Книжарница "Пингвините"

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот n0angel0s » 16 Ное 2008, 20:12

Мен никога не са ме гледали странно, но един път отидох с един приятел до МОЛ София да разгледаме и аз отидох до секцията с езотериката и гледам 2 дами, ма да са били малко по-малки от мен с година-две. И те седят и ме гледат някфо странно и аз ги гледам тъпо.. по едно време виждам, че имат нещо против мен и аз реших, че трябва да ги изгавря. Едната взе книжка за таро и аз взех книжка за таро, после гледаха някфи готови хороскопи - и аз така.. накрая си хванаха дърмите и се изнесоха..

Но между другото има една книжарница на бул. Витоша (пада се от страната на един паметник май на Вазов, чак до южен парк), където отидох и си поръчах да ми доставят една книжка, която нямаха в наличност(нямат кой знае колко езотерика в книжарницата) и след 1-2 сед. ми се обадиха и отидох да си я взема.. Ето адрес:

книжарница КИТО бул. Витоша 190 магазин 1 тел. 0885 742 050; и на пл. Славейков щанд 52 тел. 0888 222 429 и 2та магазина работят от 10:00-19:00..
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот ThunderGoddess » 02 Дек 2008, 11:11

Не съм имала такива случаи. Лично в Пингвините в Русе ... или в АБВ-то ... Особено в АБВ-то обслужването е страхотно. Купувала съм си много книжки от там и винаги продавачките са усмихнати, вежливи и т.н. Пък аз нищо нормално не съм си купувала ... ахаха, върха беше като отидох да си купя "Ласи" ... беше подарък за братовчедка ми, но все пак ... :D
Memento mori
Аватар
ThunderGoddess
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 38
Регистриран на: 13 Ное 2008, 12:24
Местоположение: Олимп

Мнениеот Cath » 26 Дек 2008, 20:51

отвориха клон на "Пингвините" в Пловдив.
тотално съм разочарована - никакъв ред, хаотично подредени книги, пълна липса на окултна секция, никакви интересни книги, освен едно ново издание на Швейк :) , некомфортна обстановка... с една дума - трагедия.
не мисля, че имат какъвто и да е шанс пред "Хеликон"!
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот sanguinary » 26 Дек 2008, 22:59

Аз пък не знам как все се получава, но с продавачите/ките, обикновено като го ударим на приказка и все ще закъснея за някъде.
Не мнение съм, че повечето си въобразявате, че ви гледат странно.
bellastella написа: бях разпуснала гарвановочерна коса, бях облечена отгоре до долу във черно, гримът на очите ми беше антрацитно черен, почти ориенталски, само с леки тъмно виолетови щрихи.

Пропусна бельото! На най-интересното спря sad11
И изобщо тази случка, ако се е случвала, то този юнак или ти е навит или се е базикал с теб, или се е натъкнал на кофти дрога. Убеден съм, че в малкият ти град, минимум 3 към 10 твои наборки, са целите в черно.
Та дори и чалгаджийките позакачиха този стил, в началото на века още.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот cant_smile » 01 Яну 2009, 19:13

Cath написа:отвориха клон на "Пингвините" в Пловдив.
тотално съм разочарована - никакъв ред, хаотично подредени книги, пълна липса на окултна секция, никакви интересни книги, освен едно ново издание на Швейк :) , некомфортна обстановка... с една дума - трагедия.
не мисля, че имат какъвто и да е шанс пред "Хеликон"!

Ами,Cath,не зная как е в Пловдив,но в Бургас книжарницата е добре организирана. Има детска секция,отделена в друго помещение. Има и окултна секция. Книгите са подредени добре...Съжалявам,ако в Пловдив не е добре...може би защото книжарницата е нова и още не са се организирали добре,не знам... :]
I was born in hell
Аватар
cant_smile
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 16 Ное 2007, 16:13
Местоположение: Търси ме в безкрая...

Предишна

Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта