ДРАКОНОЛОГИЯ

Една от най-силните магии - магията на Дракона. Всичко свързано с драконите и Драконовата магия.

Модератор: EliKarim

Мнениеот WandaBlenda » 04 Сеп 2007, 10:26

Mario :)Кой ти говори за библиографска стойност :) .Трябва да държиш книгата в ръце. Не става с LOOK INSIDE.То са едни панделки и джуфки, кожи, плик4ета с писъмца, скрити карти,камъни по корицата.Абе с една дума бижу.Книгата не е за информация а за удоволствие :)
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот DaBlow » 04 Сеп 2007, 11:34

Много правилно. Проблемът в тази страна е че хартиеното отдавна отстъпи пред електронното. Но иначе усещането няма нищо общо
give me the world...
Аватар
DaBlow
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 28 Авг 2007, 08:38
Местоположение: Варна

Мнениеот Марио » 04 Сеп 2007, 13:39

Mario SmileКой ти говори за библиографска стойност Smile .Трябва да държиш книгата в ръце. Не става с LOOK INSIDE.То са едни панделки и джуфки, кожи, плик4ета с писъмца, скрити карти,камъни по корицата.Абе с една дума бижу.Книгата не е за информация а за удоволствие Smile


Имаш право, но за мен не външния вид на книгата е най-важното. Важното е какво е написано вътре и дали ти дава нещо, за да вземеш. Другото е без значение.

Проблемът в тази страна е че хартиеното отдавна отстъпи пред електронното. Но иначе усещането няма нищо общо


Така си е, винаги съм мразил да чета пред монитора. Усещането да държиш старата хартия в ръце е велико(особено като четеш фентъзи). :D
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот DaBlow » 21 Сеп 2007, 17:13

Нова цена за драконологията - 27 лв
give me the world...
Аватар
DaBlow
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 28 Авг 2007, 08:38
Местоположение: Варна

Мнениеот white » 23 Сеп 2007, 16:20

Аз ти предлагам, да изгледаш "The Secret", линк и тогава да си прецениш, дали още искаш да продаваш.
Аватар
white
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 15 Ное 2006, 18:09

Мнениеот Философка » 27 Сеп 2007, 15:54

А може ли да те попитам колко струва първата книга за която писа. Защото брат ми е в Америка и мисля да я търся от И-бей или нета, а ако не я намеря той да търси. Само и трябва цената.
Аватар
Философка
 
Мнения: 5
Регистриран на: 27 Сеп 2007, 09:26

Мнениеот DaBlow » 20 Окт 2007, 16:43

Аз ти предлагам, да изгледаш "The Secret", линк и тогава да си прецениш, дали още искаш да продаваш.

В смисъл???
А може ли да те попитам колко струва първата книга за която писа. Защото брат ми е в Америка и мисля да я търся от И-бей или нета, а ако не я намеря той да търси. Само и трябва цената.

на снимката се вижда и цената мисля.
give me the world...
Аватар
DaBlow
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 28 Авг 2007, 08:38
Местоположение: Варна

Мнениеот Belgarat » 11 Ное 2007, 16:48

Инфо Дар вече е издал Драконологията на български език! Книгата ВЕЧЕ Е В БЪЛГАРИЯ!!!
Аватар
Belgarat
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 44
Регистриран на: 11 Апр 2007, 15:00

Мнениеот Umbra Magnus » 07 Окт 2008, 21:13

Вие нали не се взимате насериозно. Цялата тази секция е безумна загуба на време.
Аватар
Umbra Magnus
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Окт 2008, 20:52

Мнениеот Tribal~Pig_74 » 08 Окт 2008, 11:57

Човека ви я дава за 27 кинта. Не мога да разбера от какъв зор ще се изръсвате с около 40 за да я купувате от e-bay пък и после да чакате 1 месец да ви я донесат ?
Akhkharu
Аватар
Tribal~Pig_74
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 26 Юли 2008, 16:04
Местоположение: katabasis

Мнениеот drakona_na_kasmeta » 20 Ное 2008, 06:43

Ако си говорим за книги взех си вчера книга от мола на Скобелев за ДРАКОНИ от поредицата на Митическите Чудовища е.. Като енциклопедия е направена с огромни снимки на всички дракони с митове или легенди за тях, къде са се срещали и най-интересните случки с драконите . Вижте някоя снимка сканирах за всички фенове на драконите.
Драконите са като живи направо:)Заслужаваха си 9,64 лева.Маняшка е книгата като Митическите Чудовища е направена.

Изображение
Изображение
Аватар
drakona_na_kasmeta
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Ное 2008, 05:55

Мнениеот singing.sun » 10 Дек 2008, 13:48

Тъкмо за тази книга исках да питам " Дракони" на Гери Маккол.
От скоро се интересувам от дракони, :oops: Намерих някъде в интернет че има такава книга на пазара и до там. Чесно да си призная заради нея се регистрирах във форума :?
Ще съм много благодарна ако препоръчате малко литература на БГ.
Не че не чета и в нета, но е по удобно да си легне човек на диванчето и да си разгръща страничките :wink:

Предварително благодаря.
Аватар
singing.sun
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Дек 2008, 09:15

Предишна

Назад към Дракони магия

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 0 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 0 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта