Подновяване на отношенията

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот myname » 16 Фев 2013, 21:38

Предварително се извинявам, че ще съм така обстойна, но ми се ще максимално добре да обясня проблема си.
Както повечето молещи за помощ в този раздел, аз пиша със същата молба(любовна магия), но не искам да създавам любов там където не е имало такава, а просто искам ако може да ми помогнете да възвърна отношенията си с човека, с който те бяха уникални.
Започнахме връзка преди две години, тя се развиваше чудесно, откривахме за себе си неща, които ни свързваха все повече. До такава степен се сляхме, че нямахме нужда от нищо докато бяхме заедно, нито от храна, вода, контакти, абсолютно нищо. Беше абсолютна хармония, симбиоза в пълния смисъл на думата. До такава степен бяхме свързани, че се усещахме, кога единия мисли за другия, кога на другия не му е добре. Минаха 7 месеца от началото на връзката ни и обща позната реши, че е време да ни обвърже, знаейки перфектно, че той има проблем с това. Завърза няколко интриги и ни раздели. Чувствах се ужасно хем, защото не бях с него, хем, защото той беше толкова обиден от нещата, които тя беше казала уж от мое име, че не желаеше да говорим.
Минаха 3 месеца, той се поуспокои, започна да ме търси и се събрахме. Бях много щастлива, но част от недоверието му остана. До като не сме се виждали беше започнал неангажиращи отношения с някакво момиче, но аз нито питах, нито исках сметка, нищо, само се радвах на това, че сме заедно. Минаха 3 месеца и той реши, че не знае какво иска. Сега се виждаме уж като приятели, но всеки път като се видим той тръгва да ме целуне и изведнъж се дръпва, тръгва да ме прегърне пак се дръпва, прави някакъв намек и се отказва и е доста напрегнат в мое присъствие, гледа все да прави нещо, да говори, да се движи... Казва, че няма връзка във всеобщото схващане за такива отношения, но не е сигурен дали изпитва нещо към друга жена или не. Въобще положението е объркано, а аз страдам и го обичам, и ми липсва ужасно. Не мога да кажа, че не опитвах да се виждам и с други хора, опитвах, но душата ми е негова и не иска друг. И на психоаналитик ходих, защото спрях да спя, да живея нормално, изгубих работата си. Въобще опитвах се, но не мога да го забравя, Цялото ми същество е болка, все едно липсва голяма част от мен. Няма минута в денонощието, в която аз да не мисля и да не копнея за него. Може би тук е момента да кажа, че от няколко години се интересувам от окултизъм, но определено съм неподготвена да извърша сложен ритуал, въпреки това опитах и имам чувството, че може с това да съм обърнала нещата не в моя полза(ще го напиша в лични ако някой прояви интерес, не го правя тук, за да не се оплете и някой друг, както аз). Знам, че и той не е безразличен, показва го, но се спира, нямам представа защо. Не драматизирам наистина и не съм тийнеджърка решила, че всеки трябва да е нейн щото така е решила. Аз съм просто една много влюбена и отчаяна жена над 25, която се нуждае от вашата помощ! Предварително благодаря за отделеното време, ако някой реши да предложи нещо, което да направя, или да ми помогне по друг начин наистина ще см страшно благодарна!
Аватар
myname
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Яну 2013, 02:32

Мнениеот Wizard » 18 Фев 2013, 19:56

Предлагам ти следното:
- купи си свещ розова.
направи така че в петък на направиш този ритуал, който няма да е нищо сложно, съдейки по думите, които каза по-горе.
- гледай пламъка и мисли за всичко, което искаш да постигнеш с тази любовна връзка.
- остави свеща да изгори и НЕ търси повече приятеля си.
- ако той те потърси добре, но не показвай слабост в отношението си към него.
- само така ще разбереш дали има чувства към теб и дали би искал да сте заедно.

Но от това, което пишеш по-горе.... съветвам те да започнеш да търсиш любовта си другаде.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Sogodarius » 19 Фев 2013, 10:06

Ритуалът, който Уизард е написал е добър, само бих добавил че може да намажеш свещта с розово масло ( гледай да е натурално, а не от изкуствените ) и да изпълниш ритуала както е описан по-горе.Концентрацията ти трябва да е максимална, а желанието невероятно силно.Успех. :wink:
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06

Мнениеот myname » 19 Фев 2013, 14:31

Много благодаря! Ще го направя и ще пиша след това, да кажа дали се е получило, вярвам и се надявам, че ще е така.
Той така или иначе и в момента ме търси, общуваме, пък дано се получи и да се съберем пак, много се надявам!
Аватар
myname
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Яну 2013, 02:32

Мнениеот taitai » 27 Мар 2013, 13:29

Здравейте Искам само да попитам дали ритуала е проработил, благодаря предварително :)
Аватар
taitai
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Май 2011, 08:38

Мнениеот degagement » 04 Апр 2013, 19:59

Sogodarius написа:бих добавил че може да намажеш свещта с розово масло ( гледай да е натурално, а не от изкуствените )


Можеше обаче да поясниш, че натуралното розово масло на грам струва повече от златото :)
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот Sogodarius » 11 Апр 2013, 14:53

Да, скъпо е.Но е по-добре с натурално или поне нещо, което съдържа в себе си натурално. :mrgreen:
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта