Въпрос за ритуал при пълнолуние

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот Arian Star » 20 Авг 2005, 20:30

Здравейте всички! Имам един въпрос към вас! Вчера направих лунния ритуал, който бе посочен в форума, този с водата и огледалото! Получи се нещо интересно, поне за мен! Бях сложила сребърния си пръстен, който много обичам и той блесна след ритуала, така сякаш сега съм го купила от магазина! Когато използвах лунната вода за да намажа чакрите си, се случи така, че на другия ден имах болка в областта на слънчевата чакра! Не знам какво се случи с мен! Може ли да попитам какво става - прочиствам ли се, поех ли енергия? Някой да ми обясни по-подробно! И не ми се смейте, защото за пръв път правя ритуал от подобен характер! Така, че простете моето невежество! :oops: icon_thanks
Аватар
Arian Star
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 145
Регистриран на: 27 Юли 2005, 16:04
Местоположение: Burgas

Мнениеот Wizard » 20 Авг 2005, 20:55

Възможно е да си прекалено слаба за водата, която си заредила! Предполагам, че си започнала от чакрата в областта на слънчевия сплит да се намазваш с водата и това е объркало всичко...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот damnameneus » 09 Сеп 2005, 11:11

здравей, с малко закъснение да ти отговоря и аз. Като средство за зареждане и пречистване водата е най-безопасна, но това което се е получило при теб е друго, явно си доста емоционален човек - в смисъл изживяваш всичко с голяма чувствителност, поне според мен има някаква стара емоционална шлака, така да я наречем в теб, която този обред е раздвижил. След обред със зареждане трябва да разпределиш енергията, затова и миенето в традиционната магия е
лице ръце крака

Та така, ако има подобно емоционално нещо останало, незнам по точно какво е, по "симптомите"стигам до този извод, виж вземи мерки.

и при подобни ритуали спазвайте реда, отгоре надолу и отляво надясно винаги
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Arian Star » 10 Сеп 2005, 15:47

Благодаря и на двамата, за съветите! Друг път, като го правя този ритуал ще имам предвид онова, което козваш damnameneus!
Фактически, след един ден болката отшумя и от тогава се чувствам добре. Може би съм твърде чувствителна, но работя по въпроса да изчистя себе си и своите емоции. Искам да попитам, дали да повторя ритуала следващото пълнолуние? :roll: icon_flowerface icon_thanks
Аватар
Arian Star
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 145
Регистриран на: 27 Юли 2005, 16:04
Местоположение: Burgas

Мнениеот Wizard » 11 Сеп 2005, 09:31

Ако имаш желание - естествено - тук правила няма. В магията е добре, когато нещата се правят естествено, от само себе си. Ако правиш нещо насила, почти сигурно е, че нищо няма да се получи като резултат.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Лунна магия - Хеката

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 0 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 0 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта