Магия

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Мнениеот Smile_ » 28 Фев 2009, 19:04

Някой от вас прави ли магии? Срещу заплащане например?
Аватар
Smile_
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 18 Яну 2008, 21:17

Мнениеот Darklady » 28 Фев 2009, 22:09

Някои вземат пари,други не.Зависи от човека,убежденията му и дали спазва правилото.
Специално за себе си мога да кажа,че когато съм помагала на някой не съм взимала пари и никога няма да го направя.
Аватар
Darklady
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 20 Дек 2006, 17:25

Мнениеот ay-gul » 01 Мар 2009, 08:41

Аз съ6то се интересувам, дали някои от вас прави магии? Разбира се след като резултата е налице 6те си платя, колкото трябва.
Аватар
ay-gul
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 14 Сеп 2008, 07:19

Мнениеот avalance » 01 Мар 2009, 14:30

ами сподели какво искаш
Аватар
avalance
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 108
Регистриран на: 10 Окт 2007, 16:10

Мнениеот treskea » 01 Мар 2009, 15:47

Ако е някой ,който наистина иска да помогне и най- вече знае как да го направи, той никога няма да си слага тарифа, защото е нередно ,а също така няма да се наеме да прави щуротии от рода" колко го обичам искам жена му да гушне букета". :mrgreen:
Аватар
treskea
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 12 Авг 2006, 20:02

Re:

Мнениеот Redyan » 03 Мар 2009, 19:27

ay-gul написа:Аз съ6то се интересувам, дали някои от вас прави магии? Разбира се след като резултата е налице 6те си платя, колкото трябва.


мммм сигурен ли си че си готов да платиш ИСТИНСКАТА цена ?
Der Klügere gibt nach !
Аватар
Redyan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 30 Ное 2007, 10:27

Мнениеот МагНаско » 04 Мар 2009, 21:42

Redyan написа:Аз съ6то се интересувам, дали някои от вас прави магии? Разбира се след като резултата е налице 6те си платя, колкото трябва.


ay-gul написа:мммм сигурен ли си че си готов да платиш ИСТИНСКАТА цена ?




Наистина добър въпрос :)
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот Smile_ » 06 Мар 2009, 19:06

ИСтинскат цена не може да се опише, стига да я осъзнаеш и да си направиш сметките след това всичко е ясно илки надделява разума или си правиш една равносметка и от там нататък всеки го разбира сам за себе си...
Аватар
Smile_
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 18 Яну 2008, 21:17

Мнениеот Smile_ » 06 Мар 2009, 19:09

Плюс това магията е за любов, предполагам, че и другия потребител иска съшщото. И не вярвам тук някой да се навие за без пари да помогне в такъв аспект. Наистина си заслужава да помогнеш ако става дума за разваляне на проклятия , здраве и др нужни неща. НО за любовната магия, това е история с две страни.
Аватар
Smile_
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 18 Яну 2008, 21:17

Мнениеот B-L-O-T » 08 Мар 2009, 17:45

Някой да отдели доста време на/заради накой непознат за окултна дейност и да го направи ей така само защото може и обича да помага ? Не съм срещал такъв човек . Дори шамани които живеят в изолирано общество от другите съм чел че пак искали нещо в замяна . Тука обаче някой сяда и ми казва че всички тия шамани на всякъде по света (дето са на светлинни години в тая област) вършат много нередни неща и ще си навлекат беда от духовете . Не знам какви глупости четете по интернет ама интернет не знае по-добре от един шаман кореняк .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Cath » 08 Мар 2009, 17:58

ех, Блот, любопитно ми е да разбера колко "шамани кореняци" познаваш? Не е редно да се взимат пари, но е редно клиентът да даде нещо, каквото той прецени на базата на "за да получиш, трябва да дадеш". :wink:
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Redyan » 08 Мар 2009, 20:38

Леле хора спрете се с тези любовни магии... Колко живота трябва да изживеете за да разберете че не това е пътя към сърцето на Някой. Smile_ влез и прочети някоя друга тема от раздела "Любовна магия". До сега не съм чула някой да си върне и задържи трайно любимия/любимата чрез магия... И я ми дефинирай тез две страни на любовната магия че или аз съм сляпа ли виждам само една(и то отрицателната): Любовна магия - да задържиш/да си върнеш някой против волята му. Отделно че като си го върнеш с магия вече е зомби а не Твоя човек... Истинската "магия" това е Любовта... покажи му твоята Любов и ако е писано ще сте заедно, ако ли не и 10 магии няма да ти помогнат.
Относно цената ... напълно съм съгласна с мнението на Cath. Според мене хората взимащи пари за магия са шарлатани. Силата не може да се продава. А относно Истинската цена имах предвид последствията които ще се повят след така наречената магия. Smile_ готов ли си да "вържеш" някой за себе си за цял живот ? Или след месец два ще търсиш магия за разваляне ?
Блоте не съм мн веща в тез неща, но не мисля че "корения шаман"(който е на светлинни години в таз област) би направил "магия" с която да наруши Баланса(па макар и маничка любовна магия....). Но може и да греша не съм запозната из основи с шаманизма.
Der Klügere gibt nach !
Аватар
Redyan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 30 Ное 2007, 10:27

Мнениеот B-L-O-T » 09 Мар 2009, 16:01

Познавам ги "черно на бяло" . Абе кат я кажи защо предмети може а пари не ? (да приемем че парите не са предмет) .
Redyan какви са тия "Силата не може да се продава" ? Ти като викнеш хамали да ти преместят гардероба със силата си (макар физическа пак е сила) какво им викаш "Силата не се продава" ?
Също какви са тия неща да му покажеш любовта си и да чакаш да ти отвърне ? Не знам в кой свят живееш ама определено не е тоя . Това е хищнически свят . Няма такива да хвърлиш въдицата пък ако клъвне клъвне - с харпуна у водата и тва е . Така е устроен този свят .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот treskea » 09 Мар 2009, 21:41

Да, то от такива като теб Блотчо, тоя свят е на това дередже ,явно пак не си разбрал Кат.Момичето иска да ти каже ,че трябва да се даде нещо, без значение какво може и пари ,но колкото ти дадат, а не да правиш предварителен ценоразпис.И когато става въпрос за човешки съдби незнам как го подбра тоз пример с хамалите и гардероби разни, толкова е неуместно ,а и когато някой от горе ти е дал дарба някаква, за да помагаш трябва ли с това да спекулираш,аз мисля че екрайно нередно.
Аватар
treskea
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 12 Авг 2006, 20:02

Мнениеот Redyan » 09 Мар 2009, 22:21

Дам точно това имах предвид... че за дарбата не се плаща... то ти е дадено за да помагаш. Има толкова др професии които да си избереш :)
Блоте относно любовта, аз лично съм на принципа... въдичката, ако клъвне клъвне, ако ли не следващия. На този свят няма незаменими хора. Е може да се пробват някои методи, ама ако не стане какъв е смисъла да продължаваш, да се бориш за нещо което не си струва ... още повече да прибягваш до такива методи "магия да си върна/спечеля любимия". Въпреки моята тактика, съм се убедила, че когато достатъчно силно искаш нещо и си постоянен в намерението си, винаги намираш начин да получиш така бленуваното нещо. Единственото което трябва е постоянство, воля и да намериш начина, вратичката към успеха. Но всичко си зависи до човека.
И определено тактиката с харпуна не е печеливша, поне не при всеки човек.
Der Klügere gibt nach !
Аватар
Redyan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 30 Ное 2007, 10:27

Мнениеот puntina » 10 Мар 2009, 13:39

Любовни магии ... Защо това е най-честата тема тук?! Защо не разберете ,че да обвържеш някого към себе си не само ,че няма да е щастлив с теб,а и ще нараниш и себе си и него,това е нож с две остриета... Направи следната магия,забрави да си с този човек и продължи пътя си без него,усмихни се на живота и толкова. Щом този човек не е с теб,значи не е писано да сте заедно...
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот Elektra » 10 Мар 2009, 14:35

Многократно по-щастлив ще си, когато намериш този, който те обича наистина - по негово си желание. И когото и ти обичаш! И да сте две уникалнисъщества, вървящи по един път, развиващи се заедно. Споделящи различни планове и идеали. А това за което говорите е все едно да си купиш робот. Не че е лошо - но дали това искаме да е партньорът ни в живота?! :?
Според мен единственото правилно нещо би било да направиш магия, която има за цел обстоятелствата в живота ти да се стекат така, че да срещнеш този, подходящ за теб индивид. Но никога за конкретен човек. :wink:
В търсене на Истината!
Аватар
Elektra
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 17 Окт 2008, 12:12
Местоположение: София

Мнениеот paparosko » 10 Мар 2009, 17:18

Добре казано!

:)
Никога не казвай никога!
Аватар
paparosko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 156
Регистриран на: 21 Юли 2007, 14:57

Мнениеот B-L-O-T » 11 Мар 2009, 09:35

Само тия с дарбата ли могат да правят окултни дейности ? Ма те са много малко бе хора . Значи който няма дарба да напуска форума . Бас държа че никой няма да остане . Айде да кажем че който има дарба да не взима нищо . Нека говорим за останалите кадърници . И точно че не можеш да направиш веъзката между моя пример и темата те прави тъпа в очите ми . Все едно окултните дейности са кой знае какво чудо на чудесата че да не може да се сравни с прости примери от ежедневието . Мъдростта ти е нулева щом още не можеш да свържеш окултното с физичното .
А ти радиан щом мислиш така значи никога няма да си победител в този живот а това е свят на победители и победени . Хора като Буда или Кришна просто отказват да живеят в този свят и решават да се самоубият духовно . Ако си тръгнала по техният път к ама ако ще живееш тоя ще си пълна губеща и винаги нещастна .
Путина много убав въпрос с много лесен отговор - нивото на потребителите като цяло е страшно .
Всеки тъпак говори за любов щото тва е едва ли не първият съзнателен пример за окултизъм до който да се докосвали . И може би им е единственият . А последствията от глупост и окултизъм е страшна и после какви са последствията от тия любовни истории сред тинейджърите са още по- страшни - емоционални инвалиди и т.н.
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Elektra » 11 Мар 2009, 11:51

Колко е интересно как хората толкова силно се поддават на ниския си астрал. :? Уважението към другите търсещи и респекта към знаещите е първата стъпка по пътя към познанието. Но истина е, различните хора са различно далеч от тази първа стъпка. Някои са доста далеч.
Основата на каквото и да било магическо действие са приемането свързването на нещата. Докато съществуват убеждения от типа - аз кълко съм умен, ти колко си тъп и ала бала - всяко магическо действие би било силно затруднено. Докато хората не започнат да търсят общото помежду си - а наблягат на различията - магията винаги ще действа само частично и непълно. Защо? Защото се тръгва от принципа, че всичко е свързано с всичко друго. По този начин като променим нещо /мислите и намерението си/ - бъдейки то свързано с друго /физически обект напр./ - можем да променим това другото.

Разбира се, има го и това, че ако за нещо всички бъркат а само ние сме прави..... значи може би е добре пак да се замислим. Ако всички са смотани и говорят глупости и само аз казвам вярните и умни неща ... може би също би трябвало да се замисля.

Контролът над емациите наистина е нещо трудно. Но вероятно е добре поне да се стремим към него. Да развием някаква воля и да използваме емоциите, а не - те нас. Както знаете волята също е абсолютно задължителна за каквато и да била магическа практика.

И накрая идва така нареченият Закон на Стената - който в най-кратък вид значи - че на никого не се дава знане, за което не е готов или което не би могъл да използва правилно. Ако някой е подвластен на емоциите си той не би могъл да получи особено съществено знание. Колкото по-важно и знанието, толкова законът се спазва по-строго.

Блот, да обърва малко внимание на думите ти - да, някой смята примерът ти за неуместен. Обаче това което ти си правиш като извод си е само твое предположение - то касае единствено теб и не е задължително да има нещо общо с истината. Колкото до това, че класифицираш някого като тъп, защото смята нещо казано от теб за неуместно .... не знам .... според мен е просто смешно. Който не е съгласен с мен е тъп! icon_eusa_clap браво.

Изискват се доста знания, за да определиш кой ще стане победител в живота и кой не. И да го определиш това по 2-3 изречения! О, ти си моят идол! icon_color

И вече последно - не разбрах само на каква база реши, че Буда се е самоубил духовно, че е бил губещ и нещастен??
В търсене на Истината!
Аватар
Elektra
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 17 Окт 2008, 12:12
Местоположение: София

Следваща

Назад към Recycle Bin

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 0 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 0 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта