посвещение

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Мнениеот marise » 20 Май 2008, 14:26

Здравейте и се извинявам ако мястото на темата не е тук!
Въпроса ми е за посвещението защото аз тепърва започвам да изучавам Изкуството имам и тетрадка в която започнах за си водя записките но съм съвсем в началото и бих искала да знам разбира се след време как става посвещаването. Аз избирам самостоятелната практика и ако има посвещение как става ако си самостоятелен практикуващ?
А и не казвам че искам да се посветя веднага тъй като тепърва започвам и ще ми трябва време да речем като в книгата която чета една година и един ден за да изучавам и за да разбера наистина дали съм способна да се занимавам и посветя в това прекрасно изкуство!
Аватар
marise
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 20 Фев 2006, 08:25

Мнениеот marise » 20 Май 2008, 14:36

о и простете за нахалството но откъде бих могла да се сдобия със нужните материали за практикуване било то предмети масла билки и тн. Има ли специално място или магазин откъдето могат да се вземат или просто търсиш?
Аватар
marise
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 20 Фев 2006, 08:25

Мнениеот serafin » 20 Май 2008, 16:09

Ами за посвещението незнам аз лично не съм се посвещавал масла,билки и прочие можеш да купиш в определените магазини билки можеш да намериш в народните аптеки и т.н. най-хубаво е ти да ги береш така ще имат по-голяма сила на действие върхо теб.

П.П. Книга която четеш е на Силвар нали ?
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot

Мнениеот ~Talyn~ » 21 Май 2008, 11:40

Обзалагам се,че е на Силвър.Да не би случаино да е "Да яхнеш сребърната метла:Уика за новото покуление"? Страхотна книга! За предметите трябва сама ти да си ги изработиш(или купиш),но се предпочита саморъчното изработване.Така ти влагаш в предмета сила/енергия и постепенно,в бъдеще когато използваш предметите,ще забележиш,че например жезъла ти "пасва" по-добре от атемето(или обратната). т.е когато използваш повече даден предмет ти му предаваш част от твоята енергия.(разбра ли ме малко го завъртях :) )
Всичко е просто!
Аватар
~Talyn~
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 27 Яну 2008, 16:07
Местоположение: Казанлък

Мнениеот marise » 22 Май 2008, 12:31

благодаря за отговорите и да книгата е тази!
Аватар
marise
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 20 Фев 2006, 08:25

Мнениеот Arhimikus » 22 Май 2008, 14:25

Разгледай във форума, преди да започнеш да задаваш въпроси. Има и тема за Посвещение, има и за предмети, има и за окултни магазини и книжарници!
Късмет по пътя!
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен


Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта