Заклинание за защита

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот damnameneus » 16 Окт 2005, 19:58

Заклинание за защита от магии

В петък на растяща луна през деня купете кибрит, в полунощ запалете първата клечка и кажете:

Камо Гамо Фаро. Аде Демо. Аль Верро.

Изчакайте я да изгори напълно, с останалите направете същото, като над всички казвайте горното заклинание, а над последната кажете:

Уза Хомо Аль Верро.

Съберете угарките в хартийка и ги носете със себе си в течение на три дни, а след това ги изсипете пред и зад прага на дома си.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Trismegist » 18 Ное 2005, 15:13

Когато човек казва някакви заклинания,задължително трябва да знае какво означават.Иначе все едно да подписваш договоор,без да си го прочел.

Думите могатд а се забравят по-късно в процес на дълго произнасяне,под формата на мантра,за да имат действие,нов самото начало трябва да знаеш,какво означават.
Не може да се казват заклинания на доверие!Това е много удобно за тъмните сили,които всеки момент следят за ваша грешка.
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот Nac » 18 Ное 2005, 15:41

Това са заблуди.В случая с даденото заклинание си е чудесно и вярвам ефективно.
Пък в заклинания на "тъмните" сили,трябва да си сляп за да не видиш призоваването на имена от сорта на Lucifer,Balthazar,Astaroth и прочее "демони" целящи някакви опасни последици.Обикновено това се среща при латинските текстове.Но обикновено авторите си пишат кои текст за какво е.
В случая става въпрос за древен език и едва ли е нещо с което да си навредиш.Най-малкото че damnameneus го дава с цел помощ.
А в този форум силно се съмнявам да се дават опасни неща.
Което разбира се не е изключено.
Аватар
Nac
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 01 Сеп 2005, 21:54

Мнениеот Trismegist » 19 Ное 2005, 15:31

В магията си има принципи,тя не е като религията,където трябва да изпълняваш и да се доверяваш на писания.Важно е всяко действие да е осъзнато инъче,няма да има нужния ефект.Какво значи добронамерен?
Всеки човек може да се заблуди и да заблуди и другите.И защо мислиш,че да призоваваш Lucifer е нещо лошо?
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот Nac » 19 Ное 2005, 15:45

Никъде не съм писал че е нещо лошо.
Аватар
Nac
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 01 Сеп 2005, 21:54

Мнениеот Lunohod » 19 Ное 2005, 16:41

Хм, според мен съзнанието не е най -решаващия фрактор...
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот damnameneus » 19 Ное 2005, 17:11

Както вече казах на трисмегиста, неговото виждане за това как работи магията и кое как стои в нея не е общовалиден закон. Това си е лично твое виждане и може да си прилагаш, но не е нужно другите да го споделяме.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Wizard » 20 Ное 2005, 17:34

Трисмегист е прав за себе си! Щом като той така вярва, че стоят нещата, не е добре от наша страна да му даваме съвети, защото това, което пък ние бихме казали, би противоречало на неговите конципции, а може би и на други хора.
В магията няма правила, НО ВСЕ ПАК ИМА тънкости, които е добре да следваме...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Trismegist » 21 Ное 2005, 17:04

Да вярноно е,че е мое мнение,но нали за това е форума,че всеки да споделям опита си.Може би аз го правя по-натрапчиво извинява се ако е така.
В магията не знам дали няма правила,но в този свят определено има едни правила,които важат за всеки аспект на живота.Има една истина и индивидуалното мнение няма значение.Вярно е и че истината донякъде зависи от нашите мисли и ние и оказваме някакво налягане,но представата на едно същество не може да се пребори с представата на хиляди същества за реалността.Вселената е мрежата от представи на всички съществуващи в нея съзнания.Има и един божествен закон,който не е съобразен с другите,защото правото е на по-силния.
Има случаи,когато 10 вярват в едно,но само един с по-силна мисъл може да го убори,ако спазва правилата на този с най-силната мисъл.

Може би не се изказвам прекалено ясно,но в този свят има йерархии и правила.Правилата не въжат за този,който е над всички йерархии.
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот Sfetulia » 30 Мар 2012, 12:15

В крайна сметка някой ще предложи ли превод?Мисля, че е редно да се знае.Доброто за един, не е добро за друг.
Аватар
Sfetulia
 
Мнения: 6
Регистриран на: 06 Май 2011, 07:04
Местоположение: Jyväskylä /Finland

Мнениеот Cath » 30 Мар 2012, 13:16

Sfetulia няма как някой "да предложи" превод на заклинание от типа nomina barbara! :?
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Sfetulia » 03 Апр 2012, 09:51

Е добре, не да "предложи".Да даде адекватно обяснение на думите.Наистина би трябвало да се разчита на вибрацията на звуците /доколкото знам на това се разчита в nomina barbara - ритуали/,но как да сме сигурни, че са заредени с положителни такива.Все пак някой би трябвало да ни обясни /визирам себе си и други незнаещи/.Нали затова е форума.Знаещите да помагат на търсещите.
Аватар
Sfetulia
 
Мнения: 6
Регистриран на: 06 Май 2011, 07:04
Местоположение: Jyväskylä /Finland

Мнениеот Cath » 03 Апр 2012, 14:35

Незнаещите също имат интернет и също могат да потърсят информация за това какво всъщност представляват заклинанията от типа nomina barbara, вместо да разчитат всичко да им бъде поднесено наготово. :) И не, не се разчита на "вибрацията на звуците".

А като не сте сигурни в някакво заклинание, то просто не го правете, вместо да изисквате да ви се превеждат неща, които са абсолютно непреведими.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Entice » 13 Ное 2012, 09:00

Аз незнам как се правят магии, заклинания и каквото и да било но знам как да използвам Гугъл :) и ето в един друг форум какво казват за това заклинание, май става въпрос за любов :):

"Кутията кибрит трябва да бъде закупена в петък,на нарастваща Луна,в 10.00 до 11.00 часа предиобед.В петък вечерта трябва да се уедините в стаята си и да сте напълно сами.Точно в 23.00 часа запалете първата клечка кибрит и при това кажете веднъж заклинанието:
Камо гамо фаро.Аде демо!Аль верро!
Това се повтаря с всички клечки от кутията и при запалването на всяка клечка се казват тези думи.Думите трябва да са изпълнени с огромно чувство и желание.Когато запалите последната клечка от кутията,се произнасят следните слова:
Уза хомо аль верро!
Постарайте се всички клечки да изгорят докрай.Онова,което е останало от изгорелите клечки,съберете в хартиен плик.Носете плика непрекъснато със себе си в продължение на 3 дни.След това разсипете остатъците пред прага на дома,където живее любимия ви човек или пред прага на мястото,където често пребивава той.Магията започва да действа едва тогава,когато любимият ви прекрачи над изгорелите клечки."

А ето и сайта: http://magicaura.com/forum/topic-t9183-15.html

В друг сайт се говори за същото заклинание, че е за защита от магии:

http://charmedforever.netboarder.com/t469-topic

А това е PDF файл с любовни магии в който също присъства това заклинание:

http://abcmag.ru/elmag.pdf
Аватар
Entice
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2012, 15:49

Мнениеот Entice » 13 Ное 2012, 09:13

А това е превод на Гугъл от унгарски сайт :

Магия с кибрит

Петък между часовете от 10 до 11 купи кутия кибрит. 23:00 в първа светлината на кибритена клечка - бъдете внимателни, за да не се предизвика пожар! - И казва на висок глас: "Kamo Gamo фаро. Ade демо. Ал кръв. "Вместо това, казват, че това е магията фраза" Като ярки и блестящи, тези пламъци, толкова ярки и блестящи за нашата любов. "

Един по един, не всички кибритена клечка не успее да изгори, докато повишаване на силата и волята да се повтаря един от горните редове. И в последния, "Ал Verri Uza гей" или "Burn в сърцето си, душата му изгори! Изключва огъня, но не го обичат, пуша ". Събере парчетата на въглищата, хартиена торба и да носите със себе си в продължение на три дни, а след това къщата на любовника си да прекарат останките. Магията се активира, когато любовта преминава прага.

Ето и сайта" http://magicaura.com/forum/topic-t9183-15.html"


Надявам се да съм ви била полезна :)
Аватар
Entice
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2012, 15:49

Мнениеот degagement » 13 Ное 2012, 12:13

Камо Гамо Фаро. Аде Демо. Аль Верро.
Уза Хомо Аль Верро.


това прилича точно на латински, където 'х' почти не се произнася....
камо гамо фаро прилича на заклинание от мой сън отпреди години :)
хомо трябва да се чете 'омо' най-вероятно

Мисля че звуковите вибрации е необходимо да са добре генерирани за 'Камо Гамо Фаро'
за останалото потърсете превод от латински

тази практика прилича на практика при която първо вибрираш мантра/заклинание (Камо Гамо Фаро), после произнасяш идеята (Аде Демо. Аль Верро.)
Накрая, когато вече би трябвало да си в транс би трябвало да се произнесе нещо от типа 'така да бъде' или 'това е моята воля'.
(Уза Хомо Аль Верро - usa homo al vero? използвай/прилагай човека като истински?; по-скоро : usa como al vero - да бъде като истина, да бъде все едно е истина)

Съжалявам че развенчавам философиите изписани до момента.
Това би трябвало да е работеща практика.
Най-добре би работила по тъмно и на открито, по възможност преди полунощ.
Ако е за изчистване, то тя би се изпълнявала в събота при намаляваща луна.
За това смятам, че е за любов, тъй като говорим за петък (най-добре растяща луна)

Камо е по скоро комо
заклинание от типа 'както еди какво си прави еди що си...."
следва "така и ... да.... /стане истина, превърне в истина??/'
демо може да е всичко, за момента на мен ми навява идея за народ, демос
опита обаче ми говори друго
това е латинско заклинание и някой разбрал-недоразбрал преписал както мислел че се чете и най-вероятно съвсем умишлено е и поизкривил идеята
'веро' поне не си е менило значението нито се е променяло много като звучене

+ че стила ми напомня малко този на българските наричания

абсолютно писах каквото ми идваше на първо четене

а, да - клечката дава малък топлещ огън и слаба мека светлина
по-вероятно е за привличане на романтична връзка, отколкото за изпепеляваща страст

стига ви толкова :)
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот degagement » 13 Ное 2012, 12:41

пропуснах:
числото на Венера и на подобните и' е 7, остатъците трябва да се носят със себе си 7 дни, а не три
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта