БЛАГОТВОРИТЕЛНА КАСА на MagicGateBg.com

Специално място за теми, които смятате, че трябва да бъдат изтривани. Може да премествате и теми, които мислите, че временно трябва да бъдат заключени.

Мнениеот sidnikam » 19 Окт 2009, 15:59

icon_flowerface Аз съм съгласна с касата но не и с sms-четата.Живея в чужбина и ако ви го пратя какво ще вземете.........Или даваш или не даваш.Аз съм нова но това не ми пречи да дам лептата си.Доста неща научих от този сайт и съм благодарна....Въпреки че добрите в тази сфера се броят на пръсти в този сайт мога да заявя че дори и малко да са си знаят от работата.Знам че има и хора които са вътре само за да събират материал icon_angel И друго само като отворя сайт на който ми цъфне 1.2;1.4 лв.sms=че го затварям...Така че от мен парите ги имаш.Що се отнася до картите не работя с тях.Имам куриер на който ще си му платя за услугата само трябва да се вземе от офиса му...в България.Има офиси в големите градове.
Аватар
sidnikam
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 17 Сеп 2009, 07:20

Мнениеот ultramarin » 21 Окт 2009, 07:41

И квооо стана то? има ли, нема ли некви движения потая каса? или още сме на нулата?
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот Wizard » 21 Окт 2009, 23:45

Вече Има внесени суми!
За сега няма да ги обявявам. Ще изчакам да се понасъберат малко и тогава ще ги обявя.

Немезиус бе един от първите ни дарители, има още няколко потребители/приятели на МГ, които са дарили пари в Благотворителната ни каса. Все още чакам да ми изпратят на ЛС бележка дали искат да бъдат споменат тук във форума като дарители!!!

Относно изпращането на СМС-и, наистина не е много изгодно, защото би се получавало, че Вие ще платите 2.40лв. а към сайта реално ще отиват по около 30-40ст. което си е направо - обир. Затова и май не е много удачен вариат да се търси финансиране от този тип!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Libra Lia » 16 Дек 2009, 04:07

Съвсем от скоро съм във форума и може би отговарям с малко закъснение .За което моля за извинение.
Очаквах да има повече мнения на потребители като мен ,но уви .Дано поне повечето разберат ,че ВИЕ отново поемате на плещите си тяхното бреме и тези пари ще ги,, освободят ,, да заплатят по друг начин ...както и да е ,тук пищещите са наясно.
Пиша за себе си-досега съм дала маса пари неусетно за разни книжки от които пресятата информация е съвсем малко ,от някой като вас съм получила много насоки и техники и точни обяснения които ми спестиха лутането,но така остава човек с чувство на задълженост ,а знанията ми недотам достатъчни .
Идеята е прекрасна ,не мисля ,че ще е трудно на търсещият знания да отдели всеки месец по 10 лв .
Предложението ми е ,ако е възможно да се направи абонамент за обучение на желаещите в секция със специален достъп ....
Благодаря ВИ ,че ви има icon_flowerface
Аватар
Libra Lia
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 16 Ное 2009, 04:57
Местоположение: БГ

Мнениеот ultramarin » 16 Дек 2009, 08:16

ще е трудно на търсещият знания да отдели всеки месец по 10 лв .
Либра, тук не става да цакаме хората за кинти ежемесечно! Става дума за това, че Уизард сам плаща всичко, и се роди идеята да му помогнем... с някакви минимални суми...

...един път 10 лв от теб, един път 15 от иванчо, два пти по 5 от марийка, пешко като земе е13та заплата ще дари 30-тачка... и капка по капка ще се покрие всичко, че и за едно черпене ще остане(въпреки че ме съмнява)!

Вече Има внесени суми!
За сега няма да ги обявявам. Ще изчакам да се понасъберат малко и тогава ще ги обявя.
Уизард, колко още? Два месеца си е време... Лично аз при това положение ще призова хората да НЕ пращат пари... и аз нямам намерение да го правя повече... щото може и 100, може и 1000, а може и само 10 лв да са събрани досега, но всичко е под юргана - невидимо! За да има смисъл от подобни ДАРЕНИЯ, за да имаме успешна "каса", трябва да има и ясна актуална информация какво има в нея...
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот Libra Lia » 16 Дек 2009, 13:55

Голяма резачка си .Ясно е ,че не става въпрос за цакане .Но не може да бъдем и само консуматори .
Аватар
Libra Lia
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 16 Ное 2009, 04:57
Местоположение: БГ

Мнениеот Wizard » 17 Дек 2009, 23:21

ultramarin написа:Уизард, колко още? Два месеца си е време... Лично аз при това положение ще призова хората да НЕ пращат пари... и аз нямам намерение да го правя повече... щото може и 100, може и 1000, а може и само 10 лв да са събрани досега, но всичко е под юргана - невидимо! За да има смисъл от подобни ДАРЕНИЯ, за да имаме успешна "каса", трябва да има и ясна актуална информация какво има в нея...


Има събрани до момента към 300лв.! Казвам "към" , защото има и суми в евро, които трябва да се приравняват към курса на лева. Затова грубо казвам има събрани триста лева! Благодаря на всички, които дариха пари в касата на МГ! Вярвам, че дарителите са постигнали целите, които са имали... :wink:
Това е, БЛАГОТВОРИТЕЛНА КАСА на MagicGateBg.com продължава да очаква даренията Ви!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот salamandera » 31 Яну 2010, 20:12

МагНаско написа:Ще си позволя да дам и аз едно предложение помощ под формата на SMS действително малко е ако един смс струва 2.40лв в касата ще влизат между 0.90 и 1.20 но пак е нещо а е и доста по удобно. Ако идеята ви допадне мога да помогна в осъществяването и .


Тази версия ми допада повече от банката , но каквото и да се реши ще хвърля някой лев. Приятелството си е приятелство , сиренето е с пари !
Слава на светлината !
Аватар
salamandera
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Яну 2010, 23:41
Местоположение: Варна

Мнениеот Wizard » 27 Фев 2010, 18:54

До момента има наличност от 320лв. в Благотворителната каса на МГ!

Днес бе платена годишната такса за хостване на сайта magicgatebg.com, която възлиза на 94лв.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот MaurDragon » 10 Дек 2010, 22:42

Аз също съм съгласна с благотворителната идея...,както и с тази относно анонимността...
Определено трябва да се измислят няколко начина за парични преводи... Мрън!
Witch is magic
Аватар
MaurDragon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 45
Регистриран на: 08 Дек 2010, 10:47

Мнениеот Nemezius » 11 Дек 2010, 00:02

MaurDragon написа:Аз също съм съгласна с благотворителната идея...,както и с тази относно анонимността...
Определено трябва да се измислят няколко начина за парични преводи... Мрън!


Моля, прегледайте темата и информацията по въпроса- на информационната страница са дадени всички необходими данни за банков превод: IBAN, BIC/SWIFT и Титуляр. Също така са дадени опции за извършване на същото през PayPal и ePay.bg- нима са необходими други, сигурни начини? Ако имате идеи, предполагам администрацията ще ги разгледа и обсъди на драго сърце.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Wizard » 11 Дек 2010, 02:42

Отдавна не съм ъпдейтвал тази страница. Инициативата се прие много радушно и като гледам все още е така, но за съжаление са само думи. До момента не са постъпили никакви средства от последния път, преди няколко месеца!
Аз ви казах и преди, че с тези пари ще финансира САМО MagicGateBg.com и неговите потребители. Нямам против да се организират срещи и на тези срещи да се консумират част от събраните в Касата средства. Но така е - душа българска, не сме много по благотворителността... Както и да е. Искам да благодаря на тези, които все пак дариха по нещо и както изглежда през март 2011г. предстои ново плащане за домеин и хостване на сайта. За слеващата година поне средства ще има.

За начините на плащане и вид дарения това го оставам без коментар! Само ще кажа, че които ИСКА да дари, той ще си намери начин как да го направи!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот EliKarim » 12 Фев 2011, 19:14

Темата е доста стара, но... все пак да попитам - какво стана с развитието на идеята?
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Wizard » 14 Фев 2011, 16:16

Тази тема е отворена и ще бъде винаги актуална! Всеки и по всяко време е добре дошъл, относно дарения за magicgatebg!
До момента в касата бяха събрани 226лв. като от тях бяха похарчени 94лв. (м.Февруари2011) за подновяване на хостинга на сайта, или останаха общо 132лв. Другия месец (м.Март2011) предстои ново плащане на домейна, който използваме. Това означава, че за две години напред ще се платят 36лв. или всичко на всичко в Касата на MagiGateBg ще останат точно 96лв.

Приканвам Ви за дарения и за това да съберем средства за това сайта и форума да продължат да съществуват! Не е голяма, според мен, сумата за поддържането на сайта.
Все пак паричните жертви, кото се направят в полза на сайта, при предварително формирано от Вас желание - ще се сбъдне така, както сте си го пожелали! Стига да не вредите на никого!
Късмет на всички Ви!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот darkeyedsoraya » 15 Май 2011, 11:05

Здравейте! :-)
Банковата сметка актуална ли е още, защото виждам, че е от 2009 година?
Поздрави, Галя ( darkeyedsoraya )
Пп: ще ми трябва IBAN и SWIFT
Аватар
darkeyedsoraya
 
Мнения: 8
Регистриран на: 19 Мар 2011, 01:51

Мнениеот Wizard » 18 Май 2011, 11:29

darkeyedsoraya написа:Здравейте! :-)
Банковата сметка актуална ли е още, защото виждам, че е от 2009 година?
Поздрави, Галя ( darkeyedsoraya )
Пп: ще ми трябва IBAN и SWIFT


Привет на всички! Банковата сметка за дарения, както и цялата останала информация, която е необходима за да осъществите дарения е актуална и можете да я ползвате без всякакво притеснение.

От сумата, която последно имахме в Благотворителната каса, беше платена услугата за хоставенето на сайта (за една година), както и таксата за ползването на домейна magicgatebg.com за следващите две години. Всичко на всичко в момента в касата ни има точно 96.00 лева.
Моля за вашата благотворителност, отново да съберем средства за поддържането на сайта/форума на MagicGatebg.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Trismegist » 20 Дек 2011, 22:01

Мисля. че по-долните данни са необходими и тук, за да спестят търсенето.

БАНКОВА СМЕТКА ЗА ДАРЕНИЯ
В ПОЛЗА НА MagicGateBg.com
УниКредит Булбанк
Банков код: 4520043213
IBAN: BG22UNCR70004520043213
SWIFT(BIC): UNCRBGSF
Сметката е в български лева. В основание за превода пишете: превод / който иска
нека посочи ника си от форума, за да го обява в сайта.
Титуляр: Венцислав Васев

Който добави - ще му се умножи, а който отнеме, ще му се отнеме и онова което има !
Така е и ако не оценяваме светлината - рискуваме да останем без нея.
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот degagement » 30 Дек 2011, 13:11

Ако собственика на сайта смята, че не може да покрива разходите на сайта, винаги може да го прехвърли на човек, за когото 100 лв на година не са проблем.
Мога да изявя желание да ми дадат сайта когато решат, че не могат да си позволят поддръжката му ;)
Просто защото и без това този тип сайтове не са много... с удоволствие бих опазила един

Уизард? Какво мислиш за предложението просто да дадеш сайта на друг?
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот Trismegist » 31 Дек 2011, 13:39

Не зная но, колкото по-умни ставаме, толкова по-трудно ни е да различаваме истината от лъжата.
Ако почнеме да се лъжеме рискуваме да изпаднем в собствения си капан :) .В опит да манипулираме другите можем сами да се окажем под въздействие !!! И така и става.

Карайте я по-простичко, малките неща имат значение, малките дарителски вноски итн.Само когато се трудим за нещо - ще го оценим.А палячовците, предлагащи подкупи и изкушение трябва да си знаят мястото.
Надявам се, че този форум ще продължава да се отстоява и няма да изоставя истинското си първоначално предназначение.Разбира се за сметка на неговите душмани :) . Надявам се да има качество а не количество и в края на краищата то ще е за доброто дори на онези, които ни мразят !!!
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот Cath » 06 Яну 2012, 17:39

Ще си позволя да коментирам, защото не смятам, че "първоначалното предназначение" на форума е да можем да се обиждаме толкова грозно помежду си. degagement направи съвсем обосновано предложение, на което е редно сам Wizard да отговори. Trismegist, нека не се държим толкова отвратително помежду си!
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към DELETE

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 0 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 0 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта