Sage of The Pyramids Talismans

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Назад към Демонология

Мнениеот Personne » 23 Апр 2014, 13:59

Гледам, че от доста време не се пише в този форум. На мен не ми беше отговорено на последния пост. Незнам защо всички спряхте да бъдете активни.

Някой правил ли е/ползвал ли е тези талисмани, пръстени? Гледам, че в Американски сайт ги предлагат по 20 долара парчето (някои от тях)

http://www.nuaeon.com/sage_pyramids_talismansr.html

а ето тук даже сега ги намерих по 10 долара http://www.nuaeon.com/sage_pyramids_talismansr.html

Убеден съм, че занимаващи се с магия като вас знаят за какво става дума, а и сте чели "Черното Пиле" и т.н. всичко свързано с материята.


Може да се свържете с мен на лични или направо да ми напишете скайпа си, ако имате желание и не ви се пише във форума, така че да го видят всички.

П.С. Само сериозни хора, моля!


Поздрави!
Аватар
Personne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Сеп 2008, 09:03

Мнениеот myurid » 24 Апр 2014, 11:43

"талисман за двайсе кинтъ" ми звучи като "беемве за 200 лева"... най-добре си купи 2-3 килограма, случайно някой от тях може и да даде ефект...
а от тия за по 10 дето са - поръчай направо кашонче, в слючяй чи някой се окаже дифектен... макар че, и с пирон, и с модем, все е трудно да се измие пода...

тези които се стремят да пишат само заслужващи си неща, подминават много от задаваните въпроси... задай въпрос който си струва и ще получиш отговор който си струва

мнозина напускат форумите за магия просто защото в тях не намират това което търсят, нито могат да дадат това което носят... а някои напускат и защото намират не това което са търсили... на мнозина да си дрънкат с езика като камбани не им е по нрава - те си създават собствени компании, с които се срещат и дускутират смислено

нямам идея какво е това "черно пиле", нито знам "кое е хитрото коте", пирамиди не ползвам, пръстени само веднъж за последните 15-16 години... просто... магията не е в предметите, а в маговете... за какво са им на маговете предмети, в които няма магия, че и да ги зареждат трябва, и да ги не знам си какво си правят, а дори не могат винаги да ги влачат със себе си... друго си е чистата мисъл или енергия - винаги е с теб, където и да отидеш в тоя или оня свят...

Всъщност защо просто не напишеш по едно лично на всички онези, които ти изглеждат "сериозни"? Все някой ще ти отговори :) Вместо да чакаш, някой да те потърси, търси ти - в пъти по ефикасно е, а и нали "не планината идва при Ахмед, а Ахмед отива при планината".
Лошото е, че сериозните хора и те търсят "само сериозни"... така че с теб ще трябва да се задоволим с каквото има налично тук... *точи лиги и се хили истерично*

П.П. и с пирон, и с модем, е еднакво лесно да се измие пода, ако ги увиеш с мокра кърпа... само че тогава за какво са ни пирони и модеми, а не си ползваме само кърпата...
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот Personne » 24 Апр 2014, 12:06

Няма значение колко струва един талисман, а е важно дали е изработен правилно. Може и 1000 лв. да струва и да не върши никаква работа. В тези сайтове пише, че това са ревизирани талисмани, в талисмана е събрано това което трябва да е и на талисмана и на пръстен и си нямам наидея дали изобщо е правилно, но дадох линковете просто ориентировъчно. То си пише как се изработват, кога се изработват и върху какво.

Какво означава, че хората които се стремят да пишат само сериозни неща подминават много от теми и зададените въпроси? Какво другите не са ли хора които сега започват и се интересуват или нямат правилно мислене и очакване? Темите са доста стари, както и повечето постове, но съм забелязъл, че всеки се назидава публично , чете се морал и какво ли още не, а от тези неща няма много полза, защото всеки си има глава на раменете - не е ли така?

Отделно много лошо впечатление ми прави това, че са публикувани ритуали, заклинания и какво ли още не, но в осакатен вид, в такъв в който не вършат НИКАКВА работа. "Пускам ритуала в непълен вид, с информативна цел" Е на мене за какво ми е тоя ритуал като не е пълен и само информативно аджеба????????????

Тук форум за магия ли е или форум за информативна цел, назидание, четене на конско и морал и какво ли още не?

В чуждите форуми за магия има споделени ПЪЛНИТЕ РИТУАЛИ, после хората споделят опит, кое как да се направи точно, какво е станало, ефекти и всичко въобще
и няма значение ритуал за късмет ли е, здраве, бизнес или ЧЕРНА МАГИЯ. Тука някой пита нещо и веднага 1000 човека почват да му се карат как може датака ти си тъп и т.н.

С пълна сила важи онова за Американсия, Руския и Бг форума: Задаваш въпрос в Американски форум и ти отговарят, задаваш въпрос в Руски форум и теб те питат нещо, задаваш въпрос в БГ форум и всички ти обясняват колко си глупав, а тук ти четат и конско и морал бонус icon_eusa_clap
Аватар
Personne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Сеп 2008, 09:03

Мнениеот myurid » 24 Апр 2014, 13:38

Разбира се, че има значение колко струва един предмет, бил той талисман или не! Прав си, че и за много пари няма гаранция, но когато са малко - е сигурно :P
нали не мислиш, че някой влага огромни усилия за нещо и после го дава без пари? Само по филмите "великият всемогъщ жезъл на свещения крал и т.н." лежи в някакво забутано магазинче пред погледа на всички минувачи...
И... видях какво пише и как се изработват, и прочие неща... и си казах ОЦЕНКАТА на тия "талисмани".
Между другото, щом казваш "си нямам наидея дали изобщо е правилно", защо изкаваш мнение, кое е от значение и кое не... имаш или нямаш идея в крайна сметка?

Ритуалите се дават в осакатен вид именно за запознаване с тях - ако някой иска нещо ПЪЛНО - пише на лични на публикувалия го, и той, след като прецени питащия, му го праща... или не му го праща. А който го мързи да пита налични или му е малко ъкъла да се сети за това решение - явно не му трябва толкова много дадения ритуал.
Това за мен е много по-разумно от изсипване всичко на всички без подбор. Ти би ли дал на луд пушка? яааа да си припомним каква полицейска акция имаше тия дни в лясковец и как завърши... или да си спомним стрелеца от норвегия 2011та?
А дали някъде другаде е даден пълен ритуал, хммм, позволи ми да се усъмня! Който не разбира темата - няма как да прецени, може само да избере дали дасе довери или да не се довери. Двама автори с публикувани книги са ми заявявали, че в техните книги "няма нито едно работещо нещо, за собствената безопасност хората" - при това думите им бяха почти идентични - единият българин, другият французин... така че позволи ми да не вярвам никому... а ти прави както искаш. :roll:

Що се отнася до морала - магията е ментална по своята природа, дори когато се използват ритуали и други физически действия. Характерът играе в правенето на магии такава роля, каквато играят мускулите във вдигането на тежести. Моралът е важен - т'ва е положението!

Що се отнася до това какво е положението на тоя и оня форум - няма нищо чудно че е различно. Нали и различните държави имат различни закони, а различните семейства имат различни жизнени навици. Просто различните хора имат различна степен на зрялост и това поражда различно поведение. Тук ТАКА стоят нещата. Ако не ти харесва едно място - просто посещавай друго :wink: аз така правя - има места които ми харесват и ги посещавам, има и такива които не са ми по вкуса - дори нямам намерения да спомена имената им. Но има и български форуми с пълни ритуали - таман наскоро се създаде един такив в ucoz. Дори и тук обаче има достатъчно пълни.

Що се отнася до подминаването на въпроси... хмм, ако сега се появи някой и попита какво точно е медитация, едва ли ще седна да пиша отговор - на този въпрос може много по-ефективно да отговори гугъл. Аз ще чакам някой да пита примерзно за... ъъъ... разликата между малък и голям кръг... липсата на кои предмети може да се замести с визуализация и на кои не може... съзерцанието ли е се базира на медитация, или тя на съзерцания... някакви такива... също обръщам повече внимание на тези които искат да научат нещо, и по-малко на тези които искат да се възползват от нещо... но това е моят подход...
Някои от старите форумци обаче подхождат по същия "филтриращ начин", но със своите критерии.

Както беше казал един герой от една книга - "направи предложение на което не може да се откаже" и ще получаваш отговори. ;)
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот Personne » 24 Апр 2014, 23:13

В готварски форум публикуваш непълна рецепта - просто ориенторвъчна? Същото е нали? Или тука магията голяма работа. Хайде стига! Знае се, че ястието е много вкъсно обаче носи висок холестерол и куп негативни неща хахах
Аватар
Personne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Сеп 2008, 09:03

Мнениеот myurid » 25 Апр 2014, 10:18

уви... не е същото
в готвенето искаме всички да готвят и да ядат готвеното - в магията НЕ искаме всички даправят магии, нито всички да бъдат омагьосани
освен това по презумпция рецептите не се счита нито за опасни, нито за особено ценни - което не може да се каже за ритуалите

Подобното създава подобно, каквото повикало такова се обадило. "Искайте, и ще ви се даде, търсете, и ще намерите; хлопайте, и ще ви се отвори." Питайте и ще ви се отговори, мрънкайте и ще ви четат морал. :D

Между другото, нагласата за критикуване и недоволстване е убийствена за "способността за въздействие". Защо? Защото недоволсвото е в същността си желание за разрушение на даден порядък, а въздейстивето неизменно е чрез изграждане на магическа структура. А ако е и продължителна, то създава около човек атмосфера, която буквално излива силата на талисмани, амулети и прочие магии за себеподсилване. Създаването на нагласа за "виждане на желаното и игнориране на нежеланото" е нещо ключово за всеки, желаещ да извършва успешно магии или да се възползва от магически продукти. В противен случай психиката му ще е за тях, подобно на магнит за компас или на силно друсане за чаша вода или, ако се върнем към готвенето, подобно на студена стъклена паница за вряла супа... трябва и съдът да е горещ, за да не порпусне през цепнатините си горещото ядене... да се налее в него е лесно, да се удържи в него е трудното...

хмм, май говорихме за неспособността да се изпълни (ефективно) ритуал в една друга тема :-?
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот Personne » 25 Апр 2014, 10:27

Говорихме, да ;) Все пак някой няма ли да сподели опит с тези талисмани? Или всичко е прекалено лично и никой не иска да се издава :mrgreen:
Аватар
Personne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Сеп 2008, 09:03

Мнениеот eXPerience » 11 Май 2014, 23:25

А може и никой да няма опит с тези талисмани.

Щом сте подхванали готварство: Каква е рецептата на Coca-Cola? Какви са рецептите на сосовете в бургерите на McDonald's? Дори и да бъдат разкрити, ще може ли всеки да си ги приготви сам и то правилно? (Готварските - може би, но магическите - едва ли...) Май и в готварството не всичко е толкова популярно, а какво остава за рецепти, които биха ти дали сила и власт над 99% от хората... Никой няма да започне да разпространява ритуали ей така - да угажда на другите.

Би трябвало да е ясно, че този форум е за начинаещи. Тук е за хора, които никога досега не са се занимавали с магия или които търсят някаква конкретна помощ. Затова някои от редовните се събраха и си направиха скрита училищна секция, където да се развиват по-нататък.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот Personne » 13 Май 2014, 00:00

Нека си се развиват в каквито си искат скрити и тайни секции. Преориентирах се към чуждестранни форуми където явно е доста по-лесно някой не само да сподели в самия форум информация, а и да ти отговори на лично и да ти помогне. Лично аз имам опит в определен брой ритуали вече и мислех да изнеса малко повече информация и опит тук, но виждам, че няма никакъв смисъл и всеки е прекалено затворен тук и е прекалено напреднал. Живи и здрави всички :mrgreen:
Аватар
Personne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Сеп 2008, 09:03

Мнениеот eXPerience » 18 Май 2014, 10:35

Ти явно от мека дума не разбираш. Накратко направи това: Дойде тук, започна да разправяш "Това не ми харесва, онова не ми харесва. Аз имам еди-какви си ритуали, ама няма да ги дам, щом нещата не стават по моите правила." и си тръгна като обидена кокона.
Изненада - аз също посещавам чуждестранни форуми и в много от тях е пълно с глупости. За пример: Жена, занимаваща се с вещерство, в даоистки форум. Във всеки коментар обясняваше как е вещица (и съответно не разбира от коментираната тема, нито пък е практикувала) и въпреки това изтропваше явно безполезното си мнение. Затова хората бягат в скрити секции - за да се предпазят от такива идиотщини, а ако ти някога спреш да колекционираш ритуали и навлезеш по-навътре в Магията, ще разбереш защо това пречи.
Другият вариант е като във форума, който посещавам най-често (и ми е помогнал най-много) - банове наред. Изтърсиш ли някаква простотия - бан без предупреждения. А и на доста потребители бяха казани остри думи (остри меко казано). Но, както ти казах, форумът тук е за по-начинаещи и затова админите са много толерантни - всеки е говорил глупости някога. Аз, ако не си бях намерил Пътя, отдавна щях да съм поискал да вляза в тази училищна секция и (ако ме приемат) да се заема с упражнения от там - така се прави. А ти се правиш на много обиден, все едно някой ти е длъжен? Малко ще е, ако нарека това "жалко". На никого не му дреме колко си сърдит и как няма да публикуваш нищо. Има една приказка - "Краставите магарета през девет баира се надушват." Като те виждам теб, ясно ми е какво става в твоите форуми.
'Айде, жив и здрав.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27


Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта