Вампири

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Fire_And_Steel » 09 Май 2005, 14:13

Относно защитата с елементите наистина е добра идея "черпи енергия от тях не от мен" но нека не забравяйте че всяка защита може да се преодолее опитния вампир(черен магйосник) си знае как но надали ще се хаби спецялно за теб стига да не си го ядосала така че тази защита ще ти сварши работа

на всяко действие винаги има противодейстие icon_color
велик закон :mrgreen:
Аватар
Fire_And_Steel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 02 Май 2005, 15:26

???

Мнениеот heress » 10 Май 2005, 17:36

би ли ми обяснила как енергийния вампиризъм ще ме направи по-слаб???? чесно казано за не мога да си го представя
show me the power of darkness(:(((:<-
Аватар
heress
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 206
Регистриран на: 05 Май 2005, 07:14

Мнениеот till_it_sleeps » 10 Май 2005, 18:30

прочети ми по-внимателно мнението преди да ме питаш 2 пъти за едно и също нещо, което не съм казала.
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот heress » 11 Май 2005, 08:31

till_it_sleeps написа:прочети ми по-внимателно мнението преди да ме питаш 2 пъти за едно и също нещо, което не съм казала.
Нямаше да те питам ако те бях разбрал до сега слушам само общи приказки(не само от теб) като "самия вампиризъм е опасен за теб" или "спомни си закона за трикратноста" "каквото направиш такова ще ти се върне" все заучени фрази нямаше да създам темата ако исках да чуя това!!!!!! изкам да разбера по конктетно как точно енергийните потоци които изсмуквам могат да ми навредят след време (и мгат ли изобщо?) Как открадната от мен чужда душа (или частица от нея) може да обсеби мен?? какви енергии използва? от къде се сдобива с тях? така че ако на някой изобщо му се отговаря нека бъде по-конкретен icon_angry
show me the power of darkness(:(((:<-
Аватар
heress
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 206
Регистриран на: 05 Май 2005, 07:14

Мнениеот till_it_sleeps » 11 Май 2005, 13:59

ok-сега ще се опитам да го поясня. това е една теория, на която съм склонна да вярвам, защото я срещам вече на доста места, пък и при мен работи.
както AZA каза по-горе енергийния вампиризъм е вид егоизъм. самият егоизъм се изразява в това, когато човек работи само за себе си и както се случва в повечето пъти на гърба на другите. ако приемем, че всичко около теб е част от едно огромно цяло-вселена или бог или както щеш го наречи-значи че ти се разграничаваш от това цяло, защото си работиш само за себе си, но същевременно черпиш от неговата енергия. и като вземем на ръка, че ти също щеш не щеш си част от вселената-ти за нея се превръщаш в един паразит. никой организъм не обича паразити и се бори със зъби и нокти срещу тях. като не стане с хубаво-става с лошо.
та за това ти казвам, че е опасно. не самата енергия те трови, а самия източник ще се опита да го направи. а там вече мърдане няма icon_color
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот J\yHu4ka » 17 Май 2005, 12:29

Мислите ли ,че е редно да се намесваме в живота на хора , които са енергийни вампири - в смисъл ,ако човекът идея си няма, че е такъв трябва ли да му кажем какво прави и да се опитваме да му помогнем по някакъв начин ? И ако мислите, че има смисъл -какво да направим? :roll:
Аватар
J\yHu4ka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 28 Апр 2005, 16:56
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Wizard » 17 Май 2005, 13:21

J\yHu4ka написа:Мислите ли ,че е редно да се намесваме в живота на хора , които са енергийни вампири - в смисъл ,ако човекът идея си няма, че е такъв трябва ли да му кажем какво прави и да се опитваме да му помогнем по някакъв начин ? И ако мислите, че има смисъл -какво да направим? :roll:


Много трябва да се внимава с такива заключения. Първо трябва да сме абсолютно сигурни в това, да сме напълно уверени и след което да го споделим деликатно това с човека - разбира се, ако и хабер си няма, че изсмуква енергията на околните с които общува.

Какво да направите е отделна тема. Вижте първо, дали наистина човека "страда" от такова нещо.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот heress » 17 Май 2005, 17:32

съгласен съм с Wizard първо трябва да си абсолютно сигурна че е такъв и че това не е твое вношение. най добре е ти да го разбереш от него но не като го попиташ дирентно. Виж следното чувства ли се като чели е карък и касмета бяга от него. случват ли се периодично лоши неща в семейството му. може ли да бъде център на компанията, имам в предвид да е сърцето на компанията понякога а друг път-дори по-често да остава изолиран? ако се занимаваш с магия виж като си с него (трябва да мине поне седмица) чувстваш ли се някак отпаднала и обезсилена, и като че ли не ти варви? ако е така пак не е сигурно и не му го казвай директно. ако е вампир той така или иначе някога сам ще разбере ти просто помогни това да се случи по-рано :)
show me the power of darkness(:(((:<-
Аватар
heress
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 206
Регистриран на: 05 Май 2005, 07:14

Мнениеот J\yHu4ka » 18 Май 2005, 11:15

Благодаря ви ;) Съгласна съм с вас , но исках да бъда сигурна за подхода icon_color
Аватар
J\yHu4ka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 28 Апр 2005, 16:56
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Maat_n_Re » 17 Юни 2005, 22:34

Изчетох всички отговори по темата и ни намеих такъв на един въпрос, който от доста време ме вълнува.
Тъй като от доста време познавам един енергиен вампир, а наскоро се запознах с още един, искам да попитам какъв е начинът за предпазване от такива.
Последна промяна Maat_n_Re на 02 Юли 2005, 15:05, променена общо 2 пъти
Аватар
Maat_n_Re
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 17 Юни 2005, 22:13

Мнениеот till_it_sleeps » 17 Юни 2005, 23:41

дааам, много познато обяснение...като е с тебе те скапва отвсякъде, а като не си с него само ти се обяснява колко държи на тебе...и някак си вечно те кара да се чувстваш виновен за проблемите между вас.
най-сигурния начин да не точи е просто да го изолираш. спри да се виждаш с него. ще ти е кофти седмица-две, но после изведнъж ще ти олекне страшно много. каквито и да било други защити не биха имали кой знае какъв ефект (особено ако си начинаещ/а)
ако те е страх да му кажеш в очите защо не искаш да се виждате, измисли си причина-зает/а си, имаш много да учил или да работиш, или си си хванал/а гадже... абе някакво извинение ей от тоя сорт. и не се поддавай на каквито и да е молби да продължите да се виждате.
успех :)
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот Maat_n_Re » 18 Юни 2005, 12:06

.................................
Последна промяна Maat_n_Re на 08 Ное 2006, 11:45, променена общо 2 пъти
Аватар
Maat_n_Re
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 17 Юни 2005, 22:13

Мнениеот till_it_sleeps » 18 Юни 2005, 18:06

уфф, изтри ми се поста нещо а не ми се пишат пак фермани. исках само да ти дам като съвет да не изпитваш емоции към този човек и като цяло, когато е около тебе. както и да се държиш отвън, гледай отвътре да цари тишина.
пробвай го, дано да помогне. 100% има някой във форума, който може да ти даде по-добър метод, ама тия дни повечето са се изпорили някъде. така, че дано този да помогне :wink:
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот Maat_n_Re » 18 Юни 2005, 18:31

Извинявам се, но се налага да премахна написаното от мен в този раздел! :oops:
Последна промяна Maat_n_Re на 02 Юли 2005, 15:09, променена общо 1 път
Аватар
Maat_n_Re
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 17 Юни 2005, 22:13

Мнениеот till_it_sleeps » 18 Юни 2005, 21:11

няма проблем, значи все пак работи тази стратегия-аз стигнах до нея чак след като ме изцоца половината свят. имаше дажа случаи, когато съм била с въпросния вампир и съм имала чувството, че все едно някой се опитва да ми бръкне в главата. тогава точно това 'изключване' ми е помагало.
иначе за кристалите-нямам идея-сигурно помагат, но може би пак ще трябва да има усилие и от твоя страна. абе ако питаш мен-щом успяваш да го блокираш без помощни средства-това си е най-добре. изграждаш си лична защита, която не зависи от някаква си дрънкулка. просто продължавай да се упражняваш-щом сега има частичен резултат, значи че като задобрееш ще станеш непробиваема :wink:
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот till_it_sleeps » 18 Юни 2005, 21:16

ето още по темата-http://www.magicgatebg.com/forum/viewtopic.php?t=560
виж мнението най-вече на ХаоС :wink:
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот SOULSICK » 19 Юни 2005, 19:15

ето малко инфо с няколко съвсем прости съвета, за жалост на английски (нямам време да превеждам)!
Дано съм ти от полза!!!
http://www.womenof.com/Articles/p_4_5_04.asp
Everyone is SOULSICK
Аватар
SOULSICK
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 39
Регистриран на: 11 Апр 2005, 21:58

Мнениеот Blue star » 03 Дек 2005, 22:39

Днес в 168 часа имаше статия по темата.

В някакво село/тук, в България/ правели разкопки и археолозите открили скелети на вампири със забучени колове в тях издължени кучешки зъби.
Аватар
Blue star
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 03 Дек 2005, 21:45

Мнениеот AZA » 08 Дек 2005, 16:19

Ммммм Blue Star ... точно на тоз вестник не бих вервал много много .. в сми .. там може да прочетеш и че самият ти си марсианец happy7 confused2
КраяТ Е СамО ЕднО НовО НачалО
Аватар
AZA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 258
Регистриран на: 10 Фев 2005, 00:40
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот creative » 10 Дек 2005, 11:24

Пазете се от вампирите...
Аватар
creative
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Дек 2005, 21:21

ПредишнаСледваща

Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 14 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 14 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта