Илюминати

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Lustre4108 » 31 Мар 2015, 13:51

Световният управляващ елит приема с отворени обятия желаещи. Някой да иска да се присъедини :D :D :D

Illuminati Website
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Мнениеот myurid » 31 Мар 2015, 17:47

буахахаха.... тия са някакви комунисти май:

Your ancestors lived through the darkness of night, but your descendants will live in the new dawn of Abundance.
The age of War is coming to an end. The age of Illuminatiam approaches.

демек:
вървим бодро към светлото бъдеще... ама ще пристигнат внуците ви... а да, и на децата ви ще кажем същото:
вървим бодро към светлото бъдеще... ама ще пристигнат внуците ви... а да, и на децата ви ще кажем същото:
вървим бодро към...

и уау... епохата на войната свършвала, пък ние да не знаем... а това дето се чува от Йемен... ааа, сигурно ни се причува...
icon_angel

аве илюминациям!

накратко: тичаааам да се записвам... айде чао, че не останаха места
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот Lustre4108 » 01 Апр 2015, 09:30

Ми комунисти са, к'ви да са други :mrgreen:

Иначе, това не са Илюминати и няма как да са. Нек'ви ентусиасти са, решили да възродят стария орден с лоша слава. Със същия успех ти и аз може да съживим някой древен халдейски орден или нещо друго. То ако с мерак ставаше...

Има един друг кретен, на име Tsirk Susej(ако името ти звучи като българската дума "цирк" не си далеч от истината), автора на Demonic bible, дето е създал първото легално правителство на Демоните и Ада на земята. Даже имаше и сайт да си продадеш душата онлайн(цените варираха от 1 долар до разни други благинки), който вървеше с предупреждението "и не смей да се опитваш да продадеш нечия чужда душа". Та...или на земята са ставали космически и междуизмерни събития, за които аз не съм в час или обратнотото - светът е пълен с идиоти.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Мнениеот eXPerience » 05 Апр 2015, 21:22

Попадал съм на сайтове/форуми, в които уж се дискутира някаква тема, а идеята всъщност е да бъдат подмамени хора, които разполагат с реална информация по дадената тема и да я споделят. В даден момент сайтът/форумът изведнъж става затворено общество. :mrgreen: Може и тук да става въпрос за нещо подобно.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот Lustre4108 » 07 Апр 2015, 19:15

eXPerience написа:
Попадал съм на сайтове/форуми, в които уж се дискутира някаква тема, а идеята всъщност е да бъдат подмамени хора, които разполагат с реална информация по дадената тема и да я споделят. В даден момент сайтът/форумът изведнъж става затворено общество. :mrgreen: Може и тук да става въпрос за нещо подобно.


Не са първите ентусиаст-илюминати, няма и да са последните. Аз пък преди време бях видял някаква организация, която се наричаше Обскуранти и показваха навсякъде членските си карти(досущ като изпълнителите от групата KISS, които навсякъде се фукали че са членове на Първа Църква на Сатаната). Мотото им беше "Не оставяй на Светлината да те заслепи". Хората търсят клоунада, какво да се прави. Попадал съм на разни кандидат- рептилски братства, на една група, наричаща себе си Ордо Темпли Ориенталис Илюминати(създадена от дърт комуняга, който гледа да изскубне някакви пари от окултисти-ентусиасти или разни други балъци). Кой беше казал "каквото и да ти говорят, да знаеш, че става дума за пари" :). Иначе малцина са хитрите тарикати като Рон Хъбърд.Днес на спиритуалния пазар се котират баш такива работи. Иначе има едно течение в масонството(не се смята за редовно масонство), ритуалът Мемфис Мизраим.Те включват ученията на Илюминати, ама да са някаква супер сила...не ми се чини реално.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Мнениеот bodnostrokulum » 08 Апр 2015, 09:30

http://realitieswatch.com/this-man-clai ... lling-all/

вчера попаднах на това по темата
Аватар
bodnostrokulum
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 19
Регистриран на: 17 Ное 2014, 07:58


Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта