интересен въпрос

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот kangel » 17 Юни 2011, 09:18

здравейте на всички ,нов съм тук от едно извесно време чета тук за магий т.н. значи искам да питам,толкова много магии има тук писани за връщане на човека който обичате но никой никаде неказа дали са се събрали разделени двойки!от така неречените магии и никои неказа кой прави магии в бг кадето има доказан ефект,ходжа ли има маг ли има?въопще някой зне ли такаъв човек някой ходил ли е? някой на някой помогнал ли е за любовта?сега сигорно ша са обадат кретиците тук и пак ша са заформат едни дълги дискусии.МНОГО МОЛЯ ДА НЕСЕ ПОЧВАТ ДАЛГИТЕ ТЕОРИИ НА МАГИИТЕ ,САМО ИСКАМ ДА РАЗБЕРА ДАЛИ ВЪОПЩЕ НЯКОЙ СИ Е ВЪРНАЛ ЧОВЕКА КОГОТО ОБИЧА.КАК И ПРИ КОЙ?ИЛИ ВСИЧКО Е ИЗМАМА?БЛАГОДАРЯ ПРЕВВАРИТЕЛНО.
Аватар
kangel
 
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Юни 2011, 15:29

Мнениеот hamster » 17 Юни 2011, 09:55

[САМО ИСКАМ ДА РАЗБЕРА ДАЛИ ВЪОПЩЕ НЯКОЙ СИ Е ВЪРНАЛ ЧОВЕКА КОГОТО ОБИЧА*]

да
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот kangel » 17 Юни 2011, 09:59

и как го направи ако смея да попитам?
Аватар
kangel
 
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Юни 2011, 15:29

Мнениеот kangel » 17 Юни 2011, 13:31

е какво стана сега?нали имаше много магии?маи никой несе е сабрал с такова нещо.
Аватар
kangel
 
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Юни 2011, 15:29

Мнениеот hamster » 17 Юни 2011, 16:17

[*и как го направи ако смея да попитам?]
[*е какво стана сега?нали имаше много магии?маи никой несе е сабрал с такова нещо.]
има достатъчно ако знаеш какво искаш
ако искаш да кажеш нещо конкретно кажи иначе това не ти е "Бюро Справки"

ПС:моля модераторите да изтрият темата защото е безмислена
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот kangel » 17 Юни 2011, 16:41

[quote="hamster"][*и как го направи ако смея да попитам?]
[*е какво стана сега?нали имаше много магии?маи никой несе е сабрал с такова нещо.]
има достатъчно ако знаеш какво искаш
ако искаш да кажеш нещо конкретно кажи иначе това не ти е "Бюро Справки"

ПС:моля модераторите да изтрият темата защото е безмислена[/quo хахах както си и знаех ,как данеми е бюро справки... нали хората трябва да знаят каде и при кой се правят и далиЕ някой е сполучил с нещо такова.нали? както казах и помолих да несе задалбочаваме в подробности а САМО КОЙТО Е ОСТАНАЛ ДОВОЛЕН МАГИЯ ИЛИ ХОДЖА ИЛИ МАГ И КОЙТО СИ Е ВЪРНАЛ ЧОВЕКА.ТАКАЧЕ НЕСЕ КАХЪРИ МНОГО ЗА ТЕБ ЯВНО НЕСЕ ОТНАСЯ ТОЗИ ВЪПРОС.
Аватар
kangel
 
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Юни 2011, 15:29

Мнениеот kangel » 17 Юни 2011, 17:58

защо да я трят бе?не е ли достатачно интересен въпроса ми?нека един път завинаги да се разбере има ли няма ли истенски магии като гледам още никой несе е обадил с полужителен отг.ПАК СЕ ПОВТЯРЯМ ДА ПИШАТ САМО ТАКИВА КАДЕТО СА ВИДЯЛИ ЕФЕКТ!!!!!И ПРИ КОЙ...
Аватар
kangel
 
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Юни 2011, 15:29

Мнениеот Lord Njarlathotep » 17 Юни 2011, 20:34

Аз съм имал ефекти... да...
Сега доволен ли си...
Магия има... ако ти не можеш да я почувстваш... си е лично твой проблем...
Можеш да спреш да натрапваш личната си некомпетентност на останалите...
Никой не ти отговаря.. защото не смятат, че си струваш усилието...
Пък на мен винаги ми е било забавно да се занимавам с תולעים като теб...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот hamster » 18 Юни 2011, 05:39

[*Магия има... ако ти не можеш да я почувстваш... си е лично твой проблем...
Можеш да спреш да натрапваш личната си некомпетентност на останалите...
Никой не ти отговаря.. защото не смятат, че си струваш усилието...]
браво лорде
заради такива от време на време се искушавам да пусна някй ритуал с гробище и после да гледам как го отнасят ама не съм такъв злобар
kangel какво точно искаш да постигнеш ако имаш нужда от помощ кажи защото само пълним темите със спам или просто търсиш внимание
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот kangel » 18 Юни 2011, 05:57

сори ако съм ва засегнал,просто ми ми е интересно дали действат защото аз искам да си върна човека ,но при някой ходжа че според мен те най добре ги владеят.нека ако знаете такаъв да споделите.а относно това за гробищата беше мн вулгарно май и годинките са ти малко а? с такива неща ли ше ма заплашваш???ех колко си оборотен само така иначе съм сигорен че си голямо дръвце...
Аватар
kangel
 
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Юни 2011, 15:29

Мнениеот kimbo » 21 Юни 2011, 13:57

От сега мога да ти кажа че с твоето отношение спрямо Магията при теб няма да се получи.

1-во в писането ти долавям нотки на шега и не вярваш истински в Магията.

2-ра Магията, никой няма да ти обясни или каже каквото и да било. Аз ти пиша за да разбереш някой неща и за в бъдеще като имаш въпрос да го зададеш по коректно.

3-то от сега да ти кажа че НИКОЙ Уважаващ себе си Ходжа / Истински такъв не би се наел да извърши подобен Ритуал/Магия и прочие, поради простата причина че това е Черна Магия.

Различни мнения.. има Бяла, Черна и прочие лично за мен Всяка Магия която караш хората да правят нещо против свободната им Воля е Черна Магия и не е хубаво нещо.

Когато правиш нещо за себе си, да кажем ритуал за да имаш Повече късмет или да изглеждаш по привлекателно е съвсем друго защото ти го правиш лично за себе си и не засягаш волята на Друг човек.
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Мнениеот Nemezius » 21 Юни 2011, 16:24

Хайде стига спам и свободни съчинения в стил "мохабет"!
1. Това НЕ Е нито бюро справки, нито билборд- това е форум за магия и хора, които се занимават с това или имат намерението да го правят и идват тук, за да обменят познания и опит. Кой, къде и какво прави- рекламните колонки в различни издания.

2. 100% гарантиран успех НЯМА! Причини- колкото човек може да измисли, тъй като и при най-кадърно изпълнен ритуал не могат да се предвидят всички промени на състоянието и действията на "поръчителя".

Темата нямам намерение да я трия на този етап- заключвам я! Възражения се отправят по каналния ред до администраторите.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum


Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта