Един неосъзнат магьосник

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот lord_beliar » 06 Юни 2012, 20:11

Не знам дали трябваше да отварям нова тема за да напиша това което силно ме подразни или трябваше да поместя написаното в Менте Маговете! Но както и да е. Като си личи от заглавието, тук ще обърна внимание на един неосъзнат магьосник и неговите мемоари!

Човекът на чийто действия ще обърна внимание, всъщност е начинаещ, пък е правил магия преди 25 години - странно нали! И което е още по -странното така и не се знае мъж или жена е, май зависи от поста и темата. В същото време този персон предлага ритуали на хората, които забележете са авторски и сам той пита дали някой ги е пробвал и дали действат! Пита за елементарни неща, като същевременно дава съвети.

Сигурно се питате защо съм го обявил за неосъзнат, ами ето вижте
shevolinski написа:Здравейте,нов съм тук и много разглеждах същност се регистрирах пред 1 месец разбрах че тези работи много ме привличат.
И така въпросът мие,тази вечер ще направя тази магия но искам да знам да ли някой го е пробвал и дали наистина действа?


след това последва следното...
shevolinski написа:Този ритуал не действа,направих го изчаках цели 2 седмици и нищо не стана.


и това...
shevolinski написа:
Да точно както пише,го направих,и си помислих,че ще действа след няколко дена чаках,чака нищо не стана,както и да е вече не харесвам този човек!
Но още не разбирам защо не подейства?


и това...
shevolinski написа:Един въпрос-Ако направя например някой да се влюби в мен,след колко време действа след 1 седмица или месец година,при теб как беше?но ми отговори :mrgreen: :mrgreen: и на другите въпроси?


магиите не му действали, а дава рецепти...
shevolinski написа:Моля,за помощ магиите не ми действат правя, ги правилно от този сайт няколко пъти ги пробвам не става,не става.
Благодаря предварително.


тук говори в женски род за себе си...
shevolinski написа:Здравейте на всички ,има едно момиче тя ми пречи да бъда с едно момче,постоянно се движи след него,ние си говорим с него аз съм влюбена и мисля,че трябва още малко време и той да се влюби,в мен но как като това момиче не го оставя намира постоянно след него тя е красавица,надута (пикла извинете,че така се изразявам но съм ядосана).
Намерих няколко заклинания но те са опасни,могат да я убият но аз не го искам.
Но ако тя продължава да ми е пречка,наистина ще я нарогая по- вещерски :mrgreen: както зная?
Предложете ми някое ефективно заклинание но нека да е лесно и да не я убие просто да забрави това момче и да не ми се пречка нито на мен нито на него,да няма
растения и други работи в това заклинание което ще ми предложите щото няма да мога да ги намеря в София?
Благодаря ви предварително .


още съвети...
shevolinski написа:Това го пиша тук за да ви успокоя,защото където и да чета пише:''любовната магия е ужасна,ако се направи на човек той умира след 7 години и ви се връща тройно''
това не е така.Например ако направите любовна магия и тя действа и вие сте с желания човек и после почвате да мислите,че той ще умре след 7 години и че ще ви се върне тройно не е така колкото повече мислите,че ще се случи това вие ще го предизвикате не чувствайте вина,че сте го напривили а бъдете щастливи с човека:
доста търсих за тези неща в интернет и една жена беше написала''няма негативна енергия от правенето на такава магия и не умират хора ако я направиш както трябва и да е точната магия.знам защото аз съм правила и вече 25 години живея с този човек и все оште не е умрял.'' ето видяхте ли.
Прочетете това-http://sanovnik.bg/n4-27164-%D0%92%D1%8A%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D0%BE_%D0%BB%D0%B8_%D0%B5_%D0%B4%D0%B0_%D1%81%D0%B5_%D0%B2%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%B8%D0%BC_%D0%BE%D1%82_%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D1%8F



shevolinski написа:Здравейте на всички,измислих една любовна магия докато седя на компютъра си ето я:


1-Червен химикал
2-Червена свещ
3-червена лист/хартия
4-Ябълка червена
5-игла

Ритуалът се прави Петък.
Вземи червения химикал и напиши,върху червения лист/хартия
името на желания обект като си го визуализираш.
Запали червения свещ и го гледай(ако искаш,затвори очи) визуализирай какво искаш
и кажи:Чакам те.
Целуни ме.
Гледай ме.
Ти ще бъдеш моята следа, гореща,
от хиляда разтопени свеща.И ще се влюбваш в мене с всяка среща.

изгори червения лист с огъня на свеща и кажи:
Както листа гори,пламти така и сърцето ти към мен ще гори /име/.
Вземи ябълката и с игла напиши името на желания обект и:Нашата любов неще угасне никога:
обгърни ябълката с ръце трябва да го стоплиш с прекрасни чувства,представи си как той/тя те прегръща,
целува,не отделя очи от теб,флиртува с теб,как сте заедно,вечеряте и се забавлявате стопли ябълката с прекрасни чувства и кажи-
Венера чуй,молитвата ми нека /име/ бъде искрен/а да ме обича,да мисли за мен,спокойствие да няма без мен./стойте 10 секунди и пак кажете/
Ябълка ти плод на любовта,чуй ме нека /име/ ме обича,да ме обгръща с любов.
Пак мислете за хубави неща /но ябълката да стои още обвит в ръцете ви да се стопли хубаво/заредете
се с настроение и хубаво с усмивка на лицето кажете:Но към тебе тази нощ нещо ме тегли...(име)
A ръцете ти ще ме докосват като невидели!
Аз съм на вратата-не гаси светлината!
Спомените ще те връзхлитат внезапно,
а на мен ще ми става приятно.
Така посмейте се малко,трябва да сте в настроение,почувствайте как всичко наистина се получава,и вие откачате от радост.
Изяще с голяма наслада червената ябълка и си мислете за него,ако искате кажете:Както се наслаждавам на
тази ябълка така и ти на мен /име/.
След това оставете върху масата или някъде на безопасно място /да не стане,пожар/ да гори в стаята,
пуснете музика и танцувайте всякъш вие притежавате огромна сила и можете всичко,почувствайте го.
Танцувайте,Танцувайте колкото желаете помнете:Денят ви трябва да мина добре с настроене отложете всичко
излезте разхождайте се,яжте шоколадова паста или нещо друго на което много ще се насладите.
Вярвайте много в риуала.

Според вас ще подейства ли,ако съм объркал нещо кажете и ще променим,ритуала.
Хайде някой да го пробва дано да стане.



И така, дано не съм Ви отекчил, но на мене вече ми дойде до гуша от такива! Нашата звезда, която представих накратко Shevolinski нека се конкретизира дали е мъж или жена и да почне да чете, преди да пише!!!

Желая му/й успех!!!
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15

Мнениеот Wizard » 10 Юни 2012, 01:35

Няма проблем, въпрос на време е преди да получи бан този потребител...

Правилно си забелязал как ''пише'' поустовете си във форума и как променя стила си на изказване... Такива като ги видя и са ми ясни още от първото им изречение... Просто съм толерантен и искам понякога да разбера какво толкова всъщност цели с простотията си потребител като този по-горе.
ЕДНА от целите (обикновено) е да се създаде впечатление, че се ТЪРСИ отговор на даден въпрос и след това му се отговаря ''компетентно'' от друг потребител, като целта е да се покаже колко вещ :) е този, който е дал отговора на нашия любознателен потребител. Просто се загледайте във въпросите които се задават и КОЙ най-много се напъва да отговаря на такъв тип потребител...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот shevolinski » 14 Юни 2012, 19:11

Здравей когато видях какво си написал,бях учудена не мога да повярвам,че си написал такива неща по-моя адрес-
1.Момиче съм.
2.Много съм обидена.
3.Нова съм и за пръв път се сблъсквам с окултизма и ми повярвай,бих искала да се занимавам с окултизъм.
4.Можеше лично съобщение да ми пратиш и да ме попиташ дали съм момиче или момче.
5.Задавам въпроси за да не направя ,някакво глупост с тези( и после да ви моля за помощ и др.) магии а ти ги мислиш за елементарни ама за мен не са.
6.Ритуалите качени от мен са от други сайтове и ги качвам за да ги видят другите, не лично за теб и за твоето мнение (извинявам се ако съм те обидила ,като ти отговарям)
и не карам, маговете тука да ги пробват на сила просто ако решат да ги пробват и да напишат резултата.
7.А за този ритуал измислен от мен-просто реших да го споделя и да ми пишете например "Този ритуал не става,промени го"" и щях да го променя,исках ви мненията за него.


За пръв път видях,това нещо по-мой адрес днеска пък ако толкова много искате ме изтрийте.Но аз ти отговарям на въпросите,нито те обиждам нито нещо друго-Пък ако исках :mrgreen: щях да пиша много неща но нали сме културни хора.Ако пак искаш нещо да ме попиташ нека въпросите да са прилични и да са на ЛС а не пред целият сайт пък ако е сериозно нещо аз бих го направила.Замисли ли се изобщо като го написа ПЕДОФИЛ ЛИ МЕ ИЗКАРА ИЛИ ТРЪВЕСТИТ извинявам се,за думите ама..... !
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19


Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта