Призоваване на Хеката

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот kdon4ev » 25 Авг 2011, 21:01

Още съм нов в магията и призоваването,но от 10 години имам способноста да контактувам с духове след като испаднах в кома.
Постоянно имам проблеми с въмпири от /Астрала /както го наричат ,и веднъж помолих Хеката на гръцки че знам малко да ми помогне.Дойде и нямате си на идея какво се случи,хварчаха вампири на ляво и на дясно.Много серизен и справедлив дух е , и шега не бива с Нея.
В същност не вярвах че съществата от митологиите съществуват,мислех че са приказки но се оказа че не е така.
Срещал съм се и с Азатот ,с Бафомет и с Один , и мога да кажа че митовете не са случайно писани.
Аватар
kdon4ev
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 16 Мар 2010, 11:30
Местоположение: pleven

Мнениеот Cath » 26 Авг 2011, 07:59

Здравей г-н Дончев,
Нека направим малко уточнение - Хеката не е дух, а богиня. :roll: Представата за вампир, такава, каквато е сега (секси типчета с остри кучешки зъби, безсмъртни и пиещи човешка кръв) е доста по-нова в сравнение с култът към Хеката.

Искрено моля, с оглед на това да направим една градивна дискусия, да обясниш след като твърдиш, че си видял богинята Хеката и след като отваряш нова тема за това:

Защо си толкова убеден, че е била именно богинята Хеката?
Защо си призовавал точно тази богиня?
Ако можеш да споделиш какъв заклинателен текст си ползвал?
В каква форма ти се представи Тя?
Как точно изглеждаше?

Не се обиждай, но без тази информация, пост-ът ти наистина прилича малко на митология и едва ли някой ще дискутира сериозно по въпроса!

П.П. Много моля потребителите да дават точна и ясна информация за нещата, които искат да споделят и да дискутират, както и да се стараят да пишат грамотно и пунктуационно правилно - не е толкова трудно! :wink:
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот kdon4ev » 23 Фев 2012, 10:28

Еми изглеждаше не голяма,зла но справедлива и повече беше присъствие от колкото визия, а дали е тя -да сигорен съм.Как я призовах ? Срещнах някаде гръцко призоваване " Паракало Хеката ела едо"
Аватар
kdon4ev
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 16 Мар 2010, 11:30
Местоположение: pleven

Мнениеот Cath » 23 Фев 2012, 12:18

Интересно ще ми е да видя това призоваване "παρακαλώ Εκάτη έλα εδώ", както и да дадеш конкретни отговори на въпросите, които поставих. Защото "сигорен съм" не само, че не е достатъчно, но и е написано грешно. :roll:
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София


Назад към Лунна магия - Хеката

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта