семинар Силата на сънуването

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот ХЕРМЕС » 09 Мар 2011, 17:55

Здравейте,
до мен достигна информация за семинар на тема Силата на сънуването, който се провежда от Академия Юнити. На http://academy.unity.bg/silatanasynuvaneto.html е описана и програмата на заниманията. Аз съм личност която сънува, понякога всичко е толкова силно и реално като усещания, че ми трябват часове след като съм вече уж в "будно състояние" за да се успокоя и върна в реалността. Като литература познавам написаното от Кастанеда...видях препоръчани книги във форума за които ще си отделя време и ще прочета..та за семинара искам мнение на тези които са по-вещи в занаята от мен- струва ли си според Вас човек да отдели средства и да го посети..програмата толкова ли е наистина уникална както твърдят рекламиращите се и най-вече практически полезно ли ще бъде.
Благодаря
Аватар
ХЕРМЕС
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Мар 2011, 18:33

Мнениеот Raya » 13 Апр 2011, 09:11

Звучи добре, но не мога да ти кажа дали става или не, тъй като не са споменали по какъв начин те учат на всички тези неща. Бонуса от подобни обучения е, че сте група хора, което е много по-различно отколкото сам да се учиш и да практикуваш някакви неща. Общо взето ефекта е доста по-осезаем и силен, отколкото при самопрактикуването на някакви техники, но сам трябва да прецениш дали да участваш или не.
тра-ла-ла...
Аватар
Raya
Модератор
 
Мнения: 96
Регистриран на: 06 Яну 2008, 15:54
Местоположение: Neverland

Мнениеот Arhimikus » 13 Апр 2011, 20:33

Ако някой реши да отиде, нека сподели след това. А самият семинар не е ли в някаква връзка с "Наистина жена"?
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен


Назад към Сънища

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 0 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 0 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта