Обновяване на Аватарите!

Новините в MagicGateBg! Ако искате да споделите с всички нас някаква новина относно магията, важно събитие, можете да го правите тук.

Модератор: debika

Назад към Новини

Мнениеот Wizard » 17 Апр 2009, 14:09

Наложи се да се редактира папката с аватарите, тъй като имаше нужда да бъдат премахнати част от ненужните файлове.
В момента има аватар по подразбиране, който лесно можете да махнете и да сложите собствен.
Размерите са променени (не такива, каквито ви написах в мейл-а) на 100х100 минимален размер и 120х120 максимален с 20КВ големина на аватара.

Аватарите можете да настроите от менюто: Потребителски панел ==> Личен профил ==> Аватар

За тези от Вас, които вече имаха аватари е създадена отделна папка MagicGateBg Users. В нея можете да намерите своите аватари (ако сте избрали да бъдата показвани от нашия сървър) и да ги качите отново в профила си.

Ако имате проблем с аватара, пишете ми на Лична Бележка, за да ви помогна.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот sanguinary » 18 Апр 2009, 00:40

Да :mrgreen: Из целия форум пътхат дракончета icon_angel icon_eusa_dance
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Wizard » 18 Апр 2009, 11:18

На някои от Вас, на които си спомням кои бяха собствените им аватари, вече съм ги обновил. За останалите остава да си ги откриете сами в папката MagicGateBg Users - или да качите от личния си компютър, или да посочите адрес, от който да се зарежда снимката в профила ви.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот paparosko » 03 Май 2009, 18:16

Здравей Wizard,

Пробвах да кача аватара си с браузъра, като го вкарвам в границите 150 х 150 пиксела и по-малко до 100 х 120, но постоянно ми дава грешка.

Също го има и в папката с аватарите на MagicGateBg Users, бележа го но не знам как да го кача.
Аватарът ми изобразява леден блок разбиван от светкавица и е във виолетово.

Бих се радвал на помощта ти в случая.

:)
Никога не казвай никога!
Аватар
paparosko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 156
Регистриран на: 21 Юли 2007, 14:57

Мнениеот Redyan » 04 Май 2009, 09:08

Здравей папароско,

аз имах подобен проблем и Wizard ми помогна (Благодаря много за което :) ).
Значи по първия въпрос не мога да ти отговоря защото не съм компетентна, но мисля че по втория ще съм ти в помощ.
След като отидеш в галерията и после избереш галерията на Магик Юзерите, след това намираш твоя аватар и го чекваш(слагаш му отметка).
След това най отдолу има два бутона единия е Cancel, а другия е Submite. Натискаш Submite и си готов.

Надявам се че съм помогнала.

До скоро и лек ден icon_flowerface
Der Klügere gibt nach !
Аватар
Redyan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 30 Ное 2007, 10:27

Мнениеот paparosko » 04 Май 2009, 13:26

Благодаря на Wizard и на Redyan за помощта.

Бъдете здрави!

:)
Никога не казвай никога!
Аватар
paparosko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 156
Регистриран на: 21 Юли 2007, 14:57


Назад към Новини

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта