Отвличане на вниманието

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Shadow Mage » 09 Яну 2009, 15:00

Zeirna: Посритването м/у колеги достигнали приблизително едно ниво мове и да е приемлишо, но когато нчкой начинаещи се шключат в програмите и вместо да им се разчснчват и обчснчват неща, които са попитали им се налага мнение, едва ли не като ултиматум или единствения път за нещо, то не се изненадвам, ако част от хората, които са имали желание за работа просто го губят и "изпадват" от програмите.
Също така и проявата на малко човещина и поне бегъл опит за разбиране на отсрещния понякога дава мн по-добри резултати от сухото обяснение :).
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Lord Njarlathotep » 09 Яну 2009, 15:26

sanguinary написа:Пък защо не си спретнете една меджик битчица? :roll: И без това май е въпрос на време. :mrgreen:
А пък аз после ще мина само да скалпирам тези, с по-хубавите коси icon_eusa_dance

Защото някой умник ще се сети да прибегне до Съда на Лоа... и тогава на всички участници ще им се... нали се сещате... а може да се прибегне и до по лоши варианти... и после и скалпове няма да останат...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот Wizard » 09 Яну 2009, 17:03

degagement въпросът ти е отправен неуместно към мен, защото НЕ аз съм употребил израза "да крадем потребители" от MagicGteBg!

Изобщо повода за отварянето на темата ми бе да се опитам да Ви кажа, че въпреки многото окултни форумчета, които са се навъдили в последно време, все пак нещо поне се прави и умовете на хората се движат в посока - магия - окултизъм... ТОВА е добре да се разбере, а НЕ кой е по-велик и кой КАКВО МОЖЕ и какво не може да прави, защото ВИНАГИ ще има някой който ще е добър в една област или няколко, но няма да е достатъчно подплатен в други....

Аз казах, че НЕ МОЖЕ ДА ИМА ОБЩЕСТВЕН форум, в който ВСИЧКИ негови потребители да практикуват заедно магия и магически ритуали. Може да стане от 3-4-5-6 човека, но не повече!!! Изобщо не бих могъл да си представя, че би могло да има някъде в БГ група от хора повече от 6-7 човека, които са сплотени и имат еднакви интереси и виждания за магията и окултнити науки!

Това е МОЕ мнение и винаги говоря от първо лице единствено число в моите постове! Ако искам да цитирам някой, то го правя и посочвам кой е той!

Cath, ние тук не се караме, ние обикновено така общуваме помежду си :wink:

Темата е "Отвличане на Вниманието" това и правят тези форуми, затова казвам, че са полезни, защото дърпат обикновено това, което на другите не им трябва! Представете си една огромна Бяла акула плуваща спокойно в океана и около нея се пърхат стотици малки рибки, които се опитват да се докопат до изядената вече плячка....
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Gibon » 12 Яну 2009, 06:36

Wizard написа:degagement въпросът ти е отправен неуместно към мен, защото НЕ аз съм употребил израза "да крадем потребители" от MagicGteBg!

Изобщо повода за отварянето на темата ми бе да се опитам да Ви кажа, че въпреки многото окултни форумчета, които са се навъдили в последно време, все пак нещо поне се прави и умовете на хората се движат в посока - магия - окултизъм... ТОВА е добре да се разбере, а НЕ кой е по-велик и кой КАКВО МОЖЕ и какво не може да прави, защото ВИНАГИ ще има някой който ще е добър в една област или няколко, но няма да е достатъчно подплатен в други....

Аз казах, че НЕ МОЖЕ ДА ИМА ОБЩЕСТВЕН форум, в който ВСИЧКИ негови потребители да практикуват заедно магия и магически ритуали. Може да стане от 3-4-5-6 човека, но не повече!!! Изобщо не бих могъл да си представя, че би могло да има някъде в БГ група от хора повече от 6-7 човека, които са сплотени и имат еднакви интереси и виждания за магията и окултнити науки!

Това е МОЕ мнение и винаги говоря от първо лице единствено число в моите постове! Ако искам да цитирам някой, то го правя и посочвам кой е той!

Cath, ние тук не се караме, ние обикновено така общуваме помежду си :wink:

Темата е "Отвличане на Вниманието" това и правят тези форуми, затова казвам, че са полезни, защото дърпат обикновено това, което на другите не им трябва! Представете си една огромна Бяла акула плуваща спокойно в океана и около нея се пърхат стотици малки рибки, които се опитват да се докопат до изядената вече плячка....


Аз не съм от знаещите и разбиращите както по-горе Ник спомена извинявам се че се намесвам в темата, да ти кажа поддържам мнението на Немезиус обаче но и съм съгласен и с теб, група повече дори от 4 човаека -максимум 6 няма как да стане, тъй като всеки си има сторга персоналност това обаче не важи само за тези практики. Да започнат 5- да работят по каквото и нещо да е заедно принципно си е трудно, все някой (т.е. всеки един от тях ще се пробва да доминира) наистина ще се опита да доминира над остналите, обаче ако всеки един от тези хора положи усилия за сработвне може и да се получи.

Ник не те познавам, но четейки ти мненията човек може да види че имате супер голяма прилика с Никой, чудя се кога ти ще пуснеш някой квадрат дано не е отправен срешу мен :mrgreen: . Не мога да кажа дали пускаш само работещи неща не се занимавам с таква дейност, работещо нещо трябва да знаеш че е строго персонално, на едни им се отдава едно на други друго говоря по принцип.
Аватар
Gibon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 19 Сеп 2008, 18:22
Местоположение: Мадагаскарски национален парк - третото дърво от четвъртата колона

Мнениеот sanguinary » 12 Яну 2009, 06:46

Lord Njarlathotep написа:
sanguinary написа:Пък защо не си спретнете една меджик битчица? :roll: И без това май е въпрос на време. :mrgreen:
А пък аз после ще мина само да скалпирам тези, с по-хубавите коси icon_eusa_dance

Защото някой умник ще се сети да прибегне до Съда на Лоа... и тогава на всички участници ще им се... нали се сещате... а може да се прибегне и до по лоши варианти... и после и скалпове няма да останат...


Аха... ясно :roll:

:wink:
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Предишна

Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта