дух с вестник

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Deathbloom » 13 Дек 2008, 20:51

днес сутритна ми се случи много странна случка.
понеже е събота реших да си полежа в леглото до по-късно, но майка ми ме събуди сутринта да я изпратя на работа. доста ми се спеше и не бях в настроение, но все пак я изпратих. след това все още ми се спеше но сестра ми беше седнала на компютъра (който е в стаята в която спя) и затова отидох да легна на дивана в хола. дивана не е много удобен и аз бях изпаднал в полузаспало състояние.по едно време чух някой да разгръща вестник.опитах се да се надигна и да видя но нямаше никой. след това пак легнах и като си затворих очите пак чух разгръщането на вестникарски страници. не знам как, но чувствах, че това е баща ми, а той умря преди 9 месеца.след това мисля, че заспах напълно. напълно съм сигурен, че не съм го сънувал.
Аватар
Deathbloom
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 02 Юли 2008, 21:28

Мнениеот puntina2 » 13 Дек 2008, 22:40

Deathbloom написа:днес сутритна ми се случи много странна случка.
понеже е събота реших да си полежа в леглото до по-късно, но майка ми ме събуди сутринта да я изпратя на работа. доста ми се спеше и не бях в настроение, но все пак я изпратих. след това все още ми се спеше но сестра ми беше седнала на компютъра (който е в стаята в която спя) и затова отидох да легна на дивана в хола. дивана не е много удобен и аз бях изпаднал в полузаспало състояние.по едно време чух някой да разгръща вестник.опитах се да се надигна и да видя но нямаше никой. след това пак легнах и като си затворих очите пак чух разгръщането на вестникарски страници. не знам как, но чувствах, че това е баща ми, а той умря преди 9 месеца.след това мисля, че заспах напълно. напълно съм сигурен, че не съм го сънувал.
Не искам да се правя на всезнайко,но възможно е в просъница да чуваш различни звукове и на мен ми се случва понякога. Чувам врати да се отварят и затварят и т.н. Друга възможност е сестра ти да е била близо до стаята ти и да е правила нещо с някоя страница или книга и това да си чул. Или пък..де да знам... Нека да видим по-запознатите от мен какво ще отговорят.
puntina2
 

Мнениеот galina_dim » 14 Дек 2008, 21:46

Пунтина 2??? Какво да очакваме, Пунтина 89565645?

Deathbloom, би било редно да попиташ следващия път какво се очаква от теб. Аз съвсем искрено и откровено не ти препоръчвам да изпълняваш на 100% това, което ти се каже, но би било прекрасно поне да знаеш. Може да иска сто неща, а може и нищо да не иска. Самият факт, че си си внушил, че е баща ти, вече е говорещ, независимо какво е било точно. В интерес на истината, може и да е минал за последно, 9тата година е повратна.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот ThunderGoddess » 01 Яну 2009, 16:00

Човекът говори за деветия месец, така че доста дълго време ще чува разгръщане на вестници. При нас също си имаме дух, майка ми е убедена, че това е дядо ми, който е починал преди 17 години. Движи леки предмети ... примерно сега коледните венчета по вратите, а попринцип по семейни празници се нанася върху онези работи, които попринцип трябва да гонят духове. :D Мърда делфинчетата по тях и те не спират да се върят, въпреки че от никъде няма течение. И ... това е, не знам какво иска. Може би просто да ни пази.
Memento mori
Аватар
ThunderGoddess
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 38
Регистриран на: 13 Ное 2008, 12:24
Местоположение: Олимп

Мнениеот galina_dim » 03 Яну 2009, 16:58

Неправилно съм прочела поста, но така или иначе 9тата година е повратна. И да, твърде е възможно да чува доста разгръщане на вестници, нещата са изключително относителни.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София


Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта