Кръстопътни демони

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот TheShadow » 18 Сеп 2013, 12:26

Здравейте :) Въпросът ми е следния: понеже гледах филма Свръхестествено и там има какви ли не същества - духове, демони, ангели... Филма е базиран на митове и легенди и всеки един случай си има "обяснение". От всичко, което прочетох досега духове съществуват, дори имах нещо като преживяване с нещо подобно. Ангелите... това е въпрос под съмнение за мен, но те първа ще го изяснявам. Останаха само тези демони и то не какви да е а кръстопътни демони. Във филма са представени като същества, които може да повикаш само на кръстопът, като искаш да сключиш сделка с тях, а след известно време идва момента за разплащане - със собствената си душа. Та дали изобщо съществуват тези така наречени кръстопътни демони или само те са измислица в този филм :mrgreen:
Благодаря предварително :)
May we meet again.
Аватар
TheShadow
 
Мнения: 4
Регистриран на: 05 Сеп 2013, 12:22
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот Darkss » 20 Авг 2014, 15:19

Бях чел някъде за тези "кръстопътни" демони,но не мога да се сетя..ако го намеря ще постна тук :)
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България

Мнениеот TheShadow » 12 Юли 2015, 19:29

Някой да има идея по темата? :roll:
May we meet again.
Аватар
TheShadow
 
Мнения: 4
Регистриран на: 05 Сеп 2013, 12:22
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот Darkss » 17 Юли 2021, 08:20

Връщам се години по-късно тук.Преди малко гледах в ютюб видео по темата,ставаше въпрос за хора,които са си продали душата на дявола по този начин за да станат много богати и известни.Някои от тях дори си признават за стореното.
Поствам линка с клипчето,може да погледнете
https://www.youtube.com/watch?v=gUuS-Ns ... _e&index=1
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България


Назад към Въпроси

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 1 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 7 госта