Форумците

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Cath » 30 Юли 2008, 08:55

защото, драги ми Смехурко, темата не е "нека разпуснем тук", а е по-скоро "има ли по-зрели хора тук"!

мен ако питаш, което явно правиш, авторът не смята (да ме извини авторът), че тийнейджъри е толкова физиологична, колкото психична даденост. както се изразих по-горе - зрялост! това е, когато можеш да мълчиш, когато нямаш какво да кажеш; това е да можеш да отговориш адекватно и това е също така да можеш да пишеш ГРАМОТНО на родния си език(защото за повечето от вас българският е роден език)!!!

ако наричаш изкуство това, което се вихри в този форум от една-две години... желая ти артистично бъдеще!

ако желаете да доказвате на света колко сте порастнали и колко сте големи (това идиотско желание на всички хора), то има ХИЛЯДИ начини за това - можете да пушите, да пиете, да киснете по барове и кръчми и т.н. не е нужно да пълните форума с безумни изказвания, които са в състояние да убият всеки, който има дребна представа що е това правопис!!!

форумът е огромен, напрегнете си малко красивите главици и търсете преди да пускате нови теми! не е кой знае колко трудно, пък и ще си спестите всички онези коментари, заради които мрънкате.

за финал да уточня, че не се имам за блясък на чистия ум. човек съм и нищо човешко не ми е чуждо! :wink:
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Cath » 30 Юли 2008, 09:05

BangHead

пей си Катериноооо, кой ли те слуша!!!

аз съм до тук.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот alana_lire » 30 Юли 2008, 11:23

съгласна съм че не годините определят дали си тийнейджър , а самият начин на мислене.....познавам хора дето заради крехката възраст от по 15-16 години ги смятат за дечковци,лапета и прочие...но не те се държат като малки недорастъци, а тези ,които ги смятат за такива....станал нашия на 27-8 години ,а разсъждава като 5-годишен....и да,има и такива бунтуващи се с/у общото статукво тийнове,които наляво и надясно сипят уж сатанински клетви,изпълнени с омраза с/у родителите,с/у целия свят .... или пък гледат да се докажат че уж са пораснали и се наливат до козирката с чист спирт,пушат,правят рискован секс ( някой път и деца) и се бият по гърдите " Вижте колко съм голям/голяма ! "
а що се отнася до форума - ами погледнете раздела за любовната магия - и ще се натъкнете на средстатистическата тийнейджърка ,която бива подтискана от съученичките си иска да им покаже че не нито задръстена нито по-глупава от тях и се почва с " ...аз много го обичам...той е момчето на живота ми!!! моля някой да ми каже как да напавя любовна магия ,за да ме обикне и той!!! ..." и си мисле че като щракне с пръсти и каже абра-кадабра и хоп ,той ще и падне на колене .....
е да ме извинявате много, но аз такива много ги мразя!!!
или тръгнал пенчо черна магия да прави щото видите ли ,вчера тошко и пламен го набили и той решава че единственият начин е да им направи черна магия и евентуално да им причини много болка или да ги убие....
абе деца, то това да не е като в Юги-О - вадиш магическите карти и хоп ..печелиш битката срещу останалия свят!
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот n0angel0s » 30 Юли 2008, 15:00

Това е така. Само не знам защо толкова се гневи Cath. И мога да ти отговоря - ДА има зрели хора тук! Това, че форума се е набъгал с такива истории, какво да направим - да обесим админа са се модераторите. Ми ти като достатачно умен/умна - отсявай си информацията. Като видиш такава тема я подминавай, така по-малко ще се нервиш и отчайваш :):):):):):) Извинете ме всички за грубия тон, но се ядосах малко..
Добре всякакви ги има, които не знаят какво искат, ама си пъхат биберона в устата без да знаят дали това е за тях или не. Съгласна съм с останалите. Но аз мисля, че рано или късно или ще се опарят или ще стигнат до извода, че това не е за тях и ще се откажат..
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот alana_lire » 30 Юли 2008, 15:28

n0angel0s , искрено се надявам да си прав/а !!!
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот huskarl » 30 Юли 2008, 20:14

Cath, проблема наистина не е точно в годините (макар че те имат голямо значение).
Смятам, че доста добре познавам немалка част от т.нар. "окултни среди" (разбира се, не децата, които киснат по фороумите, а тези, които претендират, че се занимават с "истинска" магия :mrgreen: ) и смятам, че доста добре знам накъде са се запътили тукашните младежи - и къде ще стигнат... :wink:

Според мен основния проблем е в това, че на мнозина функцията "мислене" нещо не работи... :wink:
Аватар
huskarl
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 18 Юли 2008, 16:55

Мнениеот Alucard » 30 Юли 2008, 20:32

Мен ми е интересно на къде са зе запътили, е то е ясно към безнадежно положение, не разбирам за какво се карате? Има хора които знаят има и хора които бъкел си нямат от нещата, аз до сега не съм се бъркал в нито една тема за магия защото нищо не разбирам, но евала на хората които се знаимават с това браовс! Няколко пъти съм питал за различни неща повечето случай никакъв отговор, преди време браво чудесно ми отговаряха всичко разбирах за което съм попитал, и после нищо. Никога годините не са някаква мярка, зависи как мислиш и какво си прочел, от там на татъка се тръгва, аз имам да се извинявам в една тема в която съм писал преди време защото тогава не прочетох нищо, и писах е да, на полвина бях прав но на полвина. И после младежите нищо не разбирали ми няма да разбират след като ги мързи да четат, и един любим лаф в последно време "четете, четете нищо не знаете"!
Аватар
Alucard
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 62
Регистриран на: 10 Дек 2007, 20:20
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот galina_dim » 30 Юли 2008, 20:34

Естествено, че аз те слушам, Катрин. Дори ще те поправя - не, неграмотността или пък пълната липса на такава не могат да ме убият, ако можеха, досега да са ме опели няколко пъти. Но пък не мога да спра да опявам аз и да ратувам за Язика на татковината си!!! (барабаните бият туш)

huskarl, всичко е доста относително. Отговорът на въпросът ти е, че 90 процента от активните потребители са предимно тийнейджъри, при това заразни, защото от останалите 10% поне 9% също прихващаме от време на време. И слава богу, бих казала, въпрекщи че и това изказване е относително само по себе си.

*Имам учителка, която старателно ми обясни как при повечето мъже периодите в живота са три - до към 10 години са деца, след 10 са в пуберитета, а към 40 влизат в критическата. Каза ми също да не се притеснявам кога точно влизат в критическата, защото не се отличава по нищо от пуберитета... Склонна съм до голяма степен да се съглася с нея.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Mason » 31 Юли 2008, 05:41

мдааа, това си е жив сексизъм. Тази учителка стара мома ли беше :)
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот galina_dim » 31 Юли 2008, 07:36

Ни най-малко не е стара мома и е жива и здрава :)
Не е сексизъм, а реализъм.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Mason » 31 Юли 2008, 08:29

абе да, може би верно е реализъм. само дето етапите са доста повече и по-многообразни :)
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот Lord Njarlathotep » 31 Юли 2008, 08:38

Галинче опознай ме мен и ще видиш че грешиш за мъжете :)
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот Dagon » 31 Юли 2008, 11:13

концепцията е флууд... аз съм на 22, и имам три последователни шестици в ЕГН-то. супер яко ме зяпат кат си купувам карта за градски транспорт.
Last exit for the lost...
Аватар
Dagon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Юли 2008, 18:08
Местоположение: dark land city R'lyeh

Мнениеот Goeyn » 31 Юли 2008, 11:23

Като става дума за ЕГН сега проверих мойто и се оказа че има такъв телефонен номер :D
blob8
Аватар
Goeyn
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 21 Юли 2008, 17:16

Мнениеот alana_lire » 31 Юли 2008, 13:28

като стана дума за мъже , мога да кажа само че много трудно се превъзпитава тая порода.....толкова са им слаби ангелите ,че ....думи нямам......НО нека не подценяваме и женската половина ...да оставим настрана момчетата щото касе направим обзор на днешните момичета - оле-мале ...думи нямам( аиде да не обидя някои )....
но както вече казах- годините не са от значение....
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот Dagon » 31 Юли 2008, 13:45

мда, някой хора си мислят че като минеш 18 много неща се променят... а дефакто нищо не се променя, ако сам не си го направиш...
Last exit for the lost...
Аватар
Dagon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Юли 2008, 18:08
Местоположение: dark land city R'lyeh

Мнениеот Cath » 01 Авг 2008, 00:32

Галина, благодаря!

само не разбрах къде казах, че годините са жизнено важни и че ако не си пълнолетен си идиот? дори твърдя обратното... май трябва не само да се научим да мълчим, но и да четем съзнателно чуждите мнения.

за тези, които още не са разбрали могат да погледнат в английско-българският речник срещу думата тийнейджър, пък после да се сърдят.

не оспорвам факта, че е възможно да си тийн и да мислиш. възможно е и се случва ... , но както каза Хускарл ( дано да съм го написала правилно) това се случва рядко. "тъжно, но истина!" както се пее в една моя любима песен! :wink:
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Lord Njarlathotep » 01 Авг 2008, 08:15

Повечето тиинове мислят с други свой части а не с главите, или за следващия запой, въпреки че съм на 17 аз себеси не се пречислявам към тииновете, защото се научих прекалено одавна да мисля с мозъка си, но май там ми е проблема....
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот skyblueirina » 05 Сеп 2008, 21:18

страхотна тема сте си оформили :) здравейте!
егн-то определено не е от съществено значение за пресатавителите на мъжкия подвид. За мен лично е важно годинките да си останат заковани на 20 ;) а останалото си личи от делата...
Аватар
skyblueirina
 
Мнения: 5
Регистриран на: 05 Сеп 2008, 20:55

Мнениеот alana_lire » 06 Сеп 2008, 13:52

вечно млад ,а ??? и аз още търся живата вода ама не става.. и темата наистина я оплескахме ,както винаги :oops:
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

ПредишнаСледваща

Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 23 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 23 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта