Кои са 7те чудеса на света ?

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Black Wolf » 03 Яну 2009, 11:43

То християнството винати е било религия за паствато, т.е. за стадото...
Аватар
Black Wolf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 114
Регистриран на: 10 Окт 2008, 14:27

Мнениеот n0angel0s » 03 Яну 2009, 21:48

Всеки си гони материалните блага, малко останахме с нагласа за душевно извисяване..
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот sanguinary » 04 Яну 2009, 03:39

Нагласа за душевно извисяване?!
Разкажи ми повече за това, звучи много интересно :roll: :oops:
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот n0angel0s » 04 Яну 2009, 21:02

sanguinary, не се обиждай, ма си лигльо.. хихихи
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот sanguinary » 04 Яну 2009, 22:54

Ми разконспириран съм, какво да се прави... :oops:
:mrgreen:
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот treskea » 25 Фев 2009, 14:06

ако на църквата им се даде малко повече власт ,не искам и да мисля какво ще стане. Те са напълно наясно на къде отиват нещата, и за това драпат да има вероучение по училищата ,за да промиват мозъците на дечицата от малки още. Като удавници за сламка ама аз им го казах на родителската среща на дъщеря ми, че няма да допусна на детето ми да му пълнят главата с простотии ,а на попа му казах че ако иска веднага мога аз да му разкажа историята на християнството колко хуманна е религията която е изгорила сума народ за собствена изгода, леле само как се бях развихрила и попчето горкото повече не се вястна да ни предлага услугите си icon_compress
Аватар
treskea
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 12 Авг 2006, 20:02

Re:

Мнениеот sanguinary » 16 Мар 2009, 06:21

treskea написа:ако на църквата им се даде малко повече власт ,не искам и да мисля какво ще стане. Те са напълно наясно на къде отиват нещата, и за това драпат да има вероучение по училищата ,за да промиват мозъците на дечицата от малки още. Като удавници за сламка ама аз им го казах на родителската среща на дъщеря ми, че няма да допусна на детето ми да му пълнят главата с простотии ,а на попа му казах че ако иска веднага мога аз да му разкажа историята на християнството колко хуманна е религията която е изгорила сума народ за собствена изгода, леле само как се бях развихрила и попчето горкото повече не се вястна да ни предлага услугите си icon_compress

Не съм сигурен, че е редно да се гордееш с това, трескеа.
А детето ти си пълни главата с простотии и без това, можеш да бъдеш сигурна. Едва ли ти би могла да разкажеш на попа, историята на християнството и едва ли би могла да му кажеш нещо, което той не знае. По-скоро не си му дала думата и той е видял, че няма смисъл да се занимава с теб. Той не е дистрибутор на четки за под, за да те надвиква.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Предишна

Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 14 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 14 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта