Помощ!!

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот konnik » 24 Апр 2016, 19:56

8) Здрасти ,
Аз съм поредният начинаещ тук :oops: и и от известно време чета из нета и не знам с какво да започна .
Много искам да навляза в света на магията и ще съм ви много благодарен ако ми помогнете . Един човек ми каза да започна с кабала но дори незнам какво е това .Искам да се обуча добре първо а не още сега да почна с ритуалите и др разни магии .
1 . С какво да започна
2 . Какво да чета
3. Може ли да ми кажете нещо лесно за правене като за '' начинаещ ''.
Много ще съм ви благодарен.
icon_thanks
Аватар
konnik
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 23
Регистриран на: 18 Апр 2016, 14:31

Мнениеот vrael » 24 Апр 2016, 22:51

Аз бих ти препоръчал Либер НУЛЛ, аз поне така започнах, но да черпиш информация само от един источник е малко за това ще е добре паралелно да си намериш книжка за чакрите, кабала, картите Таро и всякъква основна информация с която интернет прелива. След като изчетеш основите, разшири знанията си за раличните системи и която най-много ти допадне задълбай там. icon_flowerface

П.С. Междувременно форума разполага със много полезни четива. icon_eusa_dance
Аватар
vrael
 
Мнения: 6
Регистриран на: 10 Мар 2011, 14:45

Мнениеот konnik » 25 Апр 2016, 03:11

Благодаря много
Може ли да ми препоръчатр някоя книга която да ми е по полезна .А не някое менте което някой просто си го е писал као фантастика .
Благодаря 8)
Аватар
konnik
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 23
Регистриран на: 18 Апр 2016, 14:31

Мнениеот Lustre4108 » 25 Апр 2016, 07:14

Здрасти,

Може би ще имаш повече успех, ако те мързи по-малко. Ето тук има вече отворена тема. Поразрови се малко, чети повече, никой не може да ти каже с какво ТИ да започнеш.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16


Назад към За Начинаещи

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта