Rain, благодарности!!!

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Melek » 16 Юли 2010, 17:21

Здравейте, всички.
Няма да навлизам в подробности, но последната 2010 г. се оказа кошмарна за мен. Поради тази причина отидох при една прехвалена гадателка, която ми каза, че имам направена магия. Естествено се уплаших.
Наистина ми се случиха доста лоши неща. Но най-силно може би ме шокираше отношението на хората около мен - близки и не толкова. Непрекъснато срещах неразбиране. Питах за съвет, а получавах критики, на моменти дори - насмешки ... Започвах да си мисля, че проблема е в мен.
Реших се и писах във форума. Честно да си кажа очаквах "нов шамар" - гадно отношение, насмешка, упрек ...
Но ... изненада - получих няколко наистина невероятни отговора от Rain. Отговори от мислещ ЧОВЕК /нарочно го изписвам с главни букви, за да подчертая думата/. Наистина ми помогна, но не с ритуал, който ми предложи /просто не го направи/. Помогна ми да разбера, че все оше съществуват такива хора - готови да почувстват проблемите на другите и да подадат ръка в подходящ момент. А за него/нея аз бях просто една непозната ...
Наскоро отново изпаднах в кофти ситуация и помолих за съвет, отговора на Rain не закъсня ...
Искам оттук да БЛАГОДАРЯ на Rain!
Да благодаря на форума, че Ви има.
Аватар
Melek
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Юни 2010, 20:01

Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 25 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 25 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта