ходжа

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот alekssi » 12 Фев 2010, 00:45

Около паметника Левски в Софиа имало ходжа.Ниакои знаели повече за него и дали е добър.Името му е Ахмед.
Аватар
alekssi
 
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Мар 2006, 22:39
Местоположение: sofia

Мнениеот Arni » 22 Фев 2010, 14:16

Здравей,
Познавам въпросното лице,което незнам защо се нарича ходжа,защото той си е ЧЕРЕН МАГЬОСНИК par excellence.Случайно попаднах при него,като се подведох по лъжлива реклама, тъй като имах направени доста черни магии ,както се оказа в последствие, положението ми беше доста сериозно.Този МРЪСНИК ,тъй като нещата трябва да се наричат с истинските им имена,след като направи съответните проверки в Корана по имената е разбрал, че аз съм жертвата,която атакува от доста време и за да финализира нещата ми направи нова черна магия.Всичко това под благовидния претекст,че ми изчиства магията,за което му заплатих.Това,което той направи беше бележка с арабски текст с указание да направя вода и да пръскам жилището си 10 дни и после бележката да я изсуша и оставя в къщи.След всичко това едва не преминах в отвъдното.Бележката беше прочетена от човек,който владее арабски и стана ясно,че той е авторът на всичките злини,които ми бяха причинени в последните години,които и аз не знам как не ме изпратиха в другия свят.Една наистина ужасяваща история и доказателство за това,че има висша сила,която е над всичко.Искам да добавя,че името му е Ахмед "ходжа" и е от Ракитово,но идва 4 дни в седмицата в София - на ул."Чаталджа"в едно мазе.На никого не пожелавам да попадне под неговото влияние.Надявам се скоро да получи заслужено възмездие.
Аватар
Arni
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Юли 2008, 21:58


Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта