямам предвид обикновено тефтерче,ами с дебели корици,с декорации при това,имитации на кожа,а и качеството нахартията при някой беше доста добро.Та си закупих едно такова и до скоро то си стоеше празно,защото не знаех точно за какво да го ползвам. Чак вчера вечерта обаче установих колко би било удобно за продължение на моята Книга на сенките. Тъкмо да се систематизирам малко,защото хем имам разни хвърчащи листа,3 тетрадки,пък и файлове на компютъра,трудно ми става вече да се ориентирам в цялата бъркотия. Но предполагам това си е отражение на собствената ми същност :)
I'm rain in your soul.
Аватар
moon_dancer
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 24
Регистриран на: 14 Юли 2008, 13:20
Местоположение: В лунното сияние.

Мнениеот windy » 10 Юни 2010, 01:28

имам си една така книжка,където си записвам редовно сънищата,също и полезна информация свързана с елементите,астрологията,нумерология,ритуали,обреди и таро естествено,всъщност всичко, за което не мога да говоря пред публика,защото ще ме помислят за откачена :wink:
Пази тайните и традициите
Аватар
windy
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Юни 2010, 19:00

Мнениеот lord_beliar » 04 Мар 2011, 12:53

Мойта книжка си я направих така : Купих си една тетрадка А4 с дебели корици и я подвързах с червена кожа, двете корици отвътре им лепнах от едни стари тапети а на корицата отвън съм сложил една трикуетра със стъклено топче (тези от водка дето са icon_eusa_dance icon_eusa_dance ). Преди време се бях вманячил по Charmed и имах няколко страници от тяхната книжка та да е по-автенти4на :wink: А относно информацията вътре пи6а ритуал4ета, заклинания и полезна окултни бележки. Ще ка4а снимки да я видите и да си кажете мнението!Впро4ем о6те не сам я довър6ил ама ми излезе ефтино 6тото имам принтер, та принтирам предварително оформени страници на Photoshop и ги лепя вътре !
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15

Мнениеот Arhimikus » 06 Мар 2011, 10:57

Браво :) След време наистина ще ти стане автентична книгата на сенките, след като минат няколко години. Имам само една молба към теб. Би ли заменил 4-ките и 6-ците съответно с "ч" и "ш". Благодаря ти предварително :)
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот lord_beliar » 18 Мар 2011, 09:11

IMG_1304.jpg
Ето я книжката! Надявам се да ви хареса! Поздрави!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15

Мнениеот Arhimikus » 18 Мар 2011, 12:39

Много е красива! Браво :)
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот lord_beliar » 18 Мар 2011, 17:52

Ето още от магическата фотосесия! Благодаря за топлото посрещане ! :) :) :)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15

Мнениеот veronica » 27 Апр 2011, 11:57

Книгата ти е много хубава. аз имам два варианта- едната е в папка, другата е на компютъра. Тази която е на компютъра става много добре защото там имам възможност да използвам готови елементи тъй, като не рисувам добре. имам и един такъв тефтер за Таро. Там вписвам различни подредби , както и значението на картите. По едно време така се бях запалила по тези неща , че дори имам етикети с вещици за подправките в кухнята, сертификати за "heandfasting" ритуали и всякакви подобни неща.
Аватар
veronica
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Фев 2011, 18:34

Предишна

Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта