ХИРОМАНТИЯ - гледане на ръце

Тук можете да пишете за всякакъв вид гадания, които не са опоменати в другите раздели на форума.

Модератор: Cath

Мнениеот rain » 22 Авг 2009, 08:59

the_lonely_gothic_girl написа:Аз имам кръстове и по двете си ръце не са 1-2, а са доста....и буквички - М и А.Някои знае ли какво значи това? :roll:


Знам, не си чела правилата. Няма 18 - няма писане!
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот nataliq_91 » 06 Сеп 2009, 14:09

Това беше много полезно. Благодаря. Моите линии са доста объркани, но част от информацията съвпада със живота ми. icon_flowerface Имам само един въпрос... ако някоя линия (примерно на сърцето) е напълно различна на лявата и на дясната ръка... коя имаме предвид ? Защото нали и на двете се гадае ?! :roll: Извинявам се за навярно елементарния въпрос. :oops:
Аватар
nataliq_91
 
Мнения: 6
Регистриран на: 04 Сеп 2005, 00:58

Мнениеот peshokn » 09 Сеп 2009, 21:06

Хайде да Ви видя сега! blob8

Забележете броя на свивките на малкия пръст и линията под средния и безименния. Какво означават?

Изображение

Снимката е обработена с HDR филтър с цел по-добро изпъкване на линиите ... мия си ръцете редовно! :mrgreen:
Аватар
peshokn
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Юли 2008, 11:07

Мнениеот Wizard » 11 Сеп 2009, 17:56

peshokn написа:Хайде да Ви видя сега!

Забележете броя на свивките на малкия пръст и линията под средния и безименния. Какво означават?

Снимката е обработена с HDR филтър с цел по-добро изпъкване на линиите ... мия си ръцете редовно! :mrgreen:





Какво означава това ли, ами първо ще кажа, че имаш ръчичка на 9-10 годишно дете, ако не и по малко :)
Трябва да снимаш и другата ръка, за да си направим по-пълна представа за естеството на ръцете ти :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Dianaa » 06 Авг 2011, 18:54

Здравейте. Имам един въпрос. Някой познава ли гледачка на ръка. Човек, който наистина разбира от тези неща и може да ти разчете линиите и това какво те очаква и перз какво си преминал.
Ако познавате такъв човек, моля оставете нещо за някаква връза icon_color
Аватар
Dianaa
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:45

Мнениеот smileyyy » 29 Дек 2012, 15:29

Здравейте! Искам да попитам дали по ръката може ли да се разбере дали един човек ще живее в страната си след време и какво означава линията на ума, съдбата и още една линия да образуват голям триъгълник. Благодаря предварително.
Аватар
smileyyy
 
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Окт 2012, 18:30

Мнениеот Wizard » 09 Яну 2013, 18:22

smileyyy написа:Здравейте! Искам да попитам дали по ръката може ли да се разбере дали един човек ще живее в страната си след време и какво означава линията на ума, съдбата и още една линия да образуват голям триъгълник. Благодаря предварително.


Определено дали ще живееш където и да било, още не съм срещал някой да е познал, човешката длан не е Google maps :) За другата част на въпроса ти, има книги и интернет, пише си всичко. Търсете информацията, а НЕ чакайте на готово!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Предишна

Назад към Гадателство

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта