Как да разпознаем менте маговете в МГ?

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот paparosko » 24 Авг 2009, 06:24

Според мен, маговете не бива да се разглеждат като истински или менте.
Всеки човек има способността да сътворява своята и колективната действителност несъзнателно или съзнателно, посредством силата на мисълта.
Когато това стане осъзнато може да се твърди, че се използват магически способности.
Взависимост от начина на използване на магическите способности, маговете могат да бъдат единствено отговорни или безотговорни.
Отговорни са тези, които по определен начин зачитат свободната воля на другите, а безотговорни, които се намесват в живота на другите против волята им.
Досега не си спомням да съм прочел в този форум нещо, което е свързано със зачитане свободната воля на хората, потърпевши от действията на маговете тук.
Това ме навежда на доста противоречиви изводи, които ще оставя за себе си.

Мога да пожелая на всички добро здраве и добронамереност!

:)
Никога не казвай никога!
Аватар
paparosko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 156
Регистриран на: 21 Юли 2007, 14:57

Мнениеот Enforcer » 24 Авг 2009, 08:00

paparosko написа:Според мен, маговете не бива да се разглеждат като истински или менте.
Всеки човек има способността да сътворява своята и колективната действителност несъзнателно или съзнателно, посредством силата на мисълта.
Когато това стане осъзнато може да се твърди, че се използват магически способности.
Взависимост от начина на използване на магическите способности, маговете могат да бъдат единствено отговорни или безотговорни.
Отговорни са тези, които по определен начин зачитат свободната воля на другите, а безотговорни, които се намесват в живота на другите против волята им.
Досега не си спомням да съм прочел в този форум нещо, което е свързано със зачитане свободната воля на хората, потърпевши от действията на маговете тук.
Това ме навежда на доста противоречиви изводи, които ще оставя за себе си.

Мога да пожелая на всички добро здраве и добронамереност!

:)

Папароско. Темата е за това кои хора биха ти евентуално свършили някаква работа. Иначе всеки може да ти вземе някакви пари и да практикува т.нар сибурдизъм - симулиране на бурна дейност с нулев резултат.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот avalance » 24 Авг 2009, 10:57

Wizard - много си прав не мога да ти падна на нивото за което съжалявам :)

ХОРА ПРЕСТАНЕТЕ НЕ РАЗБИРАТЕ ЛИ ЧЕ СИ ИГРАЕ С НАС И НИ ИЗПОЛЗВА ЗА НЯКАКВА НЕГОВА ЦЕЛ АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ДОНОРИ НА ЕНЕРГИЯ ПРОДЪЛЖАВАИТЕ !!!!

НЕМ БЛАГОДАРЯ ЧЕ МЕ СВЕТНА С ТВОЕТО НАМЕКВАНЕ BangHead
Аватар
avalance
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 108
Регистриран на: 10 Окт 2007, 16:10

Мнениеот Enforcer » 24 Авг 2009, 21:13

avalance написа:Wizard - много си прав не мога да ти падна на нивото за което съжалявам :)

ХОРА ПРЕСТАНЕТЕ НЕ РАЗБИРАТЕ ЛИ ЧЕ СИ ИГРАЕ С НАС И НИ ИЗПОЛЗВА ЗА НЯКАКВА НЕГОВА ЦЕЛ АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ДОНОРИ НА ЕНЕРГИЯ ПРОДЪЛЖАВАИТЕ !!!!

НЕМ БЛАГОДАРЯ ЧЕ МЕ СВЕТНА С ТВОЕТО НАМЕКВАНЕ BangHead

Съжалявам, че няма емотиконка "търкалям се от смях". Аваланч - на 28 години си ако е вярно това от форума. Не разбра ли за тия години кое може и кое не? Да. Има техника позволяваща да се проектират символи в съзнанието на голяма група хора. Това с доста съмнителна практическа стойност. Но практическата и реализация изисква познания доста в страни от магията. Мога да ти кажа, че такава техника не се употребява тук по-простата причина, че не могат да я реализират а и не им е известна. Забавни хора сте. :mrgreen:
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Wizard » 26 Авг 2009, 13:39

Темата отново отива в друга посока, затова ще ви припомня имената с които ще трябва особено много да се съобразите, когато ВИ СЕ ПРЕДЛАГА ПОМОЩ:

FireSun's Viking, БЛОТ, м Лъчезар (този изкочи в последствие), бях споменал Маг Наско и колегите му, но те както се вижда Благоприлично запазват мълчание, което освен да потвърди думите ми - друго не показва!
avalance - един обиден на майка си или от живота човек, който ако си съсредоточи силите в това да остави миналото и да погледне бъдещето, ще открие своето Аз! Намеците (които си получил от немезуис) и леките обиди по мой адрес, ги подминавам, като бърз влак междинна спирка...

Не знам обаче защо Aik е така настроен, може би се познаваме от някъде другаде с теб: Wizard, много ме очудва как нонстоп изтъкваш себе си в най-великите магове. Как си бил от най-добрите в България, как нямало добри в България освен теб и още няколко. Според теб един наистина велик маг трябва нонстоп да опява колко е велик или да остави на другите да го определят като такъв? Или според теб като кажеш на някой аз съм велик, той е ДЛЪЖЕН да приеме думите ти като постулат без никакво доказателство за тях? Това е все едно аз да отида и да повтарям на всички как съм един от най-добрите китаристи в България, обаче да не посвиря пред никой, и да очаквам да ми повярват?
Много точно си забелязал, НО АКО ИМАШ (в което силно се надявам) някакви магически заложби, щеше да занеш, че от време на време маговете (в случая говорим за това) ги тресе мания за величие, която при мен малко е по-засилена, с оглед на това че малко астрологичните ми аспекти за МНОГО изразителни по отношение на лидерство, успех, магически заложби.... Повярай ми Айк, мъча се да се увладявам и да не звуча непрестанно така, както си ме описал, но се надявам с времето да се усъвършенствам още, в тази насока (да бъда по-сдържан в самооценките си).


ludvig: wizard нима хората пишещи тук се обявяват за квалитети и почват да работят за пари ? явно някои хора не си губят времето в четене на книги и лутане като мен а имат добър бизнес нюх :)) Защо тогава ти като познаваш всички магове пишещи и наи вече можещи практици във форума не ги оповестиш публично за да не трошат хората пари за псевдо магове а да се обръщат директно към тях пък които иска да вземе пари :))
обявено така че само ти и още двама трима на които споменаваш имената са можещи и довършващи нещата навява за нелоялна конкуренция :)) сдружение (картел) не намеквам нищо само казвам какви мисли ми идват в главата като чета написаното Смятам че обявяването на каквито и да е магове било то самозванци или професионалисти в саита ще е добро дошло за потребителите нуждаещи се от помощ


ФОРУМА е създаен с ясната цел - дава се място на тези, които имат знания, опит и искат да помагат по някакъв начин, да има къде да го правят! Както и за такива, които искат да се научат на това "що е Магия" и в последствие да решат да практикуват.
АКО ИМАШЕ И ДРУГИ (способни), освен тези, които бях спомена по-горе и тези които съм премълчал, МНОГО БИХ СЕ РАДВАЛ, ако поне бяха написали едни два АНОНИМНИ реда, от които да си направим извода, че наистина са "квалитети", а не само анонимни души помпани от своите учиници...

Питам се едно - КАК ЗА 5 ГОДИНИ поне един, различен от тези, които вече познавам лично (или задочно), не се появи на страниците на форума и да заяви: "Аз съм вещ (вещер), практикувам (магия) и имам достатъчно опит (и резултати), които да ТИ (ми) покажат, че ИМА И ДРУГИ магове/вещери в България....

.... още съм в очакване на това Събитие, но никога не е късно ....
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот ludvig » 26 Авг 2009, 17:11

po горе сам казваш че не е добре ти сам да говориш за своите резултати Може би тези знаещи и можещи хора седят в сянка и не обичат да говорят за себе си и за резултати (не ги е треснала грандомания и мания за величие )че да се хвалят а тихомълком помагат с каквото могат или пишат на лични Пак казвам дали ще се огласи някои някъде си като еди какъв си или ще предпочете да замълчи е въпрос на гледна точка ,ниво а може би и на интерес
Аватар
ludvig
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 107
Регистриран на: 04 Май 2008, 12:56

Мнениеот degagement » 26 Авг 2009, 19:27

Абе чудя се - АКО ХОДИТЕ ДА ВИ ОБУчАВАТ НЯКЪДЕ НА МАГИЯ, НЕ ВИ ЛИ УчАТ, чЕ ТРЯБВА ДА ИМАТЕ РЕСПЕКТ ОТ ТЕЗИ МАГОВЕ, КОИТО СА С МНОГО ПО-ГОЛЯМ ОПИТ И ЗНАНИЯ ОТ ВАшИТЕ???
Не Ви ли учат, че само едно лошо намерение, една лоша мисъл по-техен адрес и сте.... пътници (меко казано).


Е на това не мога да се сдържа просто.

Адепт в магията никога не би се карал така с хора, които не смята поне за равни. Доста хора са ми помагали да развия малкото, което знам. Никога не са ми давали такива предупреждения, но те се подразбират.

Уизард, само поради това колко си разпален по тази тема, не смятам че имаш кой знае какви знания в магията. Може и да имаш хора зад теб, но моето мнение е, че ти самият едва ли можеш много. Никой с твоето себеовладяване не би могъл да е наистина адепт.
(което говори и че на мен ми липсва каквото и да било себеовладяване, несдържайки се да критикувам админа....)
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот degagement » 26 Авг 2009, 19:39

Забравих да поясня:
Не взимам ничия страна. Познавам само част от участващите, а с техните способности не съм запозната, нито съм им ставала свидетел. Т.е. и да взема нечия страна ще е глупаво.

Просто не издържах на предизвикателството на Уизард... icon_flowerface
ама, уизи, плс, ако ще ме правиш пътник, нека да си сам, ако обичаш, признавам, че повече от един ще ми дойде множко
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот degagement » 26 Авг 2009, 20:31

А сега сериозно над самата тема:

Как да разпознаем менте магьосник в МГ (или където и да било другаде, принципите са си все тези)?

Първо, хората винаги обръщаме внимание на онзи, който ни казва онова, което искаме да чуем.
Т.е. ако ви кажа онова, което ако чуете ще ми дадете парички, то вие ще го направите (ще ми дадете парици).
(търсех си работа през интернет, за да мога да пътувам... замислям се)

Какво искате да чуете?
Ами това, че ще ви се свърши работа, че всичко ще е наред, как "маг"-а с който комуникирате знае какво ли не....
А и българина си мисли, че с пари всичко става.

Най-интересното е, че ако попаднете на човек, който ще ви даде готова рецепта, без да иска нищо в замяна, дори няма да поиска да знае какво е ставало и защо, ще го подминете като макла гара.... хората се лепим на лъскавите опаковки.

Ами това е една от тайните - човек, който има способностите да ви помогне, определено няма да си сложи лъскава опаковка. Ама не защото не знае какво би трябвало да чуете, за да отворите кесията, а защото хич не му пука. Не му пука дори дали изобщо ще му обърнете внимание.

Колкото и да рискувам бан, ще си го кажа - способен маг никога няма да спори разпалено по форумите.
От личен опит мога да кажа, че хората около мен, които наистина са знаели нещо, действат така: влизат в някоя тема, пишат си поста и после забравят. Независимо кой и как ги критикува или как ги хвали. Пишат само и единствено когато имат да споделят нещо полезно. Не говоря за онези, които просто дават линк или копират някакво инфо, а за хора, които споделят нещо лично преживяно или открито. Най-тъпото в случая е, че за някой непрактик (какъвто би търсил помощ от магьосник или би платил за магия - иначе сам ще си направи магията) това споделяне на опит или знание ще изглежда като пълна глупост......неприятно, но факт.

и понеже ми звъннаха току-що да ходим да се напием с една тайфа готини ненормалници, няма да довърша.
ако намеря време тези дни да си включа компа вкъщи вечер (че от работа МГ не ми се отваря - антивирусната ни го регистрира като потенциално опасен сайт, ако уизард знае що е "сайт адвайзор" на макафи и разбере как да премахне това досадно регистриране на сайта като опасен, обещавам да не го критикувам чак толкова много когато нещо ме загъделичка... честна магьосническа) може да довърша
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот Enforcer » 28 Авг 2009, 09:53

Enforcer написа:
Wizard написа:
Lord Voldemor написа:Аз само ще кажа,Уизард,че не можеш да познаваш Всички истински магове(аз например съм учил при един НЕВЕРОЯТЕН АДЕПТ,дето със сигурност не го знаеш като такъв(въпреки,че е публична фигура в БГ)и всепризнат в областта си,което му е донесло съвсем заслужено всички замни блага-семейство,изумително здраве,слава,директорски пост и пр.Иначе не взимам отношение относно способностите на изброените от теб хора,сигурно е така,но има немалко хора,които не само,че не ги знаеш,но те не искат да ги знаят(н-р 3-ят ми учител имаше толкова нулево излъчване,че изглеждаше направо невзрачен)докато не реши да се разкрие.



Не те познавам, защото си се скрил зад анонимността на един обикновен ник!!!
НИКОЙ не може да си прави изводи за това колко е способен, САМО от няколко поуста направени във форума.

ЗАБЕЛЕЖЕТЕ, уважаеми потребители, че в MagicGateBg.com форума ИМА потребители с по НЯКОЛКО регистрирани ника и ги ползват, за да създадат ЛЪЖЛИВО впечатление за себе си!!!
Това, което Лорд, не знам си кой е написал по-горе (както и този заплашения, мЛъЧЕЗАР), е едно много хубаво доказателство, за това което Ви говоря...
НЯКОЙ ме бил УЧИЛ на магия - кой е той бе приятел, някой факир паднал от небето... и ТО В БЪЛГАРИЯ.... Няма такова нещо - ИМА НЯКОЛКО хора способни ДА ПРАКТИКУВАТ И ОБУЧАВАТ едновремено в магия хора! КОИ са те ще ме попитате: АЗ съм единия, то е ясно :wink:, няма и лошо да го кажа, а съм го доказвал НЕ С ЛюБОВНИ МАГИИ, което е по-трудно за изпълнение... Има и други освен мен, както казах, но това ще е реклама, а рекламата струва пари, защото носи пари! Обяснявам го на ограничени хора, които се питат, ЗАЩО Wizard взима пари. Но нека не се разкриваме толкова много, че определено ще има след време и хора, които ще вземат да копират не само сайта и ритуалите от МГ, но и визитната ми картичка на магьосник..., няма да се очудя много от това!

Думи е добре да се говорят, НО И ДА СЕ ДОКАЗВАТ, ако могат да го направят... иначе сме само като бабите от Женския Пазар... :wink: - нали така Лорде?




Хмммм. Лошо няма да се взимат пари но трябва нещо да се върши срещу тях. Ако вземеш на някой пари и не свършиш нищо най-малкото губиш познат.



damnameneus написа:Здравейте,
много интересна тема...Първо искам да кажа, че по повода Блот с мен говори едно момче на което Блот и приятели взели 200 лв за някакви любовни истории и как имал демони или някакви подобни глупости. Не нападам никой, защото всеки има правото да разполага със знанията си по своя преценка, стига разбира се да има такива, не знам знанията на Блот какви са, не е и моя работа, но знанията и на другите цитирани като знаещи са също субективна преценка и лично мнение...ако се нареждам с Ели Карим, не благодаря, не желая да съм нито от знаещи, нито от можещи, за останалите споменати знаещи, да знаят, да могат, това не означава, че трябва да им давате пари, това не означава, че ще ви помогнат, това не означава, че някой може да ви помогне въобще...това обаче не означава и че като отидете на лекар ще му платите само ако оздравеете, така че правете си сметка и си слушайте главата, виновни са винаги и двете страни и невежеството не е оправдание, нито пък позицията на силния е такова...

Всъщност виновен е този, който е дал парите. Понеже е бил достатъчно глупав. В случая най-справедливо е този, който не е свършил нищо да получи равна на взетите пари вреда. Не говорим за пари а за принципи .. Вземеш ли пари ти се обвързваш. Недосегаеми хора няма на този свят. Има начини да се научи от къде пише определен човек. В интернет анонимноста е нещо доста относително. Сравнението с лекар не ми се струва правилно. По-правилно нещо като майстор. Ако аз имам проблем с телевизора и платя на майстор ще чакам да направи нещо. Ако не направи нищо ще отида при друг майстор но след като ми го оправят ще накажа предишния.

Да допълня нещо, понеже няма едит. Автентичните да ги наречем spellcasters ще ви поискат ваша снимка, дата на раждане, снимка и/или нещо с днк от жертвата (ако ще се влияе на друг) и пр.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Moerin_Elf » 28 Авг 2009, 11:48

Е***и ферманите laughing1
Как да ги разпознаем ментичките? Ами ако сме .....ъъъъ от простолюдието и не можем ? Към кого да се обърнем за съвет? (ПРИМЕРНО)
Е стига де ,о земни и смъртни създания ,които ходите по земята и ходите със своите два (три) крака.
Както се казва "Живота си е твой,прави с него каквото си искаш докато все още го имаш."
Нима не знаете ,о създания човешки -братя и сестри земни,че всяко нещо си има цена ?
Щом някой е шарлатанин или мента без бандерол ,съответно всяко негово действие след това се заплаща.
Все пак в края на краищата всеки си получава това ,което е заслужил.
Дядо Мраз винаги успява да определи ,кое дете ще получи подарък или ще получи въглен.

И вече малко по-сериозно казано...Имам едно послание за Всички Вас:Каквото и да правите,каквито и да бъдете ...не губете връзка със Земята.Не забравяйте кои сте и от къде идвате.


П.П.Сега очаквам или подминаване да "мнението" ми,или нападка от типа-"Стига спамиш ,не се бутай къде не ти е работа.Нямаш годините,образованието,калибъра.",или и аз не знам:)
icon_flowerface
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15

Мнениеот valko » 28 Авг 2009, 15:38

Moerin_Elf написа:Щом някой е шарлатанин или мента без бандерол ,съответно всяко негово действие след това се заплаща.


по добре да плати с пари отколкото да ги спести и да плати със здраве.
Целунете ми чакрата!
Аватар
valko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 97
Регистриран на: 18 Апр 2009, 08:29

Мнениеот Kaiowass » 28 Авг 2009, 21:26

Wizard , очуди ме отговорът ти, очаквах да продължаваш да обясняваш колко си велик и такива. Поне осъзнаваш.
Относно това защо никой не се е появил да ти каже, че е вещ и така и така. Според мен, наистина вещите и силни хора не търсят признание от когото и да е било и ако видят, че някой се хвали и обснява, че е много могъщ, най-много да се изсмеят пред монитора и да продължат да се забавляват, защото надали им дреме какво мисли Wizard от Magic Gate за техните способности.
Относно болеста (както казва фил хайн) за величие, дори съм чест свидетел на завладяни от нея...
Kaiowass
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 25 Авг 2008, 07:55

Мнениеот Enforcer » 30 Авг 2009, 17:36

За всички пострадали от магове менте. Нека ми пишат на лична. Мисля да уредя нещо по въпроса.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Nemezius » 30 Авг 2009, 20:20

А аз се чудя за какво пак бях намесен в темата... да, посочил съм евентуално използване на подобни теми за коренно различни цели(да, и аз съм се възползвал от това по различни форуми), но да съм посочвал имена или със сигурност какво става?! Аваланс, малко си сбъркал целта на поста ми, но какво да се прави- всички сме хора.
Май най-добре ще да е да се затвори поне временно темата
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Wizard » 01 Сеп 2009, 14:12

Нямам намерение да превръщам темата в спор, затова казвам, че НЕ споря разпалено, а търся истината или поне искам да се разбере от хората, които биха имали нужда от магическа помощ, да бъдат ВНИМАТЕЛНИ и да ПРЕЦЕНЯВАТ дали един непознат ник от форума, СЪЩЕСТВУВАЩ от НЯКОЛКО месеца например, може да бъде в състояние да им помогне наистина. Или както се е получило с един потребител от форума - да плати на БЛОТ - сума, която не е реална и освен това да търси помощ имено от него!?!! Имал БЛОТ приятели, които щели да помогнат...!!!! Абе хора, мислете малко преди да си давате парите така. Магията си има закони и правила, които НЕ СЕ ПОДЧИНЯВАТ на законите и правилата на шарлатаните!!!

А колкото до мен - знаете ме - НЕ МЕ ТЪРСЕТЕ ЗА ПОМОЩ ЗА МАЛОВАЖНИ НЕЩА!!! Просто не са ми интересни.



degagement написа:Колкото и да рискувам бан, ще си го кажа - способен маг никога няма да спори разпалено по форумите.
От личен опит мога да кажа, че хората около мен, които наистина са знаели нещо, действат така: влизат в някоя тема, пишат си поста и после забравят. Независимо кой и как ги критикува или как ги хвали. Пишат само и единствено когато имат да споделят нещо полезно. Не говоря за онези, които просто дават линк или копират някакво инфо, а за хора, които споделят нещо лично преживяно или открито. Най-тъпото в случая е, че за някой непрактик (какъвто би търсил помощ от магьосник или би платил за магия - иначе сам ще си направи магията) това споделяне на опит или знание ще изглежда като пълна глупост......неприятно, но факт.



Ако ти изглежда така, като че ли споря разпалено "по форумите" - много грешиш :wink:
Странно, защо казваш хората около теб "знаели нещо"...? Определено аз БИХ ИСКАЛ да срещна хора, които НАИСТИНА ЗНАЯТ и МОГАТ и са различни от тези, които ВЕЧЕ ПОЗНАВАМ - това е и една от целите на форума, затова съществува MagicGateBg толкова години. Е, все още съм в очакване.... Дори и от тези, които: "влизат в някоя тема, пишат си поста и после забравят. Независимо кой и как ги критикува или как ги хвали. Пишат само и единствено когато имат да споделят нещо полезно." А после какво става с тях, започват работа като секретарки или общи работници ли? :roll:


Aik написа:Wizard , очуди ме отговорът ти, очаквах да продължаваш да обясняваш колко си велик и такива. Поне осъзнаваш.
Относно това защо никой не се е появил да ти каже, че е вещ и така и така. Според мен, наистина вещите и силни хора не търсят признание от когото и да е било и ако видят, че някой се хвали и обснява, че е много могъщ, най-много да се изсмеят пред монитора и да продължат да се забавляват, защото надали им дреме какво мисли Wizard от Magic Gate за техните способности.
Относно болеста (както казва фил хайн) за величие, дори съм чест свидетел на завладяни от нея...



Не искам да прозвучава това като оправдание, но ЩОМ СИ НАЯСНО с "болестта, според ФилХайн", значи можеш да ми влезеш в положението и да се опиташ да ме разбереш, защо от време на време изпадам в такова състояние :wink: .
Лично аз изобщо не се интересувам от чуждото мнение, относно моето "он-лайн поведение"! Гледам нещата във форума и сайта да са наред, а от там на сетне - всеки има право да се изразява, според това какви норми на поведение е възприел, както и това да НЕ е в разрез с правилата на форума!


Enforcer написа:За всички пострадали от магове менте. Нека ми пишат на лична. Мисля да уредя нещо по въпроса.


Добре е Enforcer, това да го уредим он-лайн, а не на лични, защото ако ще помагаме, то да го правим за всички, а НЕ АНОНИМНО на лични. Лично мое мнение!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Enforcer » 01 Сеп 2009, 15:30

Wizard написа:
Enforcer написа:За всички пострадали от магове менте. Нека ми пишат на лична. Мисля да уредя нещо по въпроса.


Добре е Enforcer, това да го уредим он-лайн, а не на лични, защото ако ще помагаме, то да го правим за всички, а НЕ АНОНИМНО на лични. Лично мое мнение!

Спокойно. Всичко ще бъде публично. Освен всичко друго ще им посветя и цял сайт - бонус. Просто ще ми е необходимо време да събера материал. Освен всичко ще има снимки, адреси на момците и на кой колко пари са взели. По желание ще пише и име. Всичко ще е съгласувано с потърпевшите. Аз съм човек търпелив.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Wizard » 07 Сеп 2009, 17:43

ПРОДЪЛЖАВАМЕ да показваме наяве, тези "МАГОВЕ", които злоупотребяват с ДОВЕРИЕТО и ЗАТРУДНЕНОТО положение на потребители търсещи помощ във форума на MagicGateBg!

Този път от храсталака с псевдо/маговете изкочи zaek :) Няма лошо да се предлага помощ, НО ако това е от някой от споменатите в началото на темата потребители на форума! Тях ги познавам лично! и гарантирам за помоща им! Дали обаче все пак ще има резулатат, това вече зависи и от НОВОТО НА КОЕТО ТЕ СЕ НАМИРАТ, не е достатъчно само това, че съм споменал например имената на Немезиус, Райн, Дамнеменеус или ЕлиКарим. Друг е въпросът и дали те ще искат да Ви помогнат!

По-важното е, че има хора, които продължават на Лични Балежки да ПРИКАНВАТ МИЛО И ДРАГО хора от форума и да им "помагат". zaek е все още учеща се и НЕ БИ МОГЛА да помогне на друг, ако не може сама да помага на себе си. Предполагам, че и тя ИМА "невидими приятели", които ще помогнат на съответния потребител... :wink: Ето вижте това за сравнение!
Нямам нищо лично против zaek, но това е просто изнасилване на форума и членовете му...

Предполагам, че след тази тема ще създам друга тема с нещо като - "КРЕДИТ НА ДОВЕРИЕ" на маговете ползващи форума и способностите им да помагат с магически ритуали!
Ако някой се пита КАК точно мога да разбера дали един маг е със знания и умения - то все едно да кажа на някой да се качи на велосипед и да му кажа да го подкара... просто е :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Enforcer » 07 Сеп 2009, 17:54

Wizard написа:ПРОДЪЛЖАВАМЕ да показваме наяве, тези "МАГОВЕ", които злоупотребяват с ДОВЕРИЕТО и ЗАТРУДНЕНОТО положение на потребители търсещи помощ във форума на MagicGateBg!

Този път от храсталака с псевдо/маговете изкочи zaek :) Няма лошо да се предлага помощ, НО ако това е от някой от споменатите в началото на темата потребители на форума! Тях ги познавам лично! и гарантирам за помоща им! Дали обаче все пак ще има резулатат, това вече зависи и от НОВОТО НА КОЕТО ТЕ СЕ НАМИРАТ, не е достатъчно само това, че съм споменал например имената на Немезиус, Райн, Дамнеменеус или ЕлиКарим. Друг е въпросът и дали те ще искат да Ви помогнат!

По-важното е, че има хора, които продължават на Лични Балежки да ПРИКАНВАТ МИЛО И ДРАГО хора от форума и да им "помагат". zaek е все още учеща се и НЕ БИ МОГЛА да помогне на друг, ако не може сама да помага на себе си. Предполагам, че и тя ИМА "невидими приятели", които ще помогнат на съответния потребител... :wink: Ето вижте това за сравнение!
Нямам нищо лично против zaek, но това е просто изнасилване на форума и членовете му...

Предполагам, че след тази тема ще създам друга тема с нещо като - "КРЕДИТ НА ДОВЕРИЕ" на маговете ползващи форума и способностите им да помагат с магически ритуали!
Ако някой се пита КАК точно мога да разбера дали един маг е със знания и умения - то все едно да кажа на някой да се качи на велосипед и да му кажа да го подкара... просто е :wink:

Чакай сега. Нещо не разбирам. Проблем е, че съм и казал, че ще и пратя рецептата за маслото ли?
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Wizard » 07 Сеп 2009, 18:00

Enforcer написа:Чакай сега. Нещо не разбирам. Проблем е, че съм и казал, че ще и пратя рецептата за маслото ли?


Не, Enforcer, става дума за това, че на Лична Бележка предлага магическа помощ на потребители от МГ форума...
Вероятно го прави и по други форуми, не знам, само казвам какво става тук в MagicGateBg!

И КАКВА Е СХЕМАТА - най-вероятно, да не кажа сигурно! - се обявява тук някакъв проблем, от нейно име и понеже се ползва с някакво доверие тук във форума, си ПОЗВОЛЯВА да иска помощ от нас, "малко по-опитните от нея" :wink: и след това, след като е ПОЛУЧИЛА ОТ НАС СЪОТВЕТНИЯ РИТУАЛ, го предлага на потребителя в нужда....
Много семпло и елементарно, НО ТОВА НЯМА ДА ПОДЕЙСТВА, трябва да Ви е ясно като бял ден :)
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

ПредишнаСледваща

Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 10 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 10 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта