Самозащита

Една от най-силните магии - магията на Дракона. Всичко свързано с драконите и Драконовата магия.

Модератор: EliKarim

Мнениеот nikoj » 15 Дек 2008, 11:39

Защитна форма
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот nikoj » 15 Дек 2008, 11:41

Зануляваща форма
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот Mason » 15 Дек 2008, 11:50

А може ли, без да се съсредоточавам във формите, да задам един въпрос:)
Как с обикновено съсредоточаване се викат тез духове?!
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот nikoj » 15 Дек 2008, 11:56

Тези са заредени. Може да ги използвате без да викате духове. Първата се изпалнява от Белзебул, другите две от демона Магот.
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот Mason » 15 Дек 2008, 12:41

Nikoj, ами ако например
Например си нарека един човек damnameneus. Казвам, този и този се казва damnameneus за мен и моите приятели.
И се съберем 20 души и се концентрираме върху таблицата за атака...
Тогава какво ще стане?
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот nikoj » 15 Дек 2008, 12:46

Ще стане върху всеки. Не е важно наричането, а насочването, духовния тласък.

Но за целите на настоящата тема е нужно да да се насочи срещи драконовото заклинание, което ще бъде използвано от трите посочени лица, за да се прецени дали работи и дали чрез него се зарежда нечий егрегор.
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот Mason » 15 Дек 2008, 12:48

Да де, ама нали се сещаш, че като става срещу всеки, за което един начинаещ като мен се сети и точно как да стане, май е удачно да го поизтриеш това нещо...
Но ти си решаваш....
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот Cath » 15 Дек 2008, 12:50

това е смешно.

Никой, нали вече заяви, че се "зарежда нечий егрегор". сега ще проверяваш? последно?
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот nikoj » 15 Дек 2008, 12:54

От много време потребителите не могат да си трият постовете. Това могат да го решат единствено модераторите на форума и администраторът. Но техниките са ценни и може да са в полза в бъдеще. Всеки сам обаче преценява дали да ги ползва. Всяка употреба те излага на опасност да бъдеш засегнат от властващата демонична същност на съответния знак. Опитал съм се това да се избегне, ако се изолзват за целите на екперимента.
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот Mason » 15 Дек 2008, 13:01

А ако се ползват от обикновен човек, който няма още изразена връзка с божественото, за да може да устои на тази демонична същност, какво става :)
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот Gibon » 15 Дек 2008, 15:48

nikoj написа:Атакуваща форма

/offtopic
Цял ден се чудя още от сутринта, тъй като нямах достъп до форума, за какво ме известяват няма да конкретизирам кой, а то било ето за какво.
Втората не я ползвайте от моя страна ризнавам си няма нужда не атакувам!
И аз ще гледам сеир в общи линии.

Успех в начинанието!
Аватар
Gibon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 19 Сеп 2008, 18:22
Местоположение: Мадагаскарски национален парк - третото дърво от четвъртата колона

Мнениеот galina_dim » 15 Дек 2008, 17:50

nikoj написа:Обичам споровете и магическите битки. Особено обичам нахаканите вещерчета, които си нямат представа с какво се занимават.

Всеки който желае може да се включи в експеримента. Неговите обекти са трима души - damnameneus, galina_dim и Gibon, както и егрегора на онова заклинание с драконите. Прилагам три форми.

Първата е атакуваща към тримата съфорумци, посочени по-горе.
Втората е насочена за защита от техни атаки.
Третата е предназначена да унищожи силата на драконовото заклинание като занули драконовия егрегор.


Никой, продължавам да твърдя, че ти трябва топло мляко. Особено вещерско е, макар и да не го казвам достатъчно нахакано. З асоциалния контакт май ще се откажа, можел е да ти свърши работа преди време, сега вече е безвъзвратно.

Продължавай да си прожектираш сънчо, нямам нищо против. Като ми се счупи нокът, ще ти кажа, даже ще напиша публичен трактат колко си способен.

А като унищожиш какъвто и да било егрегор от руско заклинание, ще ти направя персонално меденки към млякото icon_eusa_dance
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот damnameneus » 15 Дек 2008, 18:10

:) сега, за да те улесня, за да не стане някоя беля, аз се казвам Георги, не съм дамнаменеус, ако ти трябват други данни, дреха, снимка, нещо такова дай адрес да ти пратя, само внимавай да не насочиш таблицата и силата й, хахаха, към дамнаменеус, че той е доста интересен митологичен персонаж и кой знае, може да ти зареди егрегора, хаххах. Предлагам модът да остави смислените постове и просто да изтрие глупостите и диагностичните изказвания...
Относно никой, само мога да му са възхищавам... icon_eusa_clap
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот nikoj » 15 Дек 2008, 19:27

Предлагам заедно да се посмеем. Предполагам знаете, че смехът е много популярен при хаос магьосниците :)

А и дамне..георги :) колко пати трябва да доказвам, че всичко, което сътвори някой носи неговите следи, независимо дали е дума, звук, творение, мисъл...

А и Галче, чакам си млякото icon_occasion... Напоследак много рядко си намирам партньори за мляко... или магическо дуелче (въпреки, че в случая просто поставих формите, нищо друго). А може да стигнем и по-далече. Младите момичета крият особен чар lovestory
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот Gibon » 15 Дек 2008, 19:54

nikoj написа:Предлагам заедно да се посмеем. Предполагам знаете, че смехът е много популярен при хаос магьосниците :)

А и дамне..георги :) колко пати трябва да доказвам, че всичко, което сътвори някой носи неговите следи, независимо дали е дума, звук, творение, мисъл...

А и Галче, чакам си млякото icon_occasion... Напоследак много рядко си намирам партньори за мляко... или магическо дуелче (въпреки, че в случая просто поставих формите, нищо друго). А може да стигнем и по-далече. Младите момичета крият особен чар lovestory


Мислих да не си хабя времето и енергията в детинщина ама поне като постваш нещо дай и литература по въпроса, поне да не се хабим да търсим и копираме от интернет. Така правят добрите хора, хем и теб няма да питат и да ти губят времето.

Линка казва каквото трябва:
Abremalin The Sage Книга 3, 20 глава, 12 квадрат - е атакуващия
Лек и успешен ден!
Аватар
Gibon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 19 Сеп 2008, 18:22
Местоположение: Мадагаскарски национален парк - третото дърво от четвъртата колона

Мнениеот Mason » 15 Дек 2008, 20:01

Gibon написа:
nikoj написа:Предлагам заедно да се посмеем. Предполагам знаете, че смехът е много популярен при хаос магьосниците :)

А и дамне..георги :) колко пати трябва да доказвам, че всичко, което сътвори някой носи неговите следи, независимо дали е дума, звук, творение, мисъл...

А и Галче, чакам си млякото icon_occasion... Напоследак много рядко си намирам партньори за мляко... или магическо дуелче (въпреки, че в случая просто поставих формите, нищо друго). А може да стигнем и по-далече. Младите момичета крият особен чар lovestory


Мислих да не си хабя времето и енергията в детинщина ама поне като постваш нещо дай и литература по въпроса, поне да не се хабим да търсим и копираме от интернет. Така правят добрите хора, хем и теб няма да питат и да ти губят времето.

Линка казва каквото трябва:
Abremalin The Sage Книга 3, 20 глава, 12 квадрат - е атакуващия
Лек и успешен ден!


E браво. Сега куцо и сакато ще знае как да си прави опасни експерименти......
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот galina_dim » 15 Дек 2008, 21:21

Спокойно, Масон, това не е супер секретен източник и е така или иначе достъпен, освен това, не бих се обзаложила, че всеки би могъл да го ползва.

Посмяхме ти се, Никой, наистина се посмяхме. Поне с Георги много се посмяхме, сигурно ако можех да си приказвам с Гибона, и с него щяхме да се по смеем, при това представи си, и без да сме хаос магьосници :mrgreen:
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Gibon » 15 Дек 2008, 23:22

galina_dim написа:Спокойно, Масон, това не е супер секретен източник и е така или иначе достъпен, освен това, не бих се обзаложила, че всеки би могъл да го ползва.

Посмяхме ти се, Никой, наистина се посмяхме. Поне с Георги много се посмяхме, сигурно ако можех да си приказвам с Гибона, и с него щяхме да се по смеем, при това представи си, и без да сме хаос магьосници :mrgreen:


последен пост че да не спамя много :mrgreen:
Галина гледай позитивно на нещата, в крайна сметка раздела се съвзе леко което е ценното имаше заклинание, което се обсъжда а и куп други работи около магията. По въпроса за смеха, в хаоса до колкото съм чувал го използват, при всяко едно прогонване явно вие със смеха си сте прогонили "злите квадрати" :mrgreen: тъй че и вие може да си сложите една титла "хаос магьосници", аз лично по-въпроса с титлите пасувам, не съм от знаещите, можещите и разбиращите и предимно гледам тъпо с цел някой като него да ме просвети :mrgreen:
Лека вечер!

ПС специално за "никой": Впрочем за това, че всяко нещо си носи следа си прав включително и товйте квадрати. Освен благодаря няма какво да кажа лично, за Галина и Георги не знам но аз лично съм доволен от тях.
Аватар
Gibon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 19 Сеп 2008, 18:22
Местоположение: Мадагаскарски национален парк - третото дърво от четвъртата колона

Мнениеот Arhimikus » 16 Дек 2008, 14:14

Извинявам се първо на Георги, че пиша в неговата тема по друг въпрос.
До колкото ми е известно, за да се използват квадратите трябва да се има специална подготовка, достатъчно години опит в магията, за да може да се използва ПОЛЗОТВОРНО системата на Абрамелин (като книгата я има и на български език). Ако желаете, за да не спамим тази тема, отворете нова в която да разискваме тези въпроси.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот nick » 06 Яну 2009, 23:49

най накрая се спрях те.
Винаги ми е било интересно как всички почвате да коментира нещо
от което си нямате и най малко понятие.
после измествате темата и преминавате в закани и заплахи
Невидях един коментар от хора, които наистина се занимават с дракони.
Не ви ли писна да се месите навсякъде и да раздвате акъл.
Защото на мен ми писна, да ви чета глупостите.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

ПредишнаСледваща

Назад към Дракони магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта