Поредният пример за безочливост

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот rain » 19 Юни 2010, 17:51

Ще ме прощавате уважаеми автори от сайта chudesa.net, но да ми крадете нагло материал, който
съм публикувал пет дена преди това в този форум е проява на крайно безочие.
http://chudesa.net/mag-jivin-talismanit ... arikatite/

Снимката не е моя, нито имам някакви права върху нея, но далеч не смятам да си трая и да гледам
как някакви гладни драскачи си пишат некадърните жълтини на гърба на чуждия труд. Да не говоря
и за самото посмешище на статия с молоумни твърдения. Не знам защо ме гложди странното чувство,
че само това чакате, уж невинно и прикрито да използате чужди материали за крайно посредствения
си сайт, но това няма да ви направи нито по-оригинални, нито по-интересни, а само затвърждава
некадърността ви.

Благодаря ви за очевидно голямото внимание към нашия форум и понеже не ми убегна от поглед,
нека коментирам и друг продукт на вашата творческа импотентност и осакатено познание:

http://chudesa.net/vudu-magii-zalivat-internet/

А, тук е и въпросният ритуал постван преди достa време:
viewtopic.php?f=24&t=3408

Това е всичко друго но не и вуду, ритуалът е руски и няма нищо общо с него. Поне като си търсите
материал за пошлите статии направете си труда да се осведомите и да представяте нещата каквито
са, а не изопачено. Но по-скоро Слънцето ще изгрее от запад.

В заключение не мога да подмина и тази безумна глупост:
http://chudesa.net/koya-e-pevicata-omag ... na-prilep/

Крилото от прилеп се използва като талисман и в ритуали за любов, а дори и като афродизиак, но кафе
пълно с крила от прилеп е поредната проява на пълна дезинформираност и некомпетентност на творците
на такива писания. Да не говорим пък за горката Тони Димитрова, питам се дали тя самата знае как са я
спрегнали в извършването на подобни деяния.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот Nemezius » 20 Юни 2010, 22:59

Колега, че това не е нищо ново- поредните учени-недоучени драскачи, които дори не могат да си проверят източниците и за които всичко скукла е вуду(пак добре, че не го представят за худу, че тогава кашата става хептен рядка боза). Особено пък това за прилепово крило в кафето... най-много да стане както преди няколко години имаше бум на менструална кръв в кафето на желания- ама кой да обясни, че не е просто като да си изцедят няколко капки кръв от тампоните и да ги сипят там, ами си има подготовка и обред...
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот rain » 21 Юни 2010, 17:50

Да, определено през известно време се редуват някакви бумове на окултни чудеса и помади,
менструална кръв, сега крило от прилеп, утре ще е кокоши крак. По-лошото е, че никой не си
прави труда да се информира кое какво и защо е, а вярва на пълни глупости от жълти издания.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот Cath » 22 Юни 2010, 07:16

Защото е по-лесно,. момчета! Хората не искат просто да правят магии, те искат някакъв метод, който ще им внуши, че всичко е в техни ръце. Всъщност в повечето случаи това си е така, но трябва да се предприеме нещо, а не да се стои вкъщи и да се правят неправилни и половинчати обреди с неясно съдържание.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София


Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта