Церемониална магия в група

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Мнениеот hermione » 18 Юни 2008, 15:01

Здравейте!
Някой работил ли е в група - т.е. няколко човека изпълняват общ ритуал? Моля за мнения и впечатления. Споделете и проблемите, ако е имало такива.

Някой мечтае ли да си намери компания с маг-интереси, с която да работи заедно? Дали тази идея има бъдеще и успех?

Аз лично съм много навита на нещо подобно, щото общуването и обмяната на мисли и опит ми се струва безценна. Досега не съм практикувала с други хора, но от много време това ми е неотминаващо желание.
Аватар
hermione
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Юни 2008, 12:20
Местоположение: Varna

Мнениеот Sa'amfira » 03 Юли 2008, 02:04

[Здрасти!
Аз работя в група!Всъщност в няколко...
Една,в която "обучавам" сънебродци;друга,в която правим сериозни и сложни ритуали;трета-за по-леките нещица!
Хубаво е,да,но,за да работиш в група,трябва да имаш пълно доверие на хората!Даже повече от възможното!Все пак това са хора,които ще са до теб,когато си слаба физически и психически!
Определено е полезно,това не мисля,че има някой който би го отрекъл!Самата размяна на информация е едно,но,дори докато обясняваш/поясняваш нещата на някой,ти самата започваш да го разбираш още повече,поглеждаш нещата от всевъзможните гледни точки!
Успеха е максимален....ако всички знаят какво да правят,да говорят,да мислят и в точно кой момент!Ако,дори един човек сгреши в нещо,всичко се променя и следователно цялата работа пропада!
Бъдеще има,определено,но трябва много внимателно да си подбираме "колегите".Най-вече в дни като нашите...

Поздрав,Тиферет! icon_flowerface
“Без задръжки. Без граници. Без ограничения.”
Аватар
Sa'amfira
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 18 Фев 2008, 17:15
Местоположение: Елирия

Мнениеот sin angel » 03 Юли 2008, 03:39

абе тази тема няма ли я същата??? преди няколко дни пуснаха абсолютно същата тема,тя е хубава,но не мога да разбера защо се пускат сто едни и същи теми в които се пише едно и също а преди това не се погледне дали я има или няма,ама това мързела е голяма работа!!!
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти


Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта