признаци на любовна магия

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот hamster » 24 Юли 2011, 19:03

едни от най често срещаните признаци на любовна магия :
1. Човек не се интересува от други членове на противоположния пол. Той смята, че не може да живее без любовта на обекта, но тази връзка не носи щастие и удовлетворение. След сексуален контакт с жена, вместо радост и прилив на сили, човекът се чувства виновен и претоварен.
2. Летаргия, липса на воля, придобива "стъклен" вид. 3. Проблеми в работата. Жертвата губи интерес към всичко, което не касае предмета на неговата "внезапна любов."
4. Депресия, безнадеждност, компресиране на сърцето, често сърцебиене.
5. Загуба на самоуважение. Страхът от загуба на "любимия" ("любимата"). Възможни унижение пред нея или него.
6. Лесно внушаемост.
7. Чувство за необходимостта постоянно да бъдем заедно по едно и също време
8. Сантименталност, плачливост, безмилостен самосъжаление.
9. Умора, безсъние, лоши сънища и кошмари.
10. Пълно безразличие към съпруга (съпругата) и децата.
11. Серия от удари на съдбата преследва жертвата
12. Появата на сол, маково семе или земя в джоба и обувките на жертвата.
13. На вратата на апартамент или къща разпръснати земя, разлята вода, разтопени свещи, ръждясали игли или нокти.
14. Понякога жертвата на заклинание има желание да се самоубие.
15. Здравето на жена му може да се влоши бързо, той може да загуби бижута (пръстени, обеци).
16. Обикновено интуицията не мами жената. Ако човек има направено любовно заклинание, жена му със сигурност ще усетите хладното отношение от страна на мъжа, неговото странно и нелогично поведение. Той показва липса на внимание, не се интересуват от делата си и състоянието на децата си, не споделя новини.
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот SilverMoon » 25 Сеп 2014, 11:55

Здравейте!
Дано съм улучила подходящата тема. Как мога със сигурност да разбера, дали на съпруга ми е направена магия? Ако някой може да помогне, моля да ми пише на лични, вече не знам, какво да правя...
Преди 3 години от вкъщи ми изчезнаха златни бижута, включително и брачната халка. Намерих впоследствие игли и разни други предмети, появили се "от нищото". Та горе долу от този период той изстина към мен, отношенията ни се влошиха и няма изглед да се оправят. Липсва желание за интимност от страна на съпруга ми, стана вял, апатичен, внушава си, че е болен, пълна незаинтересованост към мен и детето.
Дали нещата могат да се поправят или вече е прекалено късно?
Аватар
SilverMoon
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Сеп 2014, 10:21


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта