Драконово заклинание за защита

Една от най-силните магии - магията на Дракона. Всичко свързано с драконите и Драконовата магия.

Модератор: EliKarim

Мнениеот AryanSun » 30 Сеп 2005, 10:19

Това заклинание е взето от келтския мистицизъм.За тях Драконовото Око е било мощно протективно средство.Осободи силата му с тази инвокация:


Cum Saxum Saxorum
In duersum montum
oparum da,
In aetibulum
In quinatum
--Draconis!
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот Poison » 01 Окт 2005, 11:35

Само произнасям това и толкова ли?
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот AryanSun » 01 Окт 2005, 12:43

Poison написа:Само произнасям това и толкова ли?


Ъхъ.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот Arhimikus_NA » 01 Окт 2005, 13:28

Ами ако го използвам към защитен ритуал?
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот AryanSun » 01 Окт 2005, 13:37

Arhimikus написа:Ами ако го използвам към защитен ритуал?

То си е защитен ритуал.А ако искаш да го добавиш към своята защи
та,давай,няма проблем.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

...

Мнениеот megalodon » 01 Окт 2005, 19:47

Ако може да ми кажеш и как се произнася... :roll:
Аватар
megalodon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 31
Регистриран на: 02 Авг 2005, 07:16
Местоположение: NORAD

Мнениеот NAT » 16 Окт 2005, 15:21

Това заклинание става ли за защита от енергийни вампири? И как точно се произнася?
Love the life, respect the death!!!
Аватар
NAT
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 05 Май 2005, 14:21

Мнениеот damnameneus » 16 Окт 2005, 20:29

Да направя корекция, че това не е защитно заклинание, а си е призоваващо, ето и целия обред от книгата на Дъглас Монро.
[align=center]Формула за призоваване на дракона.[/align]
[align=center]Изображение[/align]
1. Намерете изолирано чисто място навън, за предпочитане на висок хълм или на планински хълм (такива високо разположени места са свещени за Дракона).
2. Направете кръг от 12 камъка, диаметърът на който да е половината на ръста ви. Вътрешността на кръга трябва да се посипе с железни стружки.
3. С помощта на МЕЧА (или символичното му изображение) начертайте вътре в кръга символа «ОКОТО НА ДРАКОНА», сега мястото е готово за използване.
4. НА РАЗСЪМВАНЕ или КЪСНО ПРЕЗ НОЩТА (две гранични времена, считани за свещени за дракона) влезте в кръга и на въглени, от запален от вас огън вътре в кръга сложете да кади смола наречена ДРАКОНОВА КРЪВ /поне според мен стават и други благовония като например лаврови листа, които са също с огнена природа, или ако трябва да е смола, може и чист тамян/.
5. Когато всичко е готово, застанете в центъра на окото на дракона, вдигнете меча високо над главата си и го дръжте с двете ръце с острието надолу.
6. Със силен глас три пъти разпевно кажете заклинанието за призоваване на дракона:

«Cum saxum saxorum
In duersum montum oparum da,
In aetibulum
In quinatum — DRACONIS!»


Чете се:

„Кум саксум саксорум
Ин дуерсум монтум опарум да,
Ин етибулум
Ин квинатум – ДРАКОНИС!”

7. С рязко движение забийте меча в земята/тялото на дракона.
8. Седнете в центъра на окото на дракона, скръстете крака.
9. Затворете очи и очаквайте присъствието на Дракона.
(Присъствието му може да се усети по много признаци и състояния. За да се избавите от присъствието на Дракона е необходимо само да извадите меча от земята. ВНИМАНИЕ: не напускайте защитния кръг, докато не е изваден меча от земята.)
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот damnameneus » 16 Окт 2005, 20:36

аа, и още нещо, заклинанието е с Дракон и обредът и той, но не е от Драконовата магия, а си е келтски, в случая с някакъв римски остатък, като съдим по латинското заклинание.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот NAT » 17 Окт 2005, 12:35

Ами ако само прочета заклинанието, без да правя ритуала, какво ще стане (ако въобще стане нещо)?
Love the life, respect the death!!!
Аватар
NAT
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 05 Май 2005, 14:21

Мнениеот AryanSun » 22 Окт 2005, 19:58

damnameneus написа:аа, и още нещо, заклинанието е с Дракон и обредът и той, но не е от Драконовата магия, а си е келтски, в случая с някакъв римски остатък, като съдим по латинското заклинание.


Нещата,описани в книгата на Дъглас Монро,известна като
"Двадесет и един урока на Мерлин" не са автентично келтски.
Става дума за масонски ориентиран друидизъм.Според това
течение Великият Дракон е вездесъща творческа сила.Идентич
на е със Змията на Мъдростта в Кабалата(потокът от енергия,който
се издига от Малкут към Кетер).Земята е тялото на Дракона.Светка
вицата е огнения му език.Вятъра са крилете му и т.н...А т.нар.
лей-линии са вените му,по които тече неговата кръв.Става дума
за енергийни траектории по тялото на Гея,по които тече Драконова
та енергия.Това е доста интересна материя,за съжаление малко
позната.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот witch_88 » 23 Дек 2005, 20:58

На крила на гръп,рикошет на почеста.
Притарсете мен вън от аз барабаня звука.
Обращение и оборот в ноща.
Дракон появен,моята пряко обучение на светлина.
Защитно устройство ,настойник,приятел не противник.
Елате при мен погледаите моето светене на sigil.
Силата и истината тази дружба очертава.
Аз осветявам пътя на thee , ме предпазват от вреда.
Около и относно мойте магически въртения.
Елате при мен,вашите крила развити.
Посрещнете О настойник на (името на човека)


това е заклинание но само то ми е останало нямам останки от това как се изпълнява но се пак може да влезе в работа на някой.
witch_88
Аватар
witch_88
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 22 Юли 2005, 13:50
Местоположение: karnobat

Мнениеот ilusia » 16 Май 2006, 17:45

ДОбре... и все пак някой може ли да каже... заклинание за защита и пазители ? :oops: :roll:
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот FireSun's Viking » 16 Май 2006, 18:00

мпрп
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот nick » 16 Май 2006, 18:13

Зависи какво или кого искаш да се пази или пазят!
ilusia написа:ДОбре... и все пак някой може ли да каже... заклинание за защита и пазители ? :oops: :roll:


necron това не е хаос магия, има доста голяма разлика с Драконите
те са различни:
кръгът се прави по друг начин
инвокации те
и т.н.
това което предлагаш е за лична защита и пречистване но няма де те пази да кажем 1 месец.
При Драконите е съвсем различно
според мен де!
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот FireSun's Viking » 16 Май 2006, 18:27

Така е Nick, но тя ако иска може да пробва и с него, въпреки че не е свързано с драконите, зависи за какво и трябва.
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот wolf_kohen » 18 Май 2006, 00:38

Преди три години, една жена ме прокле несправедливо. Тя е много силна, и преди е изричала проклятия и са се реализирали доста бързо.
Аз не правих никакви защитни ритуали, абсолютно нищо. Просто се помолих на Йехова да не допусне това да има резултат. Помолих се и на Христос да ме очисти от лошото и въздействие.
Резултатът обаче беше потресаващ и бърз при това без да съм го планирал или искал да стане така - почина най-близкият и човек, и то само след седмица (синът му му вкарва свръх доза хероин). Тази жена е жива и здрава до сега, тя е майка на жена ми, но майка осиновителка а не биологична.

Скоро преди около година, създадох върху нея нещо като похлупак, която не позволява на омразата и да излиза на вън, проклех я да си гълта омразата. За два месеца и умряха 7-те котки и половината кокошки и зайци. Но още се държи гадината въпреки че вече е доста сдухана. Можеби като не може да изкарва злоста си на вън се самоотравя бавно... Но е много силна, наистина силна...
IEHVI ADONAI HEILII
Аватар
wolf_kohen
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 109
Регистриран на: 27 Апр 2006, 22:43

Мнениеот ilusia » 30 Май 2006, 15:25

nick написа:Зависи какво или кого искаш да се пази или пазят!
ilusia написа:ДОбре... и все пак някой може ли да каже... заклинание за защита и пазители ? :oops: :roll:


necron това не е хаос магия, има доста голяма разлика с Драконите
те са различни:
кръгът се прави по друг начин
инвокации те
и т.н.
това което предлагаш е за лична защита и пречистване но няма де те пази да кажем 1 месец.
При Драконите е съвсем различно
според мен де!

Искам да пазят мен... за сега ;)
ПОсле... е нека оставя някой и самички да се пазтя... опитвам да избягам от синдрома си " майка орлица"
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот Dido » 30 Май 2006, 17:44

wolf_kohen, моля те постни тук техниката та този "похлупак". В момента точно такова нещо ми трябва.
Случаят е такъв - бащата на моята съпруга е починал прeди 5 години и нейната баба обвинява за всичко майка и, т. е. моята тъща, която невероятно добър човек. Бащата е загинал при трагичен случай, за това тук няма място за обвинения, но бабичката си е такава - злобна. Жена ми ходи при една нейна приятелка, която е доста напред в еволюцията си. Тя и казала, че именно от бабата е причината тъща ми да е толкова зле, защото тя едвам е жива в момента. Казала е, че бабката е искала смъртта на тъща ми, "ровела е месо в земята и след това и го е давала да го яде". И друго ме притеснява, а имена, ние с жена ми се опитваме да имаме дете, но за сега... Ние също сме яли от това месо, за това имам съмнения. Опитахме с добро, но нищо не помага. Равивам се в облостта на церeмониалната и ритуална магия от около 6 годинr, но досега такова нещо не съм срещал.
Моля те на пренебрегвай молбата ми.

С уважение: Dido
Аватар
Dido
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Яну 2006, 14:37
Местоположение: Авалон

Мнениеот wolf_kohen » 01 Юни 2006, 20:04

Дидо, разбирам притесненията ти, но не разбирам защо след като си се занимавал близо 6 години с ритуална магия не се сещаш какво можеш да направиш.
Яли сте от това месо... ударът е бил успешно нанесен - имате поражения и сте омърсени. Първо според мен трябва да се очистите - да премахнете лошото влияние. Независимо колко е силна магията срещу вас и независимо колко е силна тази жена, която ви тормози тя не може да се сравнява със силите идващи от Бога. Именно в негово име трябва да действате - да действаш: Използвай водата за да изчистиш въздействието - водата в името на Всевишния (наричай го с което име искаш, но то трябва да е най-близко до теб). Според мен не е толкова важно кой ритуал с вода ще използваш, дори си мисля че след 6г. занимания би могъл да си създадеш ритуал, по-важно е да канализираш енергията, да създадеш достатъчно силна концентрация, за да може тя да въздейства на реалността, готовите ритуали са отъпкани пътеки и такива има в изобилие.
След това е много важно да очистите къщата си! Извикайте Свещеник, или го направи сам, прекади цялата къща, като в името на Всевишния премахнеш всяка нечистота и злост от нея. После призовете някой да я пази. Не знам точно каква религия изповядваш, но ако си християнин, една икона на Св. Богородица е много силен пазител, ако някой прави нещо срещу вас може направо да си погине... тя символизира земята във висшата форма на този елемент, а земята е най-силна пазителка. МПРП започва от долния ляв лъч, там е земята ;-))). Тази икона има отношение и към забременяването и раждането. Ако изповядваш друга религия намери аналогичния образ - във всички религии става дума за едно и също само дето конкретните форми са специфични.

След като направиш това можеш да се заемеш с бабата. Не я убивай! Не си заслужава да се омърсяваш с това, но можеш да направиш нещо, като моя похлупак. Или да създадеш непробиваема от нея стена между вас и нея.

Значи когато го направих (похлупака) бях много силно афектиран и беше по скоро спонтанно решение от моя страна. Яхнах колелото и отидох на поляната срещу Малинова Долина - където живея. Беше по здрач. Застанах с лице на изток и направих МПРП - само с 4 пентаграми, без евокация. След това визуализирах горяща синя пентеграма в ръцете си и я изпратих срещу бабичката. След това останах да гледам в празното. Образът и ми изплува много ясно в съзнанието, спонтанно започнах да го обикалям и да очертавам с длани кръг около нея, този кръг започнах да го издигам и конфирмирам, накрая го завърших - сиво бял непробиваем похлупак като от бронирано стъкло, като през цялото време я заклинавах всичката омраза, която бълва от нея да си остава при нея, и да си я гълта, докато не се удави в нея...
Така аз не съм я атакувал с нищо допълнително, тя сама си е достатъчна.

На другия ден тя се разболя, беше болна около седмица. След това в рамките на малко повече от месец умряха всичките и котки, и половината кокошки и зайци.

Виж Дидо, според мен няма значение какъв ритуал ще ползваш, навсякъде гъмжи от ритуали, ти сам си избери някой.

За един е нужно много сложен ритуа, за друг само няколко думи, за трети може само мислъл дори, за създаде достатъчен поток от целенасочена енергия.

Просто намери твоя начин. Ще го познаеш по това, че след като го направиш няма да имаш и грам съмнение, че всичко е станало :-)
IEHVI ADONAI HEILII
Аватар
wolf_kohen
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 109
Регистриран на: 27 Апр 2006, 22:43

Следваща

Назад към Дракони магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта